Manchester United - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Awatar użytkownika
wokawojz

Re: Manchester United - Liverpool

Post autor: wokawojz »

Bardzo chętnie zobaczyłbym taki skład jaki podawali koledzy wcześniej, tzn. 3-4-3, 3-5-2 albo jakieś 3-4-1-2. Myślałem też nad dwoma ofensywnymi pomocnikami, ale obecnie oprócz Firmino nie widzę drugiego, który byłby dostępny na MU (Teixeira to mimo wszystko nieco inny poziom). Pisaliście wyżej argumenty na korzyść junajted, a także argumenty na naszą korzyść. Jest jeszcze jeden czynnik, o którym chyba nikt nie wspomniał. Mianowicie ostatnio po treningu mułów do LvG poszła delegacja zawodników na czele z Carrickiem i Rooneyem, którzy zakwestionowali metody szkoleniowe Holendra. Sądzę, że nienajlepsza atmosfera w szatni MU może mieć znaczący wpływ na sobotnią rywalizację. Wynik: MU-LFC 1:4 Schneiderlin, 2x Benteke, Clyne, Milner :-)
Liverpool is magic, Everton is tragic. ~Emlyn Hughes :-D

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

hjk95 pisze:To United jakiś hymn mają ... :D :D ?
Jasne! https://www.youtube.com/watch?v=YL_CWPlfz1U :lol:
Obrazek

JanMat

Post autor: JanMat »

Na wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkimi członkami strony.
Co do meczu , jeśli będzie remis będę zadowolony to my nie mamy w składzie na tę chwilę kluczowych zawodników ( czyt. Coutinho, Henderson i Sturridge ). Zwycięstwo możemy zapewnić sobie jedynie jakąś bramką po 1 super akcji i nie oddać meczu do końca , jeśli nasza obrona , szczególnie stoperzy Skrtel-Lovren zagrają jak z Arsenalem na Emirates .

Podstawowa jedenastka (zagadka) pomyślmy jak BR :D

Skład : Mignolet--Clyne,Skrtel,Lovren,Gomez--Lucas,Can-Moreno,Milner,Firmino--Benteke
Obrazek

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Liverpool bez swoich dwóch najlepszych piłkarzy, United z De Geą w bramce, Brendan na konferencji podkreślający, że pierwsze 3 mecze w sezonie Lovrena były wspaniałe. Ajj to już jutro. Nudy nie będzie. Piła do Skrtela, ten rakieta do Benteke i może coś się uda. A w defensywie pełna improwizorka. A no i chyba nikt sobie nie wyobraża, żeby Lucas po tak pięknym wywiadzie jaki to on oddany Liverpoolowi nie wyszedł w pierwszym. I na koniec, wisienka na torcie - pomeczowa wypowiedź Brenny'ego. To będzie piękny spektakl. #HoldNothingBack.
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
ArtyLFC

Post autor: ArtyLFC »

Boje sie tego meczu bo jesli jakims cudem wygramy rzesza kibicow jest zdolna uwierzyc ,ze Rodgers wie co robi. A od tego juz tylko krok do zjebania sezonu 2015/16.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2015, o 18:43 przez ArtyLFC, łącznie zmieniany 1 raz.
"Every man’s heart one day beats its final beat. His lungs breathe their final breath. And if what that man did in his life what makes the blood pulse through the body of others and makes them bleed deeper and something larger than life then his essence, his spirit, will be immortalised."

Ultimate Warrior.

Awatar użytkownika
kinio25LFC
Kontakt:

Post autor: kinio25LFC »

Simon
Clyne-SKRTEL-Lolvren-Gomez
Lucas
Milner-Can
Coutinho-Firmino
Benteke

nie ma tajemnic, nie ma niespodzianek. Jak Staridż wejdzie na więcej niż kwadrans to będzie to mały cud. Mecz typowo psychologiczny, czyli jeśli nie damy się zjeść i wyłączymy z gry Dejana, ubierając w jego koszulkę słupek drogowy i przekonując sędziego że to nasz Chorwat, może być fajne widowisko jak z klubem Wengera.

