Arsenal - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

MichaLFC

Arsenal - Liverpool

Post autor: MichaLFC »

Już za kilka godzin, nietypowo bo w piątek zagramy na wyjeździe z Arsenalem więc pozwoliłem sobie założyć wątek meczowy. Premier League nie zwalnia, a wręcz przeciwnie jeszcze przyśpiesza swoje i tak wysokie tempo. Dobrze by było zwycięstwem rozpocząć gorący okres świąteczno-noworoczny. Za bardzo nie wiem czego można spodziewać się po Arsenalu, ich ostatnie spotkania były delikatnie mówiąc średnie, choć i My także nie ustrzegliśmy się straty punktów z Evertonem i West Bromem. Kanonierzy na pewno będą chcieli zrehabilitować się za lanie jakie dostali na Anfield i wyjdą na dzisiejsze spotkanie podwójnie zmotywowani. Liczę na dobry mecz w Naszym wykonaniu i na 3 punkty co pozwoliłoby odskoczyć na 4 oczka od Arsenalu.

Co do składu, obstawiam tak :

Mings - Gomez, Lovren, Klavan, Robertson/Milner* - Hendo, Gini**, Cou - Salah, Firmino, Mane

* Uwzględniłem na lewej obronie Milnera, tak sobie myślę, że Klopp może będzie chciał postawić na doświadczenie w tak ważnym spotkaniu, ale to tylko moje luźne przypuszczenia.

** Ox potwierdza ostatnio, że jest w dobrej formie, ale moim zdaniem wyjście środkiem Hendo, Ox, Cou byłoby zbyt ofensywnym ustawieniem w środku co mogłoby się źle skończyć. Postawiłem na Giniego, który to fakt ostatnio nie rozpieszcza formą, ale jednak w tych ważnych, ciężkich meczach Wijnaldum spisywał się bardzo dobrze i liczę, że dziś również nie zawiedzie, stąd mój wybór padł na niego, a nie Cana.

Co do wyniku? Wydaję mi się, że oba zespoły będą grały do przodu i padnie dużo bramek.

Stawiam 2:4 (Sanchez, Lacazette - Salah x2 , Cou, Firmino)
Obrazek

Soso

Re: Arsenal - Liverpool

Post autor: Soso »

Obrazek

„Forma jest chwilowa, klasa jest wieczna”

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

dzieje się, podoba mi się ten skład. Spodziewam się bardzo ciężkiego meczu. Mam nadzieje, że Gomez przypilnuje Sancheza

Arsenal XI: Cech, Bellerin, Koscielny, Monreal, Maitland-Niles, Xhaka, Wilshere, Iwobi, Ozil, Alexis, Lacazette

Armaty bez środka, bardzo ofensywnie. Zobaczymy. Mane na bank coś ustrzeli. Mecz do wybiegania.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

LukasLFC

Post autor: LukasLFC »

Znak,Ehh od początku miał grać albo Ox albo Wini, no cóż wchodzi Milner ciekawe

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Te wrzutki Robertsona to są na poziomie League One
Klavan czyta grę niczym Ramos.. za mało się o nim mówi, to jest cichy bohater naszej drużyny
Na stronie "Klopp12"

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Robertson to w ogóle nie jest piłkarz na poziomie 1 składu Liverpoolu. Co najwyżej solidny rzemieślnik/zmiennik. Alfredo poziom wyżej w chwili obecnej. BTW Can chyba myślami jest już gdzie indziej. Natomiast cieszy oczy gra Firmino. Prawdziwy kocur.

Redzik90

Post autor: Redzik90 »

Szkoda, że Sadio chciał zrobić Cana zamiast przymierzyć. ;)

LukasLFC

Post autor: LukasLFC »

Salah dziś tragedia strata za stratą wydaje sie przemeczony,a Mane coraz bardziej sprawia dla mnie wrażenie jeźdźca bez głowy xD

Juluz
Moderator

Post autor: Juluz »

Jeśli nie wygramy tego spotkania to na własne życzenie. Arsenal jest słaby jak barszcz. Nawet nie musimy kreować sytuacji, bo oni to robią za nas swoimi klopsami raz po raz w obronie. Nie wiem co ostatnio siedzi w głowie Mane. Może zazdrość odnośnie Salaha? Albo po prostu dołek formy. Liczę na drugą równie dobrze połowę. A jego strzał nie był wcale taki łatwy do skończenia, brawo za decyzję.
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Nigdy nie zrozumiem jak piłkarze na takim poziomie, zarabiający taki hajs nie potrafią wykorzystać tak prostych sytuacji. Tyczy się to Mane oczywiście, ale Salah też mógł spokojnie to wykończyć. Mecz już dawno mógłby był zakmnięty to sami siebie prosimy o kłopoty. To samo było z Evertonem.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

Awatar użytkownika
PyrkaLFC

Post autor: PyrkaLFC »

Ale cudaczki dzisiaj Ci nasi skrzydłowi. Choć z drugiej strony się nie dziwie - kiedy nie ma rywala, człowiekowi po prostu zbiera się na wygłupy. Jeśli Arsenal nie zmieni stylu gry, to możemy napie*dalac nawet do gołębi i tak to wygramy :)
Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, o 22:38 przez PyrkaLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Grało się non stop, od samego rana.
Nie płaciłem hajsem tylko bólem w kolanach"
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)

Mufi

Post autor: Mufi »

urban12 pisze:Te wrzutki Robertsona to są na poziomie League One
Błagam wyjdź :?

grunwald

Post autor: grunwald »

Łołezzu jak my cudnie gramy <3. Laurka dla defensywy za te 45 minut, a Gomeza widzę w parze z Matipem od stycznia, bo ten chłopak to pieprzone złoto.

Brakuje szczęścia i zimnej głowy pod bramką Kanonierów, troszkę za bardzo tam fun wszedł chłopakom z przodu do głowy. Imo, Mane w tej sytuacji chyba nie spodziewał się, że będzie miał aż tyle czasu i miejsca na przyjęcie piłki.

...o taki Liverpool walczyłem :happy:
Jurgen ufam Tobie.

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

Mufi pisze:
urban12 pisze:Te wrzutki Robertsona to są na poziomie League One
Błagam wyjdź :?
Oo już się odezwał mądrala, i mam wyjść.. to wyjdź jak masz ochotę... jedno czy dwa dośrodkowania mu wyszły i teraz wielkie halo będziesz robił ? błagam Cię...
Na stronie "Klopp12"

Kodi

Post autor: Kodi »

A może tak zaczekamy do końca meczu z zachwytami ? :lol:
I just asked José Mourinho if I can have the keys to his bus. He said What are you talking about James? I said Well it's still on the pitch.
#Boring James Milner

ODPOWIEDZ