Liverpool vs Notts County

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Mudrikos

Liverpool vs Notts County

Post autor: Mudrikos »

Już jutro na Anfield Road pojawi się najstarszy klub piłkarski na świecie.
Notts County które po 4 ligowych meczach zgromadziło 1 pkt w League One ( 3 liga angielska) powinno zostać zmiażdżone przez The Reds. Pamiętając zeszłoroczny mecz z OldHamem, mam nadzieję, że taka wtopa drugi raz się nie powtórzy.

Myślę, że Brendan wystawi mocno rezerwowy skład mając na uwadze zbliżające się derby Anglii. W składzie chętnie zobaczę Assaidiegi, Luisa Alberto oraz Kellego.

Co do wyniku to czy to będzie 1:0 czy 5:0 jest mi obojętne.

ps. W ramach ciekawostek chcę dodać, że w Notts County, na pozycji bramkarza, gra nasz rodak Bartosz Białkowski

Awatar użytkownika
Piechu

Re: Liverpool vs Notts County

Post autor: Piechu »

Co do jutrzejszego meczu zagramy większością piłkarzy którzy się nie łapali do pierwszej jedenastki w 2 pierwszych meczach ligowych, oraz szanse na debiut w pierwszej drużynie powinien spokojnie dostać nasz ostatni nabytek Cissokho i Luis Alberto który jeszcze nawet z ławki nie wszedł na boisko.
Zastanawiałem się kto może pełnić rolę kapitana w tym meczu i obstawiłem że DAgger(chociaż nie wiem jak z nim bo w ostatnim meczu sporo oberwał od rywali na Villa Park).
Obrazek
Obstawiam spokojny wynik 3:0
Obrazek

maTis

Post autor: maTis »

Piechu pisze:Co do jutrzejszego meczu zagramy większością piłkarzy którzy się nie łapali do pierwszej jedenastki w 2 pierwszych meczach ligowych, oraz szanse na debiut w pierwszej drużynie powinien spokojnie dostać nasz ostatni nabytek Cissokho i Luis Alberto który jeszcze nawet z ławki nie wszedł na boisko.
Zastanawiałem się kto może pełnić rolę kapitana w tym meczu i obstawiłem że DAgger(chociaż nie wiem jak z nim bo w ostatnim meczu sporo oberwał od rywali na Villa Park).
Obrazek
Obstawiam spokojny wynik 3:0

Co do tego składu to kapitanem byłby Hendo a ja dałbym zagrać Jones'owi .

E: Sorki ,nie zauważyłem Aggera,jeżeli on byłby na boisku to oczywiście on byłby kapitanem , ale wątpie żeby on zagrał.Na środku widziałbym WIsdoma ze Skrtelem
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 12:53 przez maTis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piechu

maTis pisze:
Piechu pisze:
Co do tego składu to kapitanem byłby Hendo a ja dałbym zagrać Jones'owi .
No jak DAgger zagra to on jest Vice kapitanem nie Hendo chyba co nie ?
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 12:41 przez Piechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

MarcinLFC77

Post autor: MarcinLFC77 »

Kapitanem będzie Henderson, bo nie wierzę, że Brendan na taki mecz wystawi Aggera. Za nami ciężki bój w Birmingham a przed nami mecz z United. Notts County ma 1pkt po 4 kolejkach w 3 lidze. Najważniejsze, że gramy na Anfield a nie jakimś kartoflisku. W pierwszej jedenastce mam nadzieję, że zagrają Cissokho, Wisdom, Sama, Kelly, Alberto, Allen, Henderson, Ibe, Sterling i Borini. Na bramce wystawiłbym Mignoleta. Przemęczyc się nie przemęczy a jest w takim rytmie meczowym, że szkoda byłoby sadzac go na ławce.

wynik - 3:0 Borini x3 :D
“If I didn’t have the character that I have today on the pitch, I don’t think that I would have become the player that I am today." - Luis Suarez

Awatar użytkownika
Piechu

MarcinLFC77 pisze: wynik - 3:0 Borini x3 :D
Nie żebym Boriniego obrażał, ale w Fifie nawet w jednym meczu tylu goli nim nie strzelisz xD
A tak na serio to może jedną max dwie bramy ustrzeli o ile trafi w piłkę, bo to coraz rzadziej mu się udaje(niestety).
Wynik jak najbardziej 3:0 też obstawiam, ale wydaje mi się że strzelcami będą Borini, Hendo i Sterling.

@xMariuszx już ta ciekawostka jest w pierwszym poście tego tematu :P
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 12:59 przez Piechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
xMariuszx
Kontakt:

Post autor: xMariuszx »

A ja mysle, ze wysoko rozstrzelamy naszego jutrzejszego rywala i watpliwe jest to, ze ktokolwiek kto gral w sobote wystapi w tym meczu. Szanse pewnie otrzyma Borini, Alberto, Sterling, Allen, Wisdom i pewnie jeszcze Brendan zaskoczy jakims mlodzikiem z akademii.
Tak w ramach ciekawostki, w druzynie Notts County wystepuje polski bramkarz- Bartosz Bialkowski.