Jeśli manewr z Lovrenem się nie uda lub znowu stracimy gola po kilku minutach gry, wynik raczej będzie niekorzystny.
YNWA :)
"A nowy dzień przynosi każdemu nowe nadzieje, tak jak sen przynosi marzenia" - Krzysztof Kolumb w przeddzień odkrycia Ameryki

Polak09

Post autor: Polak09 »

kinio25LFC pisze:Simon
Clyne-SKRTEL-Lolvren-Gomez
Lucas
Milner-Can
Coutinho-Firmino
Benteke

nie ma tajemnic, nie ma niespodzianek. Jak Staridż wejdzie na więcej niż kwadrans to będzie to mały cud. Mecz typowo psychologiczny, czyli jeśli nie damy się zjeść i wyłączymy z gry Dejana, ubierając w jego koszulkę słupek drogowy i przekonując sędziego że to nasz Chorwat, może być fajne widowisko jak z klubem Wengera.

Jeśli manewr z Lovrenem się nie uda lub znowu stracimy gola po kilku minutach gry, wynik raczej będzie niekorzystny.
YNWA :)
Coutinho??? Serio??? :D
Obrazek

Jetzu
Kontakt:

Post autor: Jetzu »

Właściwie pewny skład:

-------------Mignolet
Clyne - Skrtel - Lovren - Gomez
--------------Lucas
------------Can - Milner
-------------Firmino
-----------Ings - Benteke

Awatar użytkownika
jaskol95

Post autor: jaskol95 »

A ja mam trochę inne pytanie - czytałem kiedyś, że mecze LFC z MU odbywają się zawsze w niedzielę o 13:45. Dlaczego to się teraz zmieniło?
NiePodpiszeSie pisze:
Notorycznym problemem u niektórych na tym forum jest wyciąganie pewnych stwierdzeń z kontekstu bez logiki i rozumienia tekstu pisanego.

JanMat

Post autor: JanMat »

jaskol95 pisze:A ja mam trochę inne pytanie - czytałem kiedyś, że mecze LFC z MU odbywają się zawsze w niedzielę o 13:45. Dlaczego to się teraz zmieniło?
Nie jestem pewny ale chyba było to za namową Fergusona, który tak ważny mecz chciał grać przed lunchem, ale to chyba raczej związek z historią.
Obrazek

Damian

Post autor: Damian »

jaskol95 pisze:A ja mam trochę inne pytanie - czytałem kiedyś, że mecze LFC z MU odbywają się zawsze w niedzielę o 13:45. Dlaczego to się teraz zmieniło?
Nie zawsze. 20.09.2004 Liverpool grał z Man Utd o 21.00.

Wczesną godzinę rozpoczęcia meczu rekomenduje policja, żeby zminimalizować potencjalne zagrożenie. Nadawca TV zaplanował to jednak inaczej w tym przypadku.

ziaja

Post autor: ziaja »

JanMat pisze:
Nie jestem pewny ale chyba było to za namową Fergusona, który tak ważny mecz chciał grać przed lunchem, ale to chyba raczej związek z historią.

Co za Bullshit, chodziło o to, że to był mecz powyższonego ryzyka. I Policja mogła mieć problemy. Dzisiaj o tym decyduje już telewizja.
Obrazek

FootballClub

Post autor: FootballClub »

Mnie się wydaję, że gdyby ten mecz był w listopadzie/grudniu to na 100% byłby w porze lunchu, bo umówmy się wrzesień to jeszcze pora kiedy to na zewnątrz jest dosyć długo "jasno", więc nie ma takiego większego ryzyka

Awatar użytkownika
Rafski
Kontakt:

Post autor: Rafski »

Jetzu pisze:Właściwie pewny skład:

--------------Mignolet
Clyne - Skrtel - Lovren - Gomez
--------------Lucas
------------Can - Milner
-------------Firmino
-----------Ings - Benteke
mój składzik 8) , a taktycznie powinno wyglądać to tak:

................Mignolet
.....Skrtel.....Lovren.....Gomez
............Can.....Leiva.....
Clyne..........Firmino.....Milner
...........Ings.....Benteke

Gomez asekuracyjnie niańczy Lovrena, Emre bardziej z tyłu myśli za Skrtela do spółki z Clyne'm,
a reszta nie licząc Lucasa bo to DM niech kopie z przodu.
~ The Reds!

Awatar użytkownika
Barilla

Post autor: Barilla »

FootballClub pisze:Mnie się wydaję, że gdyby ten mecz był w listopadzie/grudniu to na 100% byłby w porze lunchu, bo umówmy się wrzesień to jeszcze pora kiedy to na zewnątrz jest dosyć długo "jasno", więc nie ma takiego większego ryzyka
Chodzi raczej o to że im późniejsza godzina tym wyższa ilość % we krwi kibiców zatem i większa skłonność do rozrabiania. Wątpię żeby chodziło o widoczność.

ODPOWIEDZ