Liverpool FC - West Ham United

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Flips

Liverpool FC - West Ham United

Post autor: Flips »

No cóż Panowie i Panie, najwyższa pora na inaugurację rozgrywek 18/19. Rozpoczynamy meczem z niewygodnym rywalem. Jak powszechnie wiadomo Młoty zbroją się na potęgę i nikt nie wie czego się można po nich spodziewać. Wydaje się, że jesteśmy na troszkę innym etapie budowy zespołu, więc trzy punkty biorę w ciemno. :) Pierwsza jedenastka jaką bym desygnował na to spotkanie, gdybym miał niemieckie korzenie?
Alisson - TAA-VVD-Lovren-Robertson - Hendo-Keita-Milner - Salah-Firmino-Mane.
Największy ból głowy Jurgena to obsadzenie środka pola. Fabinho potrzebuje jeszcze troche czasu i widzą to chyba wszyscy. Keita jest kotem i również nie potrzeba tu argumentacji. Hendo w chwili obecnej jest dużo lepszym rozwiązaniem od brazylijczyka z księstwa. Generalnie dla mnie Anglik będzie kluczowym zawodnikiem w układance Kloppa(subiektywna opinia). No i Milner... brak słów na tego człowieka. Pan piłkarz pełną gębą. Niesamowicie wyglądał byly reprezentant Anglii w meczach przedsezonowych. Nie wiem czy to możliwe, ale w moich oczach on staje sie coraz lepszy. Od przeciętności nie ucieknie nigdy, ale przy efektywności jaką wnosi na boisko, wszelkie minusy idą na bok. Jest kim straszyć z ławki, czego już dawno nie można było powiedzieć o naszych ulubieńcach z Anfield. Nie moge się doczekać niedzielnego starcia. :)
Wynik: 4-0. 2x Mane, Salah i Sturridge. Optymistycznie, ale czemu nie? :)
Awatar użytkownika
Sobi

Re: Liverpool FC - West Ham United

Post autor: Sobi »

Lovren i Hendo napewno nie, w ich miejsca Gomez i Gini + nie ździwię się jeśli zobacze Clyne'a zamiast TAA
Myślę że przez pierwsze 2/3 kolejki nie zobaczymy na boisku Dejana oraz Jordana, wszystko przez MŚ wiadomo, późne dołączenie do zespołu itd.

Wynik: 3-0 Salah, Mane, Stu
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly
Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Takim moim marzeniem ściętej głowy jest Phillips obok Virgila. Kto wie czy jednak Hendo nie wskoczy do 1 jedenastki ze względu na to jak mizernie prezentował się Fabinho.
ziaja

Post autor: ziaja »

Redzik90 pisze:Takim moim marzeniem ściętej głowy jest Phillips obok Virgila. Kto wie czy jednak Hendo nie wskoczy do 1 jedenastki ze względu na to jak mizernie prezentował się Fabinho.
C O T U S I Ę

Chcesz Phillipsa który poza słabym kryciem w meczu z Torino nie pokazał kompletnie nic, chcesz typa który w wieku 21 lat nie ma meczu w dorosłej piłce, a mówisz, że wyjdzie Hendo za Fabinho który w ostatnich meczach prezentował się bardzo dobrze i był jednym z lepszych na boisku.
Nie no brawo. Hodgsonizm nadal w głowach ludzi
Obrazek
kolaaa

Post autor: kolaaa »

Alisson - Clyane-VVD-Gomez-Robertson - Gini-Keita-Milner - Salah-Firmino-Mane.

Myślę podobnie jak Sobi.

Wynik 3:1

Mo x2, Mane x1- Arnautovic
HappyBlancik

Post autor: HappyBlancik »

Nareszcie rusza liga! Aż nie mogę się doczekać inauguracji, boję się tylko małej wtopy, gdyż w pierwszej kolejce „dzieją się rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły”.
A enwtnualny remis i bicie głową w mur bardzo ostudziłby głowy użytkowników.
Niemniej jednak myśle, ze zaczniemy skromnym zwycięstwem 3-1. A na pewno Salah strzeli co najmniej jedną.
Składu nie wypisuje, jest on raczej oczywisty. Chciałbym w 70 minucie zobaczyć Stu i Xerdana.

Come on, Reds!
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
Django

Post autor: Django »

Sytuacja kadrowa zwłaszcza w defensywie jest niepokojąca. Wywalić 200 baniek i nie mieć partnera do gry dla VVD to tylko w LFC...

@edit down: Gdzie Ty się urodziłeś, że "Kiepskich" nie oglądałeś?? :D
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, o 15:10 przez Django, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
MILF

Post autor: MILF »

HappyBlancik pisze:Nareszcie rusza liga! Aż nie mogę się doczekać inauguracji, boję się tylko małej wtopy, gdyż w pierwszej kolejce „dzieją się rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły”.
Niemniej jednak myśle, ze zaczniemy skromnym zwycięstwem 3-1. A na pewno Salah strzeli co najmniej jedną.
Składu nie wypisuje, jest on raczej oczywisty. Chciałbym w 70 minucie zobaczyć Stu i Xerdana.

