Liverpool - Tottenham

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AlbertRiera

Re: Liverpool - Tottenham

Post autor: AlbertRiera »

Szkoda, że tylko 1-0, bo kilka okazji było.

Nie podobało mi sie, że pod koniec 1 połowy oddaliśmy inicjatywę Tottenhamowi.

Oby to było chwilowe i czekam na lepszą skuteczność po przerwie...

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

A Salah nadal nie chce widzieć Mane....
Smutne to

Flymf

Post autor: Flymf »

Z taką grą w drugiej połowie szykujcie się na niedzielny remisik. Przynajmniej juz nie będę musiał czytać o mistrzostwie.

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

My w ogóle wyszliśmy na drugą połowę? Klopp może się nieźle przejechać na tym trzymaniu wyniku.
Obrazek

AlbertRiera

1-1 wisiało i jest.

Jeżeli się cofamy u siebie, to nie zasługujemy na mistrzostwo...

Kirkbyboy

Post autor: Kirkbyboy »

Gdyby Salah zaczął dostrzegać innych..... sami siebie dymamy

AlbertRiera

Salah Salahem, ale od 30 minuty się cofnelismy.

Wstyd.

roberthum

Post autor: roberthum »

Po raz kolejny dostajemy po dupie za zbyt zachowawcza grę. Kurczowo trzymamy się jednobramkowej przewagi i znów oddajemy pole rywalom. teraz znów bedzie nerwówka do samego końca. Z Fulham sie udało, pytanie czy z kogutami będzie podobnie czy tym razem limit szczęścia już wyczerpaliśmy

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Spokojnie wejdzie Lalana i uratuje sytuacje.

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

A ja to z daleko idącymi wnioskami wstrzymałbym się chociaż do końca meczu, jeszcze sporo się może zdarzyć ;) Liverpool raczej nie lubi nudnych i przewidywalnych wygranych ;)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, o 19:05 przez DudekLFC21, łącznie zmieniany 1 raz.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

AlbertRiera

Do przodu!

Awatar użytkownika
AustralianMagic

Post autor: AustralianMagic »

Nie wiem czy jest kwestia czegoś na boisku treningowym czy co, ale widząc Origiego i Fabinho wchodzących zamiast Shaquiriego i Keity, po prostu zastanawiam się o co w tym śmiech-klubie chodzi. Nie to że mam coś przeciwko Origiemu, ale nie jest to ktoś kto ma błysk. Natomiast Fabinho? No nie wiem... Tak jakbyśmy szli na remis, zamiast ryzykować ofensywną zmianę, żeby zgarnąć 3 punkty, bo prawda jest taka, że remis nic nam nie daje.

AlbertRiera

Remis nie daje, ale Klopp będzie zadowolony

Awatar użytkownika
DudekLFC21

Post autor: DudekLFC21 »

Wbrew pozorom w obecnej sytuacji to całkiem niezła decycja prxynajmniej w przypadku Fabinho, który potrafi dobrze odebrać piłkę i podać lub przetransportować ją do przodu, a Origi jakby nie patrzeć daje jakąś fizyczną przewagę z przodu i gryzie trawę, a nóż zgra jakiś przerzut do kogoś i się uda.

Edit: No nie wiem, jak dla mnie to po prostu dodanie jakiegoś wariantu, bo Tottki w drugiej połowie zagęściły boki boiska i nie wjeżdzamy tam tak łatwo, a Origi potrafi się zastawić, przepchnąć, utrzymać czy zgrać piłkę, więc tak, to może się udać, ale 100% pewności nie ma nigdy, ale najlepiej wyrwać z kontekstu 3 słowa i się do nich odnieść, nie pozdrawiam.
I jeszcze jedno, jak noe zdobędziemy tego mistrzostwa, to Ci pogratuluje, że to przewidziałes, od razu poczujesz się lepiej.
Niby ambicje kibica wysoko w chmurach, ale najlepiej skończmy już walke o mistrzostwo, bo nie można meczów Liverpool' u w spokoju oglądać, słyszysz Ty siebie?
Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, o 19:19 przez DudekLFC21, łącznie zmieniany 3 razy.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek

Django

Post autor: Django »

No i dobrze, skończy się pie*****nie o mistrzostwie i w końcu bez stresu będzie można oglądać mecze LFC. Tak jak mówiłem, tytuł przegraliśmy, czy może oddaliśmy go już w styczniu i lutym.
DudekLFC21 pisze: (...)t do kogoś i się uda.
I "może" się uda??? Kibicujemy klubowi walczącemu o najwyższe cele czy Miedzi Legnica, że ma się "może udać"???
Obrazek

ODPOWIEDZ