Everton - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

tachi

Everton - Liverpool

Post autor: tachi »

Już jutro na Goodison Park zmierzą się Everton z Liverpoolem, czyli czas na friendly derby. Czerwoni dalej bez formy. Mimo zwycięstwa z Aston Villa chłopcy Rodgersa znowu męczyli się z niżej notowanym FC Sion. Tofiki natomiast odrobiły stratę w meczu z West Bromem by ostatecznie wygrać 3-2. Defensywy obu zespołów kuleją więc obstawiam 2-2. 2x Stu, Kone, Lukaku.

..........Mignolet.................
.....Can - Skrtel - Sakho........
Clyne - Milner - Lucas - Moreno
..........Coutinho.................
.......Ings - Sturridge...............

Mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość ;)

Awatar użytkownika
wokawojz

Re: Everton - Liverpool

Post autor: wokawojz »

XI: Mignolet - Clyne, Skrtel, Sakho, Enrique- Lucas- Allen, Can- Coutinho- Sturridge, Benteke (jeśli zdoła się wyleczyć). Może Brendan da szansę Jose (skoro i tak jest na wylocie). Na pewno będzie ciężko, ale myślę, że chłopaki się zepną i wywieziemy 3 pkt z Goodison Park. Obstawiam 4:3 do przodu (Stu, Allen, Skrtel, Cou) :-)
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Post autor: Rafski »

Właściwie skład jest znany od kilkudziesięciu godzin:
Obrazek
Co można zauważyć? Środek pola, a raczej jego brak.
Szostie - "piłkarze przeciwnej drużyny przechodzą przez nasz środek pola jak przez obrotowe drzwi" i tu się zgadzam.
Coutinho i Milner napierają do przodu Lucas czasami też mu się zdarzy aczkolwiek kiedy już czy nawet zejdzie do boku zaasekurować wahadłowego to naszego defensywnego pomocnika nie zaasekuruje nikt. Nie wygląda to najlepiej, ale mam nadzieje że Rodgers pożegna się z nami zwycięstwem. Irlandczyk nie gra typowym DM, a formacja 343 czy 41212 w której Liverpool wygląda lepiej niż 433 zbliżonym do 4231 zmusiła go by Lucas Leiva wrócił do jego łask.
~ The Reds!

Awatar użytkownika
LFCFAN7

Post autor: LFCFAN7 »

czy ktoś chciał by mi wysłać link do ściągnięcia meczu Everton Live ? bede w pracy do 17 ;(
Obrazek
Jesteśmy jedynymi istotami na naszej planecie,które prowadzą tak bogate zycie wewnętrzne,ze liczą sie dla nas nie tylko same wydarzenia,co własna interpretacja tych wydarzeń , i ona właśnie warunkuje nasz sposób postrzegania samych siebie

filarowicz

Post autor: filarowicz »

Mignolet
Can-Skrtel-Sakho
Clyne-Lucas-Allen-Moreno
Coutinho-Ings
Sturridge

Chyba na nic lepszego nas nie stać. Oczywiście Milner musi być i pewnie Lallana albo Origi zaczną od 1 minuty.
Dobrze, że to ostatni mecz Brendana.

KrzysiekBrzoza95

Post autor: KrzysiekBrzoza95 »

Hmmm trudno przewidzieć mi ten dzisiejszy mecz. Co by tu dużo nie pisać, jakimi zawodnikami byśmy dziś nie grali to i tak chyba środek pola mamy troszkę gorszy. Trzeba liczyć na kreatywność Coutinho i skuteczność Sturridga dziś oraz na zestawienie dobrej obrony przez Rodgersa. Mam obawy czy dziś nie zagra z Lovrenem na środku obrony co byłoby chyba dramatem biorą pod uwagę duet Barkley-Lukaku. Ciekaw jestem też ustawienia zespołu. Cóż mam nadzieję, że derby odzyskają dziś blask i będą czerwone! YNWA

Mignolet
Clyne-Skrtel-Sakho-Moreno
Lucas
Milner-Can
Coutinho
Ings- Sturridge
Mój typ 2:2 myślę, że z naszej strony Ings i Sturridge, dla Evertonu Lukaku i Barkley.

Więcej statystyk jest ode mnie tutaj: http://www.sport4fans.pl/pilka-nozna/33 ... nglii.html

deebo
Kontakt:

Post autor: deebo »

Bez obaw, Dejan jest kontuzjowany.

