Liverpool FC - Leicester City

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MILF

Liverpool FC - Leicester City

Post autor: MILF »

Co wydarzyło się wczoraj wszyscy wiemy.
Dzisiaj nie liczy się styl, tylko zwycięstwo!

Nie będę miał nic przeciwko jeżeli chłopaki zafundują nam podobny dreszczowiec jak w meczu z Orłami. :wink:

C'mon! YNWA
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)

Awatar użytkownika
Anty

Re: Liverpool FC - Leicester City

Post autor: Anty »

A ja będę. Nie może być tak, że wypada nam RB i cała gra z tyłu się sypie. Orły miały masę szczęścia + handicap w postaci pojedynków Zahy z niemiłosiernie gwałconym po prawej stronie Jamesem. Jurgen musi wyciągać wnioski po takich spotkaniach.

Leicester w tym sezonie nie imponuje. Na papierze powinniśmy ich zmieść. I jeśli marzymy o mistrzostwie, jest to nasz obowiązek. Bardziej obawiam się wyjazdu z Młotami.
Obrazek

Owen89

Post autor: Owen89 »

Ja wyczekuje meczu z niecierpliwością, chociaż te emocje staram się tłumić to cały czas z tyłu głowy siedzi 7 pkt przewagi ;) Jakże fantastyczna perspektywa. Dziś 3 pkt najważniejsze. Poza tym my nie przeszkadzaliśmy lisom w drodze do tytułu, wiec liczę na rewanż :D

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

Ktoś ma może info czy Lisy mają problem z kontuzjami/kto jest niezdolny do gry dzisiaj ?

Django

Post autor: Django »

Wiem tylko o Maguire, że powinien zagrać.

Mój typ składu:

Obrazek

Rez: Mings, Moreno, Shaq, Phillips/Lovren, Lallana, Stu, Origi.

Wynik: 2-0 (Mane, Sahah)
Obrazek

july600lfc

Post autor: july600lfc »

@Django
Bardzo prawdopodobny skład, chociaż ja osobiście wolałbym Shaqiri'ego kosztem Keity.
Mam nadzieję, że VVD trenował normalnie i będzie dzisiaj grał, bo jeśli nie to czuję, że Vardy coś nam wsadzi. Musimy dzisiaj zagrać dobrze z przodu jeśli chcemy wygrać, liczę na 2-3 bramki. Leicester pokonało Chelsea i City, więc to nie byle kto, ale zwycięstwo dzisiaj jest musem. Po nim sytuacja w tabeli może być bardzo korzystna. :)

kacciq

Post autor: kacciq »

Anty pisze:A ja będę. Nie może być tak, że wypada nam RB i cała gra z tyłu się sypie. Orły miały masę szczęścia + handicap w postaci pojedynków Zahy z niemiłosiernie gwałconym po prawej stronie Jamesem. Jurgen musi wyciągać wnioski po takich spotkaniach.

Leicester w tym sezonie nie imponuje. Na papierze powinniśmy ich zmieść. I jeśli marzymy o mistrzostwie, jest to nasz obowiązek. Bardziej obawiam się wyjazdu z Młotami.
Orły? Przecież to my mieliśmy z nimi furę szczęścia, 3 z 4 bramek padły po rykoszetach, ta trzecia to już w ogóle kuriozum.

Lisy może i nie imponują, potrafią łatwo zgubić punkty z dołem tabeli, ale jednak z czołówką spisują się bardzo dobrze, w końcu ostatnio wygrali na SB i u siebie z City. Nie wolno nam ich zlekceważyć.

Lookout

Post autor: Lookout »

Leicester w tym sezonie jest nieprzewidywalne, potrafią przegrać u siebie z Cardiff czy Southampton, ale potrafią też wygrać z Man City czy Chelsea. Trzeba będzie uważać na Vardiego, bo mam wrażenie, że strzelanie bramek przychodzi mu łatwiej grając z zespołami z TOP6, aniżeli z dołem tabeli. Mimo ostatnich niezadowalających wyników lisy są wciąż drużyną o klasę lepszą od takiego Newcastle czy Cardiff i aspirują o to 7 miejsce.

Jeśli chodzi o nas, to nie byłbym wielce zdziwiony gdyby Jurgen dał szansę Rafie Camacho od pierwszych minut kosztem Fabinho, który według mnie mógłby zostać przesunięty do środka partnerując Hendersonowi i Wijnaldumowi.

Liczę na dobry, ofensywny mecz z szczęśliwym happy endem. Wynik? 2:1 dla nas po bramkach Salaha i Mane.

Awatar użytkownika
ynwa19

Post autor: ynwa19 »

Nieważne jak,nieważne w jakim stosunku-po prostu trzeba wygrać i zainkasować 3 pkt!-:)
Come on LFC!-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy

Awatar użytkownika
Wrubel84

Post autor: Wrubel84 »

line up: Alisson, Wijnaldum, Matip, Van Dijk, Robertson, Henderson, Keita, Shaqiri, Mane, Salah, Firmino

Wow ... jest zaskoczenie, Gini na prawej, Fab na ławce, Keita i Shaq w podstawie. Będzie się działo :)

lorenalex

Post autor: lorenalex »

Mam mieszane odczucia co do tak ofensywnego podejścia. Oby to nie była woda na młyn dla świetnie grających z kontry lisów.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
https://streamable.com/5dg0ey

kacciq

Post autor: kacciq »

To będzie raczej 3-4-3, tak mi się wydaje:
Alisson - Wijnaldum Matip VVD - Shaqiri Robertson - Keita Hendo - Mane Firmino Salah

Paviola

Post autor: Paviola »

Zamienić tylko Hehendersona na Stu i bardziej ofensywnie się już nie da u nas wystawić. Bramek z naszej strony wszyscy jesteśmy pewni. Pytanie tylko ile ich będzie i czy uda się zachować kolejne czyste konto Aliego. Liczę na kolejny wielki mecz w jego wykonaniu, z 2 bramki Mane i jakby coś fajnego Shaqiriemu wpadło z wolnego.

AlbertRiera

Post autor: AlbertRiera »

Skrajnie ofensywne zestawienie :O

Obawiam się tego meczu, bo Lisy potrafią kluć w tym sezonie topowe drużyny na wyjazdach i nie wiem, czy Jurgen nie przesadził...

Poza tym dziś wielki test pod kątem mentalności- czy wykorzystany potknięcie Obywateli?

Liczę, że to będzie przełomowy mecz Keity...

Radbug

Post autor: Radbug »

Nie ma na Anfield podgrzewanej murawy? To boisko wygląda fatalnie, piłka zatrzymuje sie w połowie drogi do zawodnika, Aż wstyd na to patrzeć na tym poziomie.
Nie mam na co narzekać. Coś Ty zrobił Kloppie?!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

ODPOWIEDZ