Liverpool - FC Sion

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
wokawojz

Liverpool - FC Sion

Post autor: wokawojz »

Jutro na Anfield wraca Liga... Europy. Przypomijmy, że w pierwszej kolejce 'The Reds' zremisowali we Francji z Bordeaux 1:1, natomiast nasz jutrzejszy rywal, Sion, pokonał wylosowany z pierwszego koszyka Rubin Kazań, są więc liderem grupy. Brendan na konferencji powiedział, że da szansę zawodnikom "z zaplecza zespołu". Problem w tym, że ja nie widzę żadnego "zaplecza" wobec niezgłoszenia Enrique, oraz wypożyczeń Iloriego, Marko i Balo (choć akurat przypadek Włocha jestem w stanie zrozumieć). Myślę więc, że możemy zobaczyć coś takiego: Simon- Gomez, Łysy, Mama (albo Kolo jeśli wyzdrowiał) - Alberto Moreno, Dżo (Allen), Łukasz (albo NEW GERRARD), Ajb - J. C. Teixeira (o ile wypoczął po meczu rezerw), Cou - Origi
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

pitero

Re: Liverpool - FC Sion

Post autor: pitero »

Wyczuwam mecz niczym z Łudogorcem. Walenie głową w ścianę i albo wpadnie jakaś wymęczona bramka albo zremisujemy. Przegrać raczej nie przegramy, bo nie ma jak Lovrena wstawić do defensywy.

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Post autor: Rafski »

Mam nadzieje że w tym meczu nie wystąpi Clyne bo myślałem że chłopak skończy mecz we Francji z jakimś urazem.
W jego miejsce Ibe. Liczę też na odpoczynek Sakho, a od Skrtela sam bym chciał odpocząć.
Skoro rozgrywki mają być dla tych co nie grają zbyt dużo to w bramce postawiłbym na Adama.
Dwóch napastników to konieczność ponieważ taktyka na jednego ma szanse kiedy grałby Benteke.
Osamotniony Origi raczej sobie nie poradzi.

Skład który powinien wyjść:
..........Bogdan.................
Cleary - Toure - Gomez
Ibe - Allen - Rossiter - Moreno
..........Lallana.................
.......Ings - Origi...............

a jaki wystawi Rodgers? Jestem ciekaw, ale raczej nikt nie wytypuje poprawnie 8)

FC Sion w ostatnich meczach spisuje się poniżej oczekiwań także liczę że Liverpool wygra 2-0
~ The Reds!

kacciq

Post autor: kacciq »

Rafski pisze:Mam nadzieje że w tym meczu nie wystąpi Clyne bo myślałem że chłopak skończy mecz we Francji z jakimś urazem.
W jego miejsce Ibe. Liczę też na odpoczynek Sakho, a od Skrtela sam bym chciał odpocząć.
Skoro rozgrywki mają być dla tych co nie grają zbyt dużo to w bramce postawiłbym na Adama.
Dwóch napastników to konieczność ponieważ taktyka na jednego ma szanse kiedy grałby Benteke.
Osamotniony Origi raczej sobie nie poradzi.

Skład który powinien wyjść:
..........Bogdan.................
Cleary - Toure - Gomez
Ibe - Allen - Rossiter - Moreno
..........Lallana.................
.......Ings - Origi...............

a jaki wystawi Rodgers? Jestem ciekaw, ale raczej nikt nie wytypuje poprawnie 8)

FC Sion w ostatnich meczach spisuje się poniżej oczekiwań także liczę że Liverpool wygra 2-0
Może w ogóle samych grajków z akademii wystawmy :?

filarowicz

Post autor: filarowicz »

Ja mam nadzieje, że szanse dostanie Bogdan. Co prawda puścił niewyobrażalną szmatę ale wybronił 3 karne i mógłby dostać szansę, czemu nie.

---------------Bogdan-----------
----Gomez-Kolo/Skrtel-Sakho
Ibe-Lucas-Lallana-Rossiter-Moreno
------------Ings-Origi---------------

Lucas z Rossiterem grający jako DP do rozgrywania, Lallana jako 10, może współpracować z Ingsem za plecami Origiego.

Zash
Kontakt:

Post autor: Zash »

Chlopaki z Fc Sion byli bardzo grzeczni i przed 21 juz rozeszli się do pokoi żeby odpocząć przed meczem. O 13 maja jeszcze spotkanie po czym obiad..niestety nic ciężkostrawnego ;)
Poza tym w hotelu nie ma zbyt wielu imprezowiczów którzy by im przeszkadzali także na pewno beda jutro w pelni sil.
Bardziej martwię się o naszych, czy dadzą z siebie wszystko i sprostają wyzwaniu proszę tylko o trójkę stu, ings i cou z przodu żeby stwarzali akcje i strzelali...bo ostatnimi czasy obrona ssie niezależnie od ustawienia. Oby po trzy punkty w koncu gramy u siebie.
^^

Moncio

Post autor: Moncio »

-------------Bogdan-----------
------Gomez-Kolo-Sakho
---Ibe--Rossiter-Allen-Moreno
--------Lallana---Teixeira
---------------Origi----------

Taki skład dziś na 90% zoabczymy :D

pawi1

Post autor: pawi1 »

Teixiera nie zgłoszony przez mozga

GreenMike

Post autor: GreenMike »

Traktowanie tych rozgrywek jako drugiej kategorii to totalna żenada i przejaw słabości,a nie chęci skupienia się na lidze. Oczywiście trenerzy angielscy lubią powtarzać jak to ich LE nie interesuje,żeby mydlić oczy i odwracać uwagę od mierności zespołu. Koniec końców te teamy odpuszczające LE zwykle ch**a grają w LE i koło się zamyka.