Co do samego meczu, przewiduję coś podobnego do starcia z Arsenalem. W pierwszej polowie dominacja i tylko od skutecznosci zalezy czy wywieziemy 3pkt.
life is too short to dance with fat chicks ;)
Obrazek

Pustelnik

Post autor: Pustelnik »

Też zdecydowanie wolałbym Jose Enrique na lewej niż Moreno. Ten drugi musiałby na słuchawkach grać, żeby jakoś to stabilnie wyglądało w obronie. Enrique wydawał się pewniejszy w obronie. Ciekawe czy chociaż trenuje z pierwszym zespołem (nie bylo zdjęć z treningu przed Evertonem).
W ataku to naprawdę dylemat. Origi, Sturridge, Ings. Nie wiadomo komu zaufać, że w końcu coś ustrzeli. Sturridge wydaje się pewniakiem do składu mimo powrotu po kontuzji. Origi w lidze zaliczył tylko jeden ogryzek a Ings w 4 meczach tylko 1 gol. Origi mimo, że lepiej się spisywał od Ingsa w czwartkowym meczu to grał całe 90minut, a Ings zszedł z boiska w okolicach 60 minuty.
Trapiony kontuzjami Everton wydaje się słaby, ale mimo wszystko się ich boje. Zwłaszcza nieobliczalnego Barkley'a i potwora Lukaku + gość z wiecznym szczęściem czyli Naismith. Nie wiadomo czy zagra Stones i Coleman.
Za chwil parę poznamy co Brendao wymyślił na derby.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Pustelnik pisze:Też zdecydowanie wolałbym Jose Enrique na lewej niż Moreno. Ten drugi musiałby na słuchawkach grać, żeby jakoś to stabilnie wyglądało w obronie. Enrique wydawał się pewniejszy w obronie..
Stary chyba byłeś gdzieś na odludziu. El Toro nigdy dobrze nie bronił.

ArtuDitu
Kontakt:

Post autor: ArtuDitu »

Pustelnik pisze:Też zdecydowanie wolałbym Jose Enrique na lewej niż Moreno. Ten drugi musiałby na słuchawkach grać, żeby jakoś to stabilnie wyglądało w obronie.
Ale masz świadomość, że Moreno to póki co jeden z najlepszych naszych piłkarzy w tym sezonie, jeśli nie najlepszy?
Obrazek

filarowicz

Post autor: filarowicz »

filarowicz pisze: Mignolet
Can-Skrtel-Sakho
Clyne-Lucas-Allen-Moreno
Coutinho-Ings
Sturridge
aż tak dużo się nie pomyliłem :)

Django

Post autor: Django »

Nie no, skład boski... Ktoś wyliczył - 300 milionów Euro wydane w 3 lata - i ani środka pola, ani ławki...

Edit @down: Origi gość?? Smiem twierdzić, że to najgorszy transfer BR podczas jego kadencji!
Ostatnio zmieniony 4 paź 2015, o 14:05 przez Django, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

pitero

Post autor: pitero »

Django pisze:i ani środka pola, ani ławki...
Ławka nie jest zła, bo Origi to gość, który na rezerwowego się nadaje idealnie no i Ibe czyli przebojowy skrzydłowy. To że bez formy to co innego. Środek byłby również bardzo dobry na Everton. Wystarczyłoby Cana z obrony przesunąć do środka i zrobić diament. Cała filozofia. Nie można mieć po 3-4 równie dobrych zawodników na każdą pozycję (poza środkiem ataku i obrony), bo potem ktoś musi cierpieć na trybunach na co nie zasługuje, a że mamy kontuzjowanych Firmino, Benteke, Hendersona to nie dziwne, że wchodzą na ławkę ich naturalni następcy w hierarchii.

PonuryGrabarz

Post autor: PonuryGrabarz »

Django pisze: Edit @down: Origi gość?? Smiem twierdzić, że to najgorszy transfer BR podczas jego kadencji!
Że niby Lovren, Borini czy Lallana to lepsze transfery? Nie uważasz, że trochę za surowo oceniasz Belga?

Kurtz

Post autor: Kurtz »

To teraz odpuścił Naismitha? Sakho? Wydawało mi się, że bardziej Lucas zapuścił korzenie.
Kurtz

ODPOWIEDZ