Arsenal - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

staskiel

Re: Arsenal - Liverpool

Post autor: staskiel »

staskiel pisze:Jeszcze sie nauczyliscie co to znaczy wygrywac tylko 1:0 dla naszego klubu ?? juz nie raz to przerabialismy ze potrafimy przejebac wygrany mecz

no i tak jak napisalem wczesniej kilka minut wszystko pasuje , jak zwykle przepeirdzielamy kolejny mecz mozna powiedziec wygrany :) To jest The reds ile juz takich meczów bylo to chyba na placach nie zliczymy

Awatar użytkownika
DzidekLFC

Post autor: DzidekLFC »

Tak to jest jak się nie wykorzystuje 100% sytuacji lub zachowuje się samolubnie. Kolejny mecz w którym stracimy punkty przez bycie samolubnym. Z Evertonem też 1;0 Mane mógł podać na pustą i po meczu . dziś to samo .
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."

kacciq

Post autor: kacciq »

Mam tego dość. Prowadzimy, przeciwnik nie ma nic do powiedzenia. Nagle jedna bramka z dupy i nasi srają w gacie, plączą im się nogi a przed oczami mają chyba bursztynowy świerzop. Patologia i tyle w temacie.

LFCzasiU

Post autor: LFCzasiU »

Czy tylko ja wiedziałem że po 1-szej bramce, wpi****** nam jeszcze 2. Nie sądziłem tylko że aż tak szybko :lol:
Brawo dla Gomeza, niech Gerrard go zabiera do U-18 tam się lepiej przyda...

Żenada jak ch**, nie będę się ku*** denerwował...
You'llNever WalkAlone

Paviola

Post autor: Paviola »

Jeszcze będzie 4:3 dla nas :)

Awatar użytkownika
Skrystian2009

Post autor: Skrystian2009 »

Jeszcze gorsza od obrony Liverpoolu jest sytuacja gdy trener nie widzi w niej problemu a wszystko jest kwestią treningu czy szczęścia.
3:3 zaczyna się od nowa, ale problemy dalej zostaną te same

Awatar użytkownika
DzidekLFC

Post autor: DzidekLFC »

Priorytetem na okienko zimowe powinno być zatrzymanie Emre... Co ten KOT dziś gra to ja nie mam pytań.
Obrazek
"Między mną a Liverpoolem trwa romans,który nigdy się nie zakończy..."

geralt45

Post autor: geralt45 »

DzidekLFC pisze:Priorytetem na okienko zimowe powinno być zatrzymanie Emre... Co ten KOT dziś gra to ja nie mam pytań.
Can jest do wywalenia, za słaby

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

nie wierze...Smuda wpuszcza Wijnalduma za Mane...OX w formie niech sie kisi na ławce
Edit: zmiany na poziome Smudy
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, o 23:27 przez PonuryGrabarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Ten mecz dobitnie pokazał dlaczego to na Moreno stawia Klopp i jak bardzo brakuje Clyne'a w takich spotkanich o duzą stawkę.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Redzik90 pisze:Ten mecz dobitnie pokazał dlaczego to na Moreno stawia Klopp i jak bardzo brakuje Clyne'a w takich spotkanich o duzą stawkę.
A co niby zrobiłby Moreno a czego nie robi Robertson?

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Lepiej atakuje, lepiej broni? Nie każda akcja przeciwnika przechodzi przez jego stronę za każdym razem? Ma chociaż trochę piłkarskiej techniki?

leonlevinsky

Post autor: leonlevinsky »

Co by nie mówić, to dzisiaj spotkały się ze sobą dwie równe drużyny. Niestety żadna z nich nie wyciąga wniosków z porażek / sezonu i nie za bardzo wie co dalej...

pitero

Post autor: pitero »

Środek pola w składzie Can-Milner-Coutinho zawsze będzie dawał szansę rywalowi na powrót do meczu. Szczególnie kiedy Can jako ten od zadań defensywnych odpuszcza bieg za Ozilem. Wystarcza jeden sygnał i już robi się czarna dziura w środku. Klopp mówi, że nie potrzebuje typowego przecinaka, a wystarczyłby ktoś pokroju Hamanna, Mascherano i Arsenal dzisiaj nie miałby żadnych szans w drugiej połowie.

Tindr

Post autor: Tindr »

Tak chwalony ostatnio Gomez dzisiaj zagrał tragicznie, chłopak trochę nie wyciąga wniosków ze swoich błędów - 2 raz tracimy bramkę w identyczny sposób na przestrzeni kilku spotkań - jedyna nadzieje, że młodemu ktoś wreszcie wytłumaczy jak pilnować tego co się dzieje za plecami.
Mignolet i bramka to nawet szkoda strzępić języka - do końca kolejek swiąteczno-noworocznych powinien bronić Karius.
Cou oprócz bramki praktycznie niewidoczny, Salah też oddychał rękawami.
Hell is empty and all the devils are here...

ODPOWIEDZ