Fulham - Liverpool FC

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Ralf088

Fulham - Liverpool FC

Post autor: Ralf088 »

Kolejny bardzo ważny mecz w lidze. Jedziemy na Craven Cottage, do drużyny beniaminka. Fulham formą nie zachwyca, mimo że kadrę posiadają naprawdę solidną, musimy być bardzo skoncentrowani. Po bardzo dobrym meczu w Monachium mam nadzieję że nasi nie stracą koncentracji i podejdziemy do tego meczu poważnie. Każdy inny wynik niż wygrana uważam za porażkę.
Skład;
Alisson - TAA - VVD - Lovren - Robertson - Fabinho - Wijnaldum - Lallana - Mane - Salah - Firmino

Wynik: 1-3 (Mane x2, Salah).

Come On Liverpool!

Flymf

Re: Fulham - Liverpool FC

Post autor: Flymf »

Wygrana i czyste konto. Do tego dominacja przez 90 minut. Tego oczekuję w meczu z jedną z najgorszych drużyn w historii PL.

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Lovren od pierwszej minuty w miejsce co raz lepiej grającego Matipa ? Hmm
Ciekawe jakim ustawieniem wyjdzie w drugiej linii? Wg mnie to Lallana na zespół grający do przodu, Keita na autobus. Adaś jest dobry w pressingu, Keita w rozgrywaniu w środku. Pod nieobecność Jordana, któryś z nich pewnie dostanie szansę.
Wynik dla mnie 2:0.

msobolo

Post autor: msobolo »

Lallana i Origi w wyjściowej 11 za Jordana i Firmino. 2:0 w pierwszej połowie, a później co będzie to będzie. Nic mnie nie zaskoczy.

lfc13

Post autor: lfc13 »

Mecz z Fulham i nie ważne, że na wyjeździe powinien być zagrany na maksa, pełną parą. Nie gramy żadnego meczu w ciągu kilku najbliższych dni więc nie powinno być żadnej taryfy ulgowej.
Wygrana to minimum co musimy ugrać, najlepiej by było gdyby nasi urządzili sobie festiwal strzelecki, musimy zmniejszyć różnicę bramkową do City.
Fulham 0:3 Liverpool

Chętnie zobaczyłbym Shaqa na murawie nawet jeśli miałoby to być ostatnie 15 minut.

Kodi

Post autor: Kodi »

#LFC starting XI v #FFC: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Lallana, Salah, Mane, Firmino

Subs: Mignolet, Lovren, Moreno, Milner, Shaqiri, Origi, Sturridge
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

Szymser123

Post autor: Szymser123 »

Ciekawe o co chodzi z Shaqirim. Od jakiegoś czasu w ogóle nie wychodzi na boisko.

aro8

Post autor: aro8 »

Słaby jest po prostu. Niczego nie wnosił gdy wchodził, poza tym podejrzewam, że tez na treningach nie pokazuje sie z najlepszej strony. W końcu klopp tez zwraca na to uwage

John

Post autor: John »

Duża szkoda, że nie mamy na ławce Hendo, bo Fabinho wyleci z boiska przy najbliższym faulu. Powinniśmy przejść na Giniego na DM-ie, a za Fabsa wpuścić Milnera.
Widać dziś u naszych trudy meczu w Monachium - dośrodkowania TAA i Robbo to dziś katastrofa. Spodziewam się trudnej przeprawy w drugiej połowie, jeśli nie trafimy na 2-0.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

Flymf

Post autor: Flymf »

John pisze:Duża szkoda, że nie mamy na ławce Hendo, bo Fabinho wyleci z boiska przy najbliższym faulu. Powinniśmy przejść na Giniego na DM-ie, a za Fabsa wpuścić Milnera.
Widać dziś u naszych trudy meczu w Monachium - dośrodkowania TAA i Robbo to dziś katastrofa. Spodziewam się trudnej przeprawy w drugiej połowie, jeśli nie trafimy na 2-0.
Nie będzie miał okazji wylecieć bo nawet nie wyjdzie na murawę już.

Smuggler7

Post autor: Smuggler7 »

Oglądam tak od 16 minuty, więc nie wiem jakie mieliśmy wejście w mecz, ale ogólnie wyglądamy nieźle. Wiedzieliśmy, że prędzej, czy później nadarzy się okazja na strzelenie gola, więc podejrzewam, że nie rzuciliśmy się od początku przeciwnikowi do gardła, jak wygłodniały wilk. Fajnie, że Mane znowu strzela. Piłka go szuka pod bramką, a L'pool ma z tego same korzyści. Bardzo pozytywne jest to, że swoją formą i postawą na boisku zdjął presję strzelania bramek z Salaha, który prędzej czy później znowu zacznie je zdobywać. Firmino wygląda całkiem spoko. Brakuje tylko kropki na i. Trzeba strzelić na 2-0 i później spokojnie punktować Fulham.

Myślę, że Liverpool skupi się przede wszystkim na tym, żeby nie stracić gola. Nie będziemy się niebezpiecznie odkrywać, bo w ofensywie z ataku pozycyjnego też możemy sprawić Fulham dużo problemów. To jest mecz, który trzeba za wszelką cenę wygrać nie popełniając przy tym żadnych błędów.

John

Post autor: John »

Flymf pisze:Nie będzie miał okazji wylecieć bo nawet nie wyjdzie na murawę już.
Czyżby?
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

ar90

Post autor: ar90 »

Kiedyś poślizg Gerrarda, teraz ch** wie co VVD i Alissona. !

Django

Post autor: Django »

Wiedziałem, po prostu wiedziałem, że tak się to skończy. Klop nie nauczył się jeszcze, że na wyjazdach w PL NIE GRA się na pół gwizdka, najmniejszym nakładem sił!! Mam nadzieję, że dostaniemy w pi**ę, stracimy jakiekolwiek szanse na tytuł, ale Klopp wyciągnie JAKIEKOLWIEK wnioski z tego. A jak nie to Bayern czeka.
Obrazek

roberthum

Post autor: roberthum »

Brak zwycięstwa w tym meczu ostatecznie pogrzebie nasze szanse w walce o mistrzostwo.

ODPOWIEDZ