Come on, Reds!
Chyba miałeś na myśli filozofów. :lol: :lol:

Ja również typuję 3:1 dla naszych.

2x Mo, Mane - Chicharito
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
omnia

Post autor: omnia »

Typuję 3-0 dla naszych. Liczę na dobrą grę bloku obronnego i świeżość w ataku.
MILF pisze:
HappyBlancik pisze:Nareszcie rusza liga! Aż nie mogę się doczekać inauguracji, boję się tylko małej wtopy, gdyż w pierwszej kolejce „dzieją się rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły”.

Come on, Reds!
Chyba miałeś na myśli filozofów. :lol: :lol:

Ja również typuję 3:1 dla naszych.

2x Mo, Mane - Chicharito
Miał na myśli fizjologów. To cytat Ferdka ;)
consigliere

Post autor: consigliere »

Allison - Clyne, Fabinho, van Dijk, Robertson - Milner, Wijnaldum, Keita - Salah, Firmino, Mane

taki skład obstawiam. WHU pewnie wyjdzie z pięcioma obrońcami, a więc szczytem ich ambicji będzie remis. mecz w teorii powinien być banalny, więc liczę że szanse z ławki dostanie Curtis Jones.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Allison -TAA, Gomez, VVD, Robertson - Wijnaldum, Milner, Keita - Salah, Firmino, Mane

Nie wiadomo w sumie co z zdrowiem Matipa i Fabinho. Hendo i Lovren też pewnie od początku nie zagrają.

Kurcze strasznie się ciesze na start ligi już nie miałem co oglądać. Do tego stopnia, że zastanawiam się, czy nie obejrzeć dzisiaj meczu Lisów z United - w sumie chętnie bym sobie obejrzał występ Maddisona. W każdym razie, już żyje niedzielą - niesamowicie ciekawi mnie, jak zaprezentuje się Keita. To jest zawodnik, którym się totalnie jaram, z wszystkich zawodników którzy przybyli latem, na jego występ oczekuje najbardziej. No i może jeszcze Brewstera.

Bardzo mi się podobała gra w przygotowaniach, liczę mocno, że będzie nam dane częściej oglądać Sturridgea. Fajnie bo mamy jakies alternatywy - właśnie Stu, Shaqiri, może nawet Origi coś tam poszarpie (choć to by była akurat niespodzianka). Generalnie wydaje mi się, że wiem właściwie, czego spodziewać się po Liverpoolu.

Nieco gorzej z Młotami - nowy trener, sporo zakupów, niektóre nazwiska robią wrażenie - nie mniej pytanie czy taka przypadkowa zbieranina od razu zacznie ze sobą skutecznie grać? Moim zdaniem nie. Klopp wypracował u nas skuteczne i mocne schematy gry, moim zdaniem WHU polegnie. Myślę, że o ile nie jakieś przebłyski geniuszu pojedyńczych zawodników, to przełożenie z transferów na grę zespołową Młotów zacznie być widocznie pewnie za 2-3 miesiące.

Serce 4-0. Rozum 3-1. Gole: Mane, Salah, Firmino (... i Sturridge)
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
qensheimer

Post autor: qensheimer »

Przewidywane 11stki na jutro wg The Guardian:
Obrazek
Obrazek

Nie pewny jest występ Fabinho, lecz spokojnie zastąpić może go jutro Milner, ale na drugim do pary obok Virgila to jeszcze naprawdę nie wiadomo kto będzie. Wiemy, że na 100% nie wystąpi Lovren, Klavan, a występy Gomeza czy Matipa stoją pod znakiem zapytania, w zasadzie każdy z nich to szansa 50/50, obaj możliwe, że nie są gotowi na jutrzejsze spotkanie. Jurgen postawi pewnie jutro na tego "zdrowszego", ale jeśli obaj nie są w stanie grać, to czy miałby wystąpić jutro Phillips?
Mariano

Post autor: Mariano »

Bardzo fajną ekipę zmontował ten WHU, Anderson z Lazio za 38 melonów to nie byle kto, do tego Arnautovic, Yarmolenko, Wilshere czy Noble w pomocy który ma 300 występów w EPL, naprawdę zacna ekipa, jak na początek sezpnu 2-1 by mnie zadowoliło. WHU to będie ekipa która będzie górować nad średniakami. Bardzo Porządna drużyna.

PS - Gomez u nas bankowo zdrowy i wyjdzie obok VVD
Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Takim składem wychodzimy dzisiaj.

Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Milner, Wijnaldum, Keita, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Karius, Clyne, Fabinho, Henderson, Sturridge, Lallana, Shaqiri.

West Ham: Fabiański, Fredericks, Balbuena, Ogbonna, Masuaku, Rice, Noble, Antonio, Wilshere, Felipe Anderson, Arnautovic.

Subs: Adrian, Zabaleta, Diop, Obiang, Snodgrass, Chicharito, Yarmolenko
Ostatnio zmieniony 12 sie 2018, o 13:35 przez urban12, łącznie zmieniany 2 razy.
Na stronie "Klopp12"
Django

Post autor: Django »

Chryste, co za ławka!
Obrazek
ODPOWIEDZ