Gerrinzo7

Post autor: Gerrinzo7 »

Ja tam chciałbym widzieć taką 11-stke :

Obrazek

Kelly jak i Wisdom są nominalnymi ŚO, więc warto dać im szansę :)

Wynik ? 3:1 dla nas.
# Sterling 2x
# Ibe 1x
Obrazek
YNWA!:)

Awatar użytkownika
polik
Kontakt:

Post autor: polik »

Idealne spotkanie dla rezerwowych i młodszych chłopaków. Świetnie rozpoczeliśmy sezon, więc spotkanie z Notss County nie powinno być szczególnie wymagające. Jednakże należy pamiętać o kompromitacji z zespołem Northampton w sezonie 2010/2011 i nie lekceważyć rywala.
Goście na pewno zagrają na 100%, bo dla nich to pewnie jedna z niewielu okazji na grę na takim stadionie.
Co do składu, to chciałbym zobaczyć następującą jedenastke: Jones, Flanagan, Skrtel, Wisdom, Cissokho, Allen, Henderson, Alberto, Assaidi, Sterling, Borini. Na ławce: Mignolet, Toure, Kelly, Ibe, Aspas, Gerrard, Teixeira.

Oczywistym celem na to spotkanie jest zwycięstwo. Byłoby świetnie, gdyby Fabio coś ustrzelił w tym spotkaniu.

Liverpool 3:0 Notts County
Henderson, Alberto, Borini.
" Nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię na Swój poziom a potem pokona doświadczeniem "

Na stronie mam nick " Zochan "

Awatar użytkownika
piotrolka
Kontakt:

Post autor: piotrolka »

Mudrikos pisze:ps. W ramach ciekawostek chcę dodać, że w Notts County, na pozycji bramkarza, gra nasz rodak Bartosz Białkowski
Liczyłem na to, że zrobi lepszą karierę w Anglii...

Co do meczu, to na pewno okazałe zwycięstwo z naszej strony. Chciałbym zobaczyć w składzie tych, co nie grali zbyt dużo na razie w lidze. Na pewno Borini, który musi się ogrywać i pokazać, że należy dawać mu szanse w pierwszej ''11''. Sterling, Ibe, Alberto, Wisdom, również powinni dostać szanse od pierwszej minuty. 3:0 dla nas...
"Między mną a Liverpoolem trwa romans, który nigdy się nie zakończy" - SG

John

Post autor: John »

Jestem po dzisiejszej rozmowie Rodgersa z dziennikarzami mądrzejszy o kilka informacji przed meczem z Notts County. :wink: Brendan chce wystawić silny skład, szkielet drużyny ma być zachowany. Przekonamy się jutro co oznacza w wypadku potyczki z Notts szkielet naszego teamu. Czy zagra od pierwszej minuty może sam Gerrard? Rodgers potwierdził, że dla Skrtela jutro to jeszcze za wcześnie, na weekend może będzie gotowy. Bardzo żałuję, że Słowak nie może jutro zagrać, bo kiedy ma się pokazać trenerowi jak nie w meczu na Anfield z drużyną znacznie słabszą. W składzie ma być Borini. Szansę oczywiście dostanie kilku chłopaków, którzy potrzebują minut. Ciężki bój w niedzielę, więc chyba jednak trochę ściemnia Brendan z tym zachowanym szkieletem drużyny. Chciałbym zobaczyć coś takiego:

Jones
Kelly/Flanagan - Wisdom - Agger - Cissokho
Henderson - Allen
Sterling - Alberto - Ibe
Borini

Jutro tylko awans. Podejdziemy do tego meczu bardzo serio, bo takie drużyny jak przyjeżdżają na Anfield to gryzą trawę po prostu. Sam niestety byłem naocznym świadkiem jak w sezonie 2007/2008 w FA cup ekipa Barnsley strzeliła na 2-1 w 93 minucie przed samiuśkim the Kop, zapewniając sobie awans do kolejnej rundy.
"Steven Gerrard, he's a player who kisses the badge and means it."

Awatar użytkownika
ScrapkoFAN

Post autor: ScrapkoFAN »

Brendan z pewnością da odpocząć troszkę paru zawodnikom z podstawowego składu i z pewnością da szanse tym, którzy pukają powoli do bram pierwszej "11". Przede wszystkim zobaczyć w jakiej formie jest nasz Słowak oraz czy Borini w końcu się odblokuje. Chciałbym aby w końcu Alberto coś zagrał.

------------------------JONES-----------------
-KELLY-------WISDOM----SKRTEL----CISSOKHO
--------------ALLEN------------------------------
---------------------------HENDERSON-----------
IBE-----------ALBERTO-------------STERLING---
--------------------BORINI-----------------------

Wynik? Mam nadzieję, że Ci nasi teoretycznie słabsi rywale, nie będą stawiali dużego oporu. A co mi tam :P
LFC-Notts 7-1 (Borini x2, Ibe, Alberto x2, Hendo, Skrtel)

Demigod

Post autor: Demigod »

Oto moja propozycja:

Obrazek

rez: Jones, Henderson, Agger, Wisdom, Ibe, Sturridge, Kelly

W dalszej części meczu, w zależności od sytuacji Wisdom za Flano i wtedy Kelly na prawą stronę, Hendo za Coady'ego, i ew Ibe za Assaidi.

Tym meczem BR, jak i my musimy poznać odpowiedź w jakiej dyspozycji są m.in Kelly, Assaidi, a przede wszystkim Skrtel, bo wg mnie nie ma miejsca na eksperymenty w szalenie ważnych meczach ligowych, gdzie każdy punkt się liczy.

Tym zestawieniem liczę na 4-0 (2x Borini, Sterling, Luis Alberto).
Demigod = Heros

Heros = piłkarz Liverpool FC.

Awatar użytkownika
1010Arx

Post autor: 1010Arx »

Coady jest wypożyczony i raczej nie zagra w tym meczu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
TheKrzychu
Kontakt:

Post autor: TheKrzychu »

@Demigod.

A Skrtel nie jest jeszcze w 100% sprawny by znaleźć się w jutrzejszej kadrze meczowej.
Obrazek

ODPOWIEDZ