Liverpool - Crystal Palace

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, Gonzo, Daniel, AirCanada

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mitchell

Liverpool - Crystal Palace

Post autor: Mitchell »

Poprzedni temat potyczki tych drużyn zakładałem dopiero w przerwie. Jakoś nie było chętnych. Doczekał się całych czterech wpisów :)
Dziwny to był mecz. Napisałem wtedy, że nie pamiętam takiego spotkania, by grając tak słabo, prowadzić tak wysoko. Nam wchodziło wszystko. Strzelał każdy. Bramki lub asysty zaliczyło 2/3 składu.
Przeciwnik psuł na potęgę najlepsze patelnie. A podarowaliśmy ich trochę. To nie był ich dzień. Zdecydowanie.
https://www.dailymotion.com/video/x7y6od9 - bramki z tego meczu. Kapitalna szczególnie ta Robbo-Firmino.
Mieliśmy apogeum kontuzji w zespole. VIrgil, Gomez, Milner, Ox, Thiago, Jota, Shaq, Tsimikas. Niedoleczony Matip.
Ciekawostką iż na naszej ławce rezerwowych znalazło się dwóch bramkarzy. Nie było kim grać.

Obecnie sytuacja kadrowa w Liverpoolu niewiele lepsza.
Nie jestem spokojny. Dziś parę obrońców tworzą rezerwowi tamtego meczu - Nat i Rhys. Być może to ich ostatnie spotkania w czerwonej koszulce.
Gerrard się już nie poślizgnie.
Kto go zastąpi? :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
dzemek

Re: Liverpool - Crystal Palace

Post autor: dzemek »

Trzeba wygrać i tyle, rywal dla nas niewygodny, pomimo wygrania pierwszego spotkania 7:0. W ostatnich spotkaniach wyglądamy nawet nieźle, robimy swoje, wciąż nie ma top4 ale teraz sporo zależy od nas samych (I Tottenhamu).
Liczę na spokojne 3:0, no może 3:1 chociaż ten sezon jest naprawdę irytujący.
MasterItaliano

Post autor: MasterItaliano »

https://www.youtube.com/watch?v=HKQwjGX68AU

7 lat temu w ostatniej kolejce mieliśmy szanse nawet na mistrza przy potknięciu City.

Tym razem liczymy tylko na siebie!

Po zwycięstwo!

Po LM!
Awatar użytkownika
Egalot

Post autor: Egalot »

Jest nasz joker na ławce! Więc w razie jak nie będzie szło, to Jota za Wijnalduma (będzie mógł zostać pożegnany oklaskami na Anfield) i gramy kwarcetem ofensywnym.
Obrazek
adamne

Post autor: adamne »

Zaraz usłyszymy You'll Never Walk Alone na 10 tysięcy głosów. Już nie mogę się doczekać, kurde jak ja za tym tęskniłem.
Boję się trochę Zahy że będzie kręcił naszymi obrońcami na lewym skrzydle, ale i tak zwycięstwo to nasz obowiązek. Zakończmy ten sezon jak na ustępującego mistrza przystało!
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
ODPOWIEDZ