Liverpool - FC Bayern München

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
ynwa19

Re: Liverpool - FC Bayern München

Post autor: ynwa19 »

Do PyrkaLFC
Z kolegi żartowniś jest xD
Ox i Gomez w rewanżu-no nieźle ale ja dorzucę Stevena,którego Rangersi puszczą na ten jeden mecz -:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

bugi

Post autor: bugi »

Firmino, mimo iż bez formy praktycznie cały sezon, w trudnychmeczach zawsze robi robotę i jeśli jutro nie wystąpi będzie to niewyobrażalna strata dla nas. To un uratował jedną akcją mecz z PSG, to on zniszczył Arsenal i to on strzelił bramkę City. Liczę że zagra
Obrazek

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

ynwa19 pisze:Do PyrkaLFC
Z kolegi żartowniś jest xD
Ox i Gomez w rewanżu-no nieźle ale ja dorzucę Stevena,którego Rangersi puszczą na ten jeden mecz -:)
Nie no gdzie mi do Ciebie i żartu o Stevenie. Boże, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Awatar użytkownika
hoster1

Post autor: hoster1 »

W pamiętnym 2005r na tym etapie rozgrywek też trafiliśmy na drużynę z Niemiec i też pierwszy mecz graliśmy u siebie, dobrze zaczęliśmy marsz po puchar wygrywając z Leverkusen 3-1. Bardzo bym chciał podobny wynik jutro ale myślę, że będzie mega ciężko. Jest taka nagonka na Bayern, że zapewne wyjdą maksymalnie skupieni i zagrają świetny mecz i oby Liverpool zagrał lepszy. Martwi mnie brak Virgila, byłbym o niebo spokojniejszy gdyby pilnował defensywy. Oby Fabs z Matipem nie dali się zaskoczyć dla męża Anny Lewandowskiej.

Awatar użytkownika
WhiteAngel

Post autor: WhiteAngel »

Podobno Firmino dalej źle się czuję, ale ma jutro wystąpić. Taka informacje przekazuje David Lynch na swoim Twitterze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*][/size][/color]

michall

Post autor: michall »

Mam nadzieję, że to ten sam wirus co ostatnio złapał Giniego 8)

Soso

Post autor: Soso »

Obrazek
Jest i Firo :D

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

Awatar użytkownika
Sektor51

Post autor: Sektor51 »

Tez po sobotniej imprezie dochodzę do siebie... Boby musisz :D

MiaSanMia

Post autor: MiaSanMia »

Witam wszystkich :)

Na wstępie zaznaczę - jak też nietrudno zauważyć, że jestem kibicem Bayernu. Mecz już coraz bliżej, nerwy coraz większe. Nie ma co ukrywać - jesteście faworytem tego spotkania. Cholernie mocni na własnym stadionie, z piekielną ofensywą, z trenerem, który bardzo dobrze zna Bayern. Tymczasem u nas defensywa dziurawa jak ser szwajcarski, forma bardzo nierówna, kilka kontuzji i trener, który nie potrafi poukładać gry Bayernu. Najważniejszym będzie nie przegrać tego dwumeczu już w Liverpoolu. Bramkowy remis brałbym w ciemno. Wygrana Bayernu będzie bardzo dużym zaskoczeniem. Liczę na dobre spotkanie i dużo emocji ! :)

Redi

Post autor: Redi »

MiaSanMia pisze:Witam wszystkich :)

Na wstępie zaznaczę - jak też nietrudno zauważyć, że jestem kibicem Bayernu. Mecz już coraz bliżej, nerwy coraz większe. Nie ma co ukrywać - jesteście faworytem tego spotkania. Cholernie mocni na własnym stadionie, z piekielną ofensywą, z trenerem, który bardzo dobrze zna Bayern. Tymczasem u nas defensywa dziurawa jak ser szwajcarski, forma bardzo nierówna, kilka kontuzji i trener, który nie potrafi poukładać gry Bayernu. Najważniejszym będzie nie przegrać tego dwumeczu już w Liverpoolu. Bramkowy remis brałbym w ciemno. Wygrana Bayernu będzie bardzo dużym zaskoczeniem. Liczę na dobre spotkanie i dużo emocji ! :)
Witamy.

Mi jest akurat cholernie szkoda, ze trafilismy akurat na Was juz na tym etapie.
Niech wygra lepszy, ale przy założeniu, że oba mecze będą wyrównane i na wysokim poziomie.

Flymf

Post autor: Flymf »

MiaSanMia pisze:Witam wszystkich :)

Spokojnie, dzisiaj pewnie Keita na ławce, do tego brak środka obrony - spokojnie to wygracie.

I cały ten problem z składem by mnie tak nie przerażał gdyby nie to że za nami 9 czy 10 dniowa przerwa która sprawia że Liverpool w pierwszym meczu po niej zawsze jest jak chłopiec do bicia. Dzisiaj nie będzie inaczej. Remis biorę w ciemno.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Flymf pisze:
Spokojnie, dzisiaj pewnie Keita na ławce, do tego brak środka obrony - spokojnie to wygracie.

I cały ten problem z składem by mnie tak nie przerażał gdyby nie to że za nami 9 czy 10 dniowa przerwa która sprawia że Liverpool w pierwszym meczu po niej zawsze jest jak chłopiec do bicia. Dzisiaj nie będzie inaczej. Remis biorę w ciemno.
Bez urazy, ale musisz być strasznie smutnym człowiekiem. Nie twierdzę, że wygramy ten mecz, w sumie nikt nie wie co się wydarzy, ale pisać że Bayern spokojnie wygra to jednak strasznie pesymistyczne podejście. Zresztą piszesz tak praktycznie przed każdym meczem, a jednak "jakimś cudem" wyszliśmy z najcięższej grupy w LM, a w lidze mamy tyle samo punktów co City i jeden mecz rozegrany mniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
list3r

Post autor: list3r »

No i dobrze! Niech gada! U buka fortuny nie wygra, a my mozemy byc spokojni o wynik za kazdym razem kiedy sieje defetyzm :D

Nicco

Post autor: Nicco »

No raczej że Keita na ławce. Tak jak dotychczas w najważniejszych meczach. To nic dziwnego i nic co może niepokoić, ale rozumiem, że wielu tutaj pokłada w nim wielkie nadzieje. Sam również na niego liczę. Jednak na ten moment, jego brakiem w składzie bym się nie przejmował.
Remis w ciemno ? Dziwne podejście.
I stanę się pasterzem, na Twoją Panie chwałę, od Ciebie pochodzi moc moja, Twoją wypełniam wolę, do Ciebie kieruję swe kroki, by u Twojego zasiąść tronu.
In nomine Patris,
et Fili,
et Spiritus Sancti.

MiaSanMia

Post autor: MiaSanMia »

Są składy:

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Fabinho, Robertson - Keita, Wijnaldum, Henderson - Salah, Firmino, Mané.

Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Martínez, Thiago - Gnabry, James, Coman - Lewandowski

U nas może być problem ze środkiem pola. Thiago powinien ogarnąć temat ale boję się o Martineza, z nim może być różnie. Dobrze, że Coman w składzie, w ostatnim meczu nabawił się kontuzji i mówiło się o tym, że może dziś nie zagrać. No nic, oprócz wspomnianego Martineza to nasz najmocniejszy skład na chwilę obecną. Zobaczymy jak to wyjdzie. Powodzenia!

ODPOWIEDZ