Watford - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ragnarok
Kontakt:

Watford - Liverpool

Post autor: ragnarok »

Pozwolę sobie na stworzenie wątku meczowego, przed nadciągającym niedzielnym spotkaniem na Vicarage Road, z ekipą Watford. Zapewne po ostatnich 2-óch ligowych porażkach, wszyscy kibice The Reds czują chęć odzyskania formy i wiary w możliwości tej drużyny, jak po wygranym 6-1 meczu na St Mary's Stadium. W optymistycznej wersji tego spektaklu przeszkodzić może Odion Ighalo, posiadający w tym sezonie już 10 bramek na swoim koncie. Szerszenie zajmują obecnie 7 lokatę tabeli Premier League, wyprzedzając nas o 1 punkt, a więc rywalizacja z zespołem Enrique Floresa będzie toczyła się o bezpośrednie miejsce w tabeli.

liczę na przełamanie naszych - pod względem strzelanych ligowych bramek i zdobywanych punktów, dlatego obstawiam gładkie 4-0 / 4-1, w bardzo baaaardzoo optymistycznej wersji

skład, jaki bym chciał ujrzeć:

Mings - Moreno, Sakho, Skrtel, Clyne - Can, Henderson - Coutinho, Lallana - Origi, Firmino

ławka: Bogdan, Toure, Flano, Lucas, Allen, Ibe, Benteke

chciałbym wyjść 2-ójką napastników, jak na Świętych, zwłaszcza że mamy problem z liczbą zdobywanych bramek, a Origi zdecydowanie zasługuje na dostanie szansy gry od pierwszych minut. Can i Hendo zapewnią kreatywność, powracający Sakho to podstawa defensywnego monolitu, a Cou i wracający do 11stki Roberto - coś poczarują.

szpilu97

Re: Watford - Liverpool

Post autor: szpilu97 »

Jakich dwóch ligowych porażkach?

Po porażce i remisie. *

Awatar użytkownika
wokawojz

Post autor: wokawojz »

Mam nadzieję zobaczyć taki skład: Mignolet- Moreno, Sakho, Skrtel, Clyne- Can, Henderson- Lallana, Coutinho, Ibe- Origi. W drugiej połówce (55. Minuta) wejście Firmino. Jego ostatnie występy nie są przekonywujące i dlatego widziałbym dwóch Anglików na skrzydełkach. Ponadto na ławce fajnie by było zobaczyć z powrotem Teixeire i Flanagana. Liczę na dobrą grę z naszej strony, kontrolowanie meczu i zwycięstwo 2-0 (Lallana, Can) :-)
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

july600lfc

Post autor: july600lfc »

Ja bym chciał zobaczyć coś takiego:
Mignolet - Clyne, Skrtel, Sakho, Moreno - Can, Henderson - Lallana, Coutinho - Firmino, Origi
ale znając życie w podstawie wyjdzie Benteke.
Musimy wreszcie coś wygrać w lidze i o kolejnym potknięciu nie ma mowy. Mecz będzie bardzo ciężki i trzeba upilnować Ighalo, bo będzie sprawiał niemałe problemy. Zapewne coś stracimy, więc będzie trzeba strzelić min. 2 bramki, a o to pewnie będzie bardzo ciężko, ale trzeba zacząć wykorzystywać ciężkie mecze i wpadki rywali.

@DOWN
Ja niestety zaczynam mieć podobnie jak Ty, a jest to o tyle smutne, że TOP4 w tym roku nie jest jakoś bardzo wymagające.
Tottenham i United są spokojnie do przeskoczenia, a samo to daje już miejsce w czwórce.
Szkoda tego nie wykorzystać, ale chyba jeszcze za mało wody upłynęło, żebyśmy zaczęli regularnie punktować i ogrywać średniaków. :/
Ostatnio zmieniony 19 gru 2015, o 20:16 przez july600lfc, łącznie zmieniany 1 raz.

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

Jutro okaże sie co warta jest ta drużyna. Gramy 3 raz ze średniakiem i 3 raz mamy szanse nadrobić. Jesli jutro zgubimy punkty to nie liczę na top 4. Szczerze mówiąc po fajnym poczatku ery Kloppa znowu zeszliśmy na ziemie i gramy to samo co za Rodgersa tylko z nieco większym zaangażowaniem. Osobiście stawiam jutro na porażkę lub remis i powoli oswajam sie z miejscem poza czworka.
Obrazek

DyzioLFC922

Post autor: DyzioLFC922 »

hyuga pisze:Jutro okaże sie co warta jest ta drużyna. Gramy 3 raz ze średniakiem i 3 raz mamy szanse nadrobić. Jesli jutro zgubimy punkty to nie liczę na top 4. Szczerze mówiąc po fajnym poczatku ery Kloppa znowu zeszliśmy na ziemie i gramy to samo co za Rodgersa tylko z nieco większym zaangażowaniem. Osobiście stawiam jutro na porażkę lub remis i powoli oswajam sie z miejscem poza czworka.
Czas zwolnić Kloppa to cienias jak Brendzio.Możesz już wyjść bo taki z ciebie kibic jak ze mnie papież.Dwa słabsze mecze i już zwalniać trenera...

