Watford - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

AlbertRiera

Re: Watford - Liverpool

Post autor: AlbertRiera »

Mało kto pisał, że już przegraliśmy walkę z City, tylko że gramy słabo i trzeba coś zmienić w naszej grze albo zmienić w naszym składzie.

Ważna bramka na 1-0, w końcu zagrana w całości przez nasz ofensywny tercet, choć Foster mógł to obronić i kto wie, co byłoby dalej.

Arnold świetna bramka, mam nadzieję, że wróci po niej pewność siebie, bo ostatnio trochę spuścił z tonu, ale to może obudzić.

Niestety Klopp jest pod kątem zmian betonem i sam się doczekał kary w postaci czerwieni Hendersona - notabene może nam to wyjść tylko na dobre, bo na grę kapitana ciężko się patrzy - jest już za wolny na tę ligę.

Ciekawi mnie, czy pretensje za czerwoną kartkę miał do siebie, do sędziego, czy może do Firmino, że chwilę wcześniej zmaścił piękną szansę na 3-0 - nawet jeśli był zirytowany błędem kolegów z przodu, to jest zbyt doświadczony by złapać tak kretyński faul.

Ważne zwycięstwo, na trudnym terenie.

elninio26

Post autor: elninio26 »

Chciłbym Sciągnąc cały mecz bo nie ogladałem , pomoże ktoś ??

Awatar użytkownika
Bolo

Post autor: Bolo »

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Wstyd mi za kibiców Liverpoolu, wstyd mi za to, że ktoś taki jak Juluz jest moderatorem tej strony i ktos, kto jest moderatorem napierdala na zawodnika swojej drużyny

Aldor
Kontakt:

Post autor: Aldor »

Wina Lovrena. Spokojnie moglo byc 4:0. Jak wyszedl Lovren to od razu wiedzialem, ze bedzie chu****... i byla. No pamietacie jak sie poslizgnal w 12 minucie 30 sekund? No wlasnie. Gdyby nie to latwo byloby 4:0. A tak chu****, dalej za City. Klopp out. :sleep:

ODPOWIEDZ