Bayern Monachium - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Re: Bayern Monachium - Liverpool

Post autor: WhiteAngel »

swiader92 pisze:Co wy się tym Keitą tak podniecacie. Zawsze jak u nas wychodził to nic konkretnego nie pokazywał. Jest dobry technicznie to fakt ale ma też pełno strat, niedokładnych podań a w obronie średni porównując z pozostałą trójką. Do tego zero zrozumienia z zespołem. Środek jak dla mnie Fabinho, Hendo i Gini lub Lallana. Tak, Lallana. Osatnio w lidze zagrał bardzo przyzwoicie. Myślę, że awansujemy głównie dzięki obronie :)
Keita fajnie wygląda z piłką, ale bez piłki to jest dramat. Mnie by dali na boisko i poruszałbym się tak samo z różnicą, że ja nie kopię piłki zawodowo. Do tego jego kondycja też zostawia wiele do życzenia.
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

Ralf088

Post autor: Ralf088 »

Pamiętajmy o tym, że jesteśmy w 1/8 dzięki niesamowitemu fartowi, bo moglibyśmy już dawno grać w LE. Jaki będzie wynik taki będzie, formą nie brylujemy i nie gramy dobrze, a Bayern gra u siebie więc są faworytem. Czas pokaże, ale nie pompujmy balonika że awansujemy, bo możemy się niemiło rozczarować.

MILF

Post autor: MILF »

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Nero

Post autor: Nero »

Gdzie jest Fabinho ja się pytam :) Jedyny który może sensownie podać do kogoś z przodu siedzi na ławce. Eh

Awatar użytkownika
wookie

Post autor: wookie »

Keity nawet na ławce nie ma...

MILF

Post autor: MILF »

wookie pisze:Keity nawet na ławce nie ma...
Keita przecież nawet nie poleciał do Bawarii.
Powody zdrowotne, helloł.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2019, o 21:03 przez MILF, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Mufi

Post autor: Mufi »

wookie pisze:Keity nawet na ławce nie ma...
To było wiadome wczoraj, nie poleciał do Monachium , drobny uraz.

bugi

Post autor: bugi »

Keita jeszcze nie wypoczął po ostatnim meczu (niczym Pazdan po mundialu., dopiero niedawno doszedł do siebie :lol: )
Skład optymalny, Fapinio nie jest do takiej taktyki jaką Klopp chce na dzisiejszy mecz, czyli biegać, pressować, zamykać korytarze, głównie solidna obrona i szansa na przebłyski trio lub kontry. Tak mi się wydaje.
Trzeba mieć nadzieję, że wyszarpiemy awans bo jeśli nie to będzie trzęsienie ziemi na forum i na stronie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Hendo i Jimbo pokażą dziś wszystkim, co znaczy hard brexit.

Garść statystyk dla spokoju ducha:

- ostatnie 33 strzały ofensywnego trio LFC w LM to tylko 1 gol
- jedynym golem zdobytym w tym sezonie na wyjeździe w LM był karny z PSG
- LFC przegrał każdy z ostatnich 4 meczów wyjazdowych w LM

Up The Reds.
Obrazek

HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Nawet nie wyobrażam sobie nie przejścia do kolejnej fazy Ligi Mistrzów, to byłaby dopiero porażka. Mam nadzieję też, że nie zremisujemy dziś bramkowo a po prostu wygramy to spotkanie.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.

Flymf

Post autor: Flymf »

Świetny środek pola, tego właśnie potrzebujemy. Wybiegania, siły, motywacji, asekuracji, bezpiecznych podań do tyłu. Byle bez kompromitacji przez pierwsze 90 minut a potem już z górki.

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

no to dodatkowy smaczek podczas meczu: James vs James ^^ <akcent kurvinoxa>aaaaa będzie graneee. Totalna dominacja w środku pola! Gegenpressing! Atak pozycyjny z kontry! Eurowpie*dol! Bayern Bayern unter James </akcent kurvinoxa>

A tak na poważnie to postanowiłem, że do wielkanocy nie ruszam alkoholu, więc mecz na pompkach i podciąganiu, żeby utrzymać tętno w ryzach :D
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Kodi

Post autor: Kodi »

Z Firmino gramy póki co w 10.

Poza tym kilka dziwnych kompletnie niecelnych podań po których normalnie Klopp dostaje piany w ustach, ale awans po 45 minutach jest w naszych rękach.
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

bugi

Post autor: bugi »

Źle się stało, że nam wcisneli takiego farfocla. Nic nie grają a jeszcze się okaże że strzelą coś z dupy i będzie mega kłopot
Obrazek

wicked93

Post autor: wicked93 »

Złotouści Szpaku i Żewłakow:
"Henderson jest odważny i podaje do przodu, a nie na boki i do tyłu. Będzie tego Liverpoolowi brakować".
"Milner zanim otrzyma podanie, podnosi głowę i mądrze rozgrywa". Mistrzowie majka.

A co do samego meczu to średnio to wygląda póki co. Powinniśmy grać z kontry, ale jesteśmy baaaardzo niedokładni. Straty Faba i Firmino. Do tego te "dryblingi" Matipa i straty. Potrzeba drugiego ŚO, a nie jakiegoś stażysty...

ODPOWIEDZ