Jutro tylko wygrana wchodzi w grę,kolejna kolejka układa się pod nas.Mamy szansę nadrobić stratę bo czołówka już nam dość mocno odjechała(City,Arsenal,Lester).United znowu się położyło.Mam nadzieję że zagramy dwójką napastników(Origi,Firmino) i strzelimy co najmniej 3 bramki.Wraca Sakho czyli obrona z automatu jest lepsza o jakieś 60%

3:0 dla The Reds.YNWA!

Awatar użytkownika
sokół
Kontakt:

Post autor: sokół »

Tak króciutko, trochę czarno to widzę...
Nie obawiam się, szczególnie, że przegramy. Nie. Jednak nie wykluczam remisu, po męczarniach w ataku.
Zakładam, że Watford postawi twarde warunki w defensywie, a my, jak wielokrotnie bywało, będziemy walić głową w mur. Ten problem już nas za Beniteza męczył. Jesteśmy słabi w ataku pozycyjnym, a takie zespoły wyjątkowo nam nie leżą.
Chciałbym się mylić i zainkasować trzy punkty, ale zobaczymy, jak będzie...
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter

kostucha
Kontakt:

Post autor: kostucha »

Już jutro w idealnym scenariuszu zbliżymy się do czubka tabeli piastowanego przez Leicester.
Marwi mnie dość wąski zakres ruchów, które można popełnić w defensywie. Założę się, że Sakho nie jest jeszcze w 100% gotowy do 90 minut. Stąd stawiałbym na parę Skrtel - Toure. Na bokach nie chciałbym zmian, bo to są ostatnio nasze atuty. Z przodu chciałbym ujrzeć parę Firmino - Origi. Młodzian zasłużył na to a Firmino wciąż może dać z siebie więcej i jeszcze go nie skreśliłem jak wielu przede mną. To co stanie się z resztą jest raczej jasne:

Mignolet
Clyne - Skrtel - Toure - Moreno
Can
Henderson - Lallana
Coutinho
Origi - Firmino

CzlequsLFC

Post autor: CzlequsLFC »

Plotki mówią, że Bogdan jutro w pierszym składzie. Mignolet ma problem z wiezadlem podkolanowym. Zobaczymy jak jutro Węgier się spisze, ale po tym co widziałem w meczach pucharowych jestem dość spokojny o jego jutrzejszy występ.

Łatwo nie będzie, trochę kontuzji mamy i wydaje mi się, że wygramy po ciężkim meczu 1:0 lub 2:1. Chciałbym zobaczyć Origiego, bo zasłużył na szansę, a także jest lepszy w ataku pozycyjnym od Benteke. Jutro tylko 3 pkt YNWA
- Nie martw się Alan. Przynajmniej będziesz miał okazję grać nieopodal świetnego zespołu! - Bill Shankly do Alan'a Ball'a po zakupieniu go przez Everton

Obrazek

Damian

Post autor: Damian »

lfc.pl/60676

Bogdán — Clyne, Škrtel, Sakho, Moreno — Lucas, Emre Can, Henderson — Lallana, Coutinho — Firmino

hyuga
Kontakt:

Post autor: hyuga »

Dyzio nikt nie mówi o zwalnianiu Kloppa - jestem jego wielkim fanem, ale nie kazdy tak jak Ty wypisywal tu juz brednie o mistrzu. Trzeba patrzec na nasza grę i sklad zimnym okiem i być mile zaskoczonym niż znowu gorzko rozczarowanym. W PL sukcesy odnosi sie nie wygrywając z czubem tabeli, tylko punktując na zespolach ze środka i dolu. To niestety slabo nam zawsze wychodzi - szczegolnie kiedy możemy nadgonic pare oczek.
Obrazek

Sebu

Post autor: Sebu »

United traci punkty, Leicester ciągle jest liderem, ktoś z dwójki City-Arsenal też zgubi oczka (albo i jedni i drudzy). To idealny moment żeby nie nadrobić kilku punktów i dostać w czerep od beniaminka.

1892

Post autor: 1892 »

Będzie się działo!
Obrazek
"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza." - Bill Shankly

Obrazek

tachi

Post autor: tachi »

Tak patrze na studio przedmeczowe na sky sports i jak widze wspolprace miedzy Deeney'em a Ighalo to ciesze sie, ze Sakho wraca do skladu. Zdobyli 83% ze wszystkich bramek Watfordu w tym sezonie wiec duzo pracy czeka defensywe LFC. Stawiam na wysoki wynik czyli 3-2 dla Liverpoolu ;)

EDIT: Balem sie Bogdana w skladzie no i prosze...

Moncio

Post autor: Moncio »

tachi pisze:Tak patrze na studio przedmeczowe na sky sports i jak widze wspolprace miedzy Deeney'em a Ighalo to ciesze sie, ze Sakho wraca do skladu. Zdobyli 83% ze wszystkich bramek Watfordu w tym sezonie wiec duzo pracy czeka defensywe LFC. Stawiam na wysoki wynik czyli 3-2 dla Liverpoolu ;)

EDIT: Balem sie Bogdana w skladzie no i prosze...
wybił piłke z rąk dla Bogdana ...

ODPOWIEDZ