Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

Juluz
Moderator

Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim

Post autor: Juluz »

• Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim
    Start meczu: 23.08.17 godzina: 20:45
    Wynik pierwszego meczu: 2-1 dla Liverpool'u
Już jutro podejdziemy do rewanżowego spotkania z Hoffenheim. Jestem bardzo ciekaw składu jaki wystawi Jurgen na ten mecz - czy tak jak poprzednio: pokusi się o taki sam skład jaki grał w lidze przed meczem w lidze mistrzów? czy może to był jednorazowy "wybryk" i zobaczymy m.in. Lovrena w składzie czy też Moreno/Milnera? Ja uparcie chciałbym od początku zobaczyć Solanke na szpicy a za jego plecami Firmino i po bokach Salah - Mane. Sturridge holuje piłkę i za długo szuka rozwiązania do rozegrania akcji, poza stałymi fragmentami gry jakie nam dał podczas ligowego spotkania, niewiele więcej z jego gry zapamiętałem.

Także pytanie, w środku Klavan - Matip? Czy znów Lovren - Matip? Na boku nie wyobrażam sobie nikogo innego niż Robertsona, strasznie mi zaimponował podczas ostatniego meczu.

Co o tym myślicie? Jak według Was Klopp powinien ustawić naszych zawodników?
Polub LFCpl na fb! LFCpl!
Zapraszam na discord lfc-> klik!

Awatar użytkownika
florczak112

Re: Liverpool FC - TSG 1899 Hoffenheim

Post autor: florczak112 »

Sadze ze sklad bedzie bardzo podobny jesli nie taki sam jak w pierwszym meczu. Na LB chcialbym zobaczyc Robertsona, bo moreno kompletnie sie tam nie sprawdzil, co tylko rozwialo moje zludzenia na jego temat po dobrym okresie przygotowawczym.

Jest to dla nas mecz o zycie, jedno z najwazniejszych spotkan tego sezonu, bardzo wiele zalezy od tych 90 minut. Sadze ze jesli wygramy to spotkanie sadze ze zobaczymy jeszcze 2 nowych zawodnikow w tym okienku transferowych, jesli nie, nie sadze zeby ktokolwiek do nas przyszedl.

Moj typ 3:1 (Mane, Firmino, Sturridge) dla nas po newrwowym poczatku.
In the middle of every difficulty lies opportunity.
-Albert Einstein

Awatar użytkownika
Anty

Post autor: Anty »

Migs, TAA, Matip, Klavan, Robertson - Can, Gini, Hendo - Mane, Bob, Salah/Solanke i ogień.
Obrazek

Todler

Post autor: Todler »

- - - - - - - Mignolet - - - - - - - -
TAA - Matip - Klavan - Robertson
- - - - Can - - - - Hendo - - - - -
- - - - - - - Firmino - - - - - - - -
Salah - - - - - - - - - - - - Mane
- - - - - - - Solanke - - - - - - - -

Awatar użytkownika
urban12

Post autor: urban12 »

- - - - - - - Mignolet - - - - - - - -
TAA - Matip - Lovren - Robertson
- - - - Can - - - - Hendo - - - - -
- - - - - - - Firmino - - - - - - - -
Salah - - - - - - - - - - - - Mane
- - - - - - - Sturridge- - - - - - - -
Na stronie "Klopp12"

Awatar użytkownika
BartekLfc1993

Post autor: BartekLfc1993 »

Ja tam jestem bardzo spokojny oraz pewny przed tym meczem.
Jakby nie patrzeć to wywieźliśmy bardzo dobry wynik z pierwszego meczu. Oczywiście szkoda tej straconej bramki w końcówce.
Chyba każdy kto oglądał mecz to nie powinien być rozczarowany tym rezultatem, bo zawodnicy z Niemiec mieli bardzo klarowne sytuacje.
Teraz jednak gramy na Anfield, do tego to Hoffenheim musi odważnie zaatakować od początku. Wszyscy wiemy jak gramy z drużynami które grają otwartą piłke. Te 3 czynniki są bardzo przekonujące.

Do tego:
Salah-Mane-Stu powinni zrobić robote. Musi też dla mnie grać Can w podstawie koniecznie.
You'll Never Walk Alone
Obrazek
#JurgenMUSISZ !

pitersikorka

Post autor: pitersikorka »

No ja nie byłbym taki spokojny, padnie bramka dla Hoffenhaim i będzie gotowanie, a wtedy wszystko się może zdarzyć.
W pierwszym meczu mieliśmy mnóstwo szczęścia. Nie oszukujmy się, że Niemcy byli od nas piłkarsko lepsi i jeśli zagrają skutecznej niż przed tygodniem to mogą wygrać na Anfield.
Wychodzę z przekonania, że trzeba zachować zawszę pokorę.

sc0user

Post autor: sc0user »

-----------Mignolet-------------
TAA-Matip-Klavan-Robertson
--------Can-Wijnaldum--------
Mane-----Firmino-----Moreno
------------Solanke------------

Szybko, na skrzydła, na kontry, ostre wrzuty w pole karne, Robertson-Moreno wymienność pozycji. Szkoda, że niemożliwa opcja.

Zapewne w składzie znajdzie się Moreno,Lovren,Henderson i Origi...

Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

@Andy, Todler, urban 12 i pozostali: Pamiętam jeden ze swoich pierwszych postów na tym forum w tematach meczowych. Podałem tylko skład jaki chciałbym zobaczyć. Za chwilę zostałem zjechany za nabijanie licznika postów i napomniany, że w temacie meczowym jeśli chcę podać skład, to musi być do niego dodana jakaś opinia, po czym jakiś admin usunął mój post z samym składem. To były piękne czasy tego forum :roll:

Co do meczu: Chętnie zobaczyłbym skład z Crystal Palace w lini defensywy z jedną zmianą Trent za Gomeza. Gomez musi jeszcze podłapać formę i lepiej niech nie robi tego w tak ważnym meczu. Z kolei Matip obok Klavana wyglądał o wiele lepiej i pewniej niż obok Lovrena i właśnie jego powrotu bym nie chciał. Liczę też w końcu na jakąś asystę Robertsona z jego soczystych wrzutek.

W lini pomocy nie chciałbym oglądać Giniego. Holender ma ostatnio chyba jakiś spadek formy. Najlepsze byłbo zestawienie Henderson - Milner - Can, albo Henderson - Milner, a przed nimi Firmino, jeśli Klopp zdecydowałby się przesunąć Brazylijczyka do drugie lini (w co wątpię).

W ataku Mane - Firmino - Salah. Nie po to Egipcjanin odpoczywał trochę ostatnio, żeby teraz nie zagrać od 1. minuty. Liczę też na naszego jokera Solanke. Mógłby dostać tym razem trochę więcej minut. Albo nawet zagrać od początku, gdyby jednak Firmino przeszedł do 2. lini.

Ogólnie liczę na szybkie otwarcie tego meczu przez Czerwonych, szybko strzeloną 2. bramkę i zmienienie Mane najlepiej już w przerwie, żeby sobie odpoczął przed niedzielą. To jest plan do wykonania.
Obrazek

MichaLFC

Post autor: MichaLFC »

Ciężki mecz po którym musimy awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trochę się obawiam tego meczu, Hoffenheim nie ma nic do stracenia i boję się o błędy i panikę w obronie jak goście na Nas "siądą" no bo muszą atakować jeśli chcą awansować, a w pierwszym meczu pokazali, że potrafią dobrze grać w piłkę, chyba że szybko strzelimy bramkę albo dwie i mecz już będzie zamknięty, ale na taki scenariusz nie liczę choć bardzo bym chciał.

Skład myślę będzie identyczny co w pierwszym meczu. Klopp dokonał trochę zmian na ligę i uważam, że wystawi to co w Niemczech.

Mings - Trent, Matip, Lovren, Moreno - Hendo, Can, Gini - Mane, Salah, Bobby

Wynik ? Myślę, że też 2:1 na naszą korzyść, Firmino i Mane.
Obrazek

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

sc0user pisze:-----------Mignolet-------------
TAA-Matip-Klavan-Robertson
--------Can-Wijnaldum--------
Mane-----Firmino-----Moreno
------------Solanke------------

Szybko, na skrzydła, na kontry, ostre wrzuty w pole karne, Robertson-Moreno wymienność pozycji. Szkoda, że niemożliwa opcja.

Zapewne w składzie znajdzie się Moreno,Lovren,Henderson i Origi...
Alfredo na skrzydle...ja pier****. Stary wyłącz FM i pomyśl. Na skrzydle trzeba czegoś więcej niż szybkość, koleś nie ma odpowiednich umiejętności żeby grać na skrzydle a już na pewno nie w sytuacji kiedy mamy Salaha. Wijanldum też średnio się nadaje do gry dwójką pomocników tym bardziej, że jest w jeszcze słabszej formie niż Henderson.

Generalnie jak widzę u kogoś w składzie Lovrena a zdarza się, że obok niego jest jeszcze Moreno to mnie krew zalewa. Czy wy ludzie nie oglądacie meczów przecież, duet Lovren&Moreno to strzał w oba kolana.

------------Mignolet
TAA--Matip--Klavan--Robertson/Milner
---------Can----Henderson
Mane-----Firmino-----Salah
------------Sturridge
Ostatnio zmieniony 22 sie 2017, o 12:59 przez PonuryGrabarz, łącznie zmieniany 2 razy.

Witz

Post autor: Witz »

PonuryGrabarz pisze:...
Krytykujemy opinię, nie osobę.

malybajla

Post autor: malybajla »

Wydaje mi sie ze zagramy następująco. Mignolet-TAA Matip Lovren A.Moreno-Can Wijnaldum Milner-Salah Firmino Mane

CheChes

Post autor: CheChes »

Ja stawiam na taki skład:
------------Mignolet---------------
TAA--Matip--Lovren--Robertson
Can-------Henderson---Wijnaldum
Mane---------Firmino---------Salah

Edamskiser

Post autor: Edamskiser »

Nie zagramy moreno na LO, bo Klopp mimo, iz czasem patrzy na mecz przez rozowe okulary, to doskonale zdaje sobie sprawe, ze Moreno to samobojstwo majac Robertsona w odwodzie. Dlatego jestem przekonany, ze jutro zagra ten drugi.

ODPOWIEDZ