Gdzie się podziała chęć zdobywania trofeów..mamona zatruła umysły.
"This club has been my life. I'd go out and sweep the street and be proud to do it for Liverpool FC if they asked me to." Bob

AirCanada
Ojciec Chrzestny
Kontakt:

Post autor: AirCanada »

Według wielu znaków na niebie możemy dziś zobaczyć, taki oto skład Liverpoolu:

(3-4-1-2): Mignolet; Can, Toure, Gomez; Clyne, Allen, Rossiter, Ibe; Lallana; Ings, Origi.

Przekonamy się za parę godzin, w sumie fajnie, że Sturridge odpoczywa, podobnie jak Coutinho. Ja tam wielkiego ciśnienia na LE nie mam, aczkolwiek stawiam, że dziś wygramy :D

Lazu

Post autor: Lazu »

GreenMike pisze:Traktowanie tych rozgrywek jako drugiej kategorii to totalna żenada i przejaw słabości,a nie chęci skupienia się na lidze. Oczywiście trenerzy angielscy lubią powtarzać jak to ich LE nie interesuje,żeby mydlić oczy i odwracać uwagę od mierności zespołu. Koniec końców te teamy odpuszczające LE zwykle ch**a grają w LE i koło się zamyka.

Gdzie się podziała chęć zdobywania trofeów..mamona zatruła umysły.
Tak jest, lepiej wyjść full składem na FC Sion a potem za 3 dni tymi samymi piłkarzami na Everton ! Swietnie! Moze na Puchar Ligi w tej fazie rownież wychodźmy tymi samymi graczami?? Bo przecież nie po to mamy szeroki skład, żeby wlasnie w tych rozgrywkach na tym etapie z takimi przeciwnikami z niego korzystać ! Po co! Lepiej zajechać graczy z drużyna która powinna zostać rozjechana przez nasze drugie skrzypce.

Co do samego meczu, 3 pkt to obowiązek, nawet nie grając podstawowym składem.
Typuje 2:1 dla nas po nudnej grze.

#up
Skład super, jedynie dałbym odpocząć Clyne'owi.
Niedokońca wiem co sie dzieje z Enrique ale jeśli to ja bym desygnował XI to Ibe na prawo, a Jose na lewa stronę.

HubertPL

Post autor: HubertPL »

Obrazek
Tejszejra nie zgłoszony przez pajaca to już bym szwagra wcisnął. Ogólnie skład który powinien dać radę, chociaż ch** to wie.
Obrazek

Awatar użytkownika
pirek

Post autor: pirek »

Lazu pisze:Tak jest, lepiej wyjść full składem na FC Sion a potem za 3 dni tymi samymi piłkarzami na Everton ! Swietnie! Moze na Puchar Ligi w tej fazie rownież wychodźmy tymi samymi graczami?? Bo przecież nie po to mamy szeroki skład, żeby wlasnie w tych rozgrywkach na tym etapie z takimi przeciwnikami z niego korzystać ! Po co! Lepiej zajechać graczy z drużyna która powinna zostać rozjechana przez nasze drugie skrzypce.
A tydzień temu Carlisle oglądałeś? Na tym etapie rozgrywek, z 4-ligowcem zagrał niemal pierwszy nasz garnitur, męczyli się niemiłosiernie choć tam i drugi skład w teorii powinien ich rozjechać. A tak to zagrali prawie wszyscy z pierwszego składu i trzy dni później nie przeszkodziło im to pokonać AV. Także ten tego, nie od dziś oglądam zagrywki Brendana, aby być zaskoczonym jakim składem wyjdzie dzisiaj. Ty piszesz o szerokim składzie do ogrywania w tych rozgrywkach, Ty to wiesz, ja to wiem, wielu użytkowników tego forum to wie, ale koniec końców i tak BR wybierze skład. Także nic mnie nie zdziwi, poza tym że nie zobaczymy Stu. Poza tym zajechanie drużyny przed derbami poza wieloma minusami, ma także pewne plusy...

pitero

Post autor: pitero »

Hłe. 3-5-2 i żadnego napadziora na ławce :D Czyli co, zakładając naszą standardową "niemoc" wpuszczamy na ratowanie wyniku Moreno na skrzydło.

expert6

Post autor: expert6 »

Pewnie da odpocząć Ingsowi po 60 minutach albo zostawi go i później będzie się tłumaczył na konferencji z Evertonem, że niby Ings jest zmęczony i dlatego go nie wystawił...
Ale obym się mylił :)
Obrazek
" Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" (Flp 4,13)

ODPOWIEDZ