Rafał Stec

Po prostu Liga Mistrzów i Puchar UEFA.

Moderatorzy: zoltoczerwony, ramar, Juluz, Szpieg1, AirCanada, Daniel, RedFirmino, Gonzo

Rafał Stec

Postprzez shelby3001 » 14 mar 2008, o 22:39

po reklamacji do dzialu sportowego tvp
oto co zamiescilem w dniu dzisiejszym na jego blogu:

panie Rafale,

przykro mi to stwierdzic ale powoli trace szacunek do panskiej osoby za niepozadana stronniczosc i tendencyjnosc - obserwujac panskie wypowiedzi pod adresem druzyny Liverpoolu od poczatku tegorocznej edycji Champions League w TVP.
Sadze ze nawet w przypadku zdobycia przez ten klub kolejnego pucharu Europy zapewne nie zmieni to panskiego stosunku.
nie mial pan ani chwili zawachania wydajac werdykt w konfrontacji z Interem.
coz, teraz obdarzony panskim sentymentem Arsenal...
prosze mi wierzyc, nie tak wyobrazam sobie kreowanie opinii publicznej.
w imieniu szerokiego grona wielbicieli the Reds na lamach portalu lfc.pl wyrazam
wielkie ubolewanie.

z powazaniem,

Shelby3001

ps.
mam nadzieje ze nikogo nie urazilem powolujac sie na lfc.pl?
ale gosc prowadzi kampanie antyliverpoolska nie od dzis kiedy oglada cala Polska i nie tylko...
Obrazek
shelby3001
Entertainment

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 mar 2008, o 22:44

Slusznie Shelby. Mi sie chce normalnie wymiotowac jak Steca w tych jego super wloskach widze w czasie podsumowan wtorkowych i srodowych kolejek LM.

Zostaw adres do tego jego bloga jak bedziesz mogl.
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez John » 14 mar 2008, o 22:58

Masz moje calkowite poparcie Shelby. Miarka sie przebrala kiedy Stec stwierdzil ze Steven Gerrard nigdy nie bedzie wielkim pilkarzem poniewaz nie ma tego czegos co powinien posiadac wielki zawodnik :lol: Stec wyraznie kiedy to mowil mial gorsza forme dnia. Wogole jest w wyjatkowo slabej formie jak przychodzi do mowienia o Liverpool FC.
Pozdrawiam
John

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

rafal stec

Postprzez shelby3001 » 14 mar 2008, o 23:00

jasne Aircanada.
dla Ciebie wszystko jako ze Ty tu przewodzisz.

oto i on:

http://rafalstec.blox.pl/html

prosze bardzo ponizej wiadomosc wyslana przeze mnie do TVP z dnia 20 wrzesnia 2007:

Droga Telewizjo !

Wiadomosc ponizszo pragne zaadresowac do redakcji sportowej ligi mistrzow z wtorku 18-stego wrzesnia prowadzonej przez Jacka Kurowskiego na programie2
Pan jacek goscil w studio przedstawiciela Gazety Wyborczej, rzekomo znawce klubowej pilki europejskiej Pana Rafal Stec ktory analizowal poszczegolne druzyny po rozegraniu pierwszej kolejki fazy grupowej.
Poniewaz od wielu juz lat fascynuje sie brytyjsko pilko klubowo, chcialem stwierdzic ze moje rozczarowanie i oburzenie nie mialo konca po tym jaki komentarz z ust tego pana uslyszalem pod adresem pilkarzy Liverpoolu i tegoz klubu!
Pierwsza rzecz ktora zreszto pojawia sie notorycznie na lamach relacji pilkarskich TVP to fakt ze wspomniany dziennikarz nie potrafil wypowiadac nazwisk pilkarzy a przytaczajoc je zupelnie je przeinaczal. Mam na mysli obronce i vice-kapitana druzyny Jamie Carragher'a. Szokiem jest, gdy ktos milionowej widowni telewizyjnej podaje nieprawidlowe informacje jakoby Carragher byl troche obronco troche pomocnikiem i niewiadomo gdzie ma grac. Carragher jest od wielu sezonow filarem i ostoja srodkowej defensywy Liverpoolu i nigdy nie gra na zadnej innej pozycji w klubie! Jedynie trener reprezentacji probowal go na innej pozycji ale tutaj nie bylo meczu reprezentacji! Az zlosc bierze gore kiedy tenze dziennikarz wpaja teorie o prymitywnym futbolu jaki gra ten zespol, zespol jednego z najbardziej utytulowanych klubow Europy wszechczasow!
Liverpool od poczatku tego sezonu wylacznie w meczach o stawke zdobyl az 17 bramek tracac zaledwie 3- wszystkie z rzutow karnych ( co swiadczy jak trudno strzelic im bramke z gry ).
Przytaczam ten fakt celowo, poniewaz rowniez odnosi sie do meczu z Porto.
Gosc programu stwierdza w nim ze po czerwonej kartce dla pilkarza Liverpoolu, byli oni zmuszeni do rozpaczliwej i zdezorganizowanej obrony. Bedac zupelnie obiektywnym fanem tej dyscypliny sportu nie wiele jest druzyn na swiecie bardziej zorganizowanych w destrukcji niz Liverpool, ponadto Porto od momentu gry w przewadze jednego zawodnika ani jeden raz nie zagrozilo w sposob istotny bramce Reiny. Na jakiej wiec postawie szanowny dziennikarz Gazety Wyborczej opowiada takie rzeczy, ktore nie tyle ze nie sa prawdo, ale so przykre i flustrujace dla wielu ogladajocych ten mecz??? Czy skrajne, krzywdzace, prywatne opinie dziennikarza powinny pojawiac sie w ten sposob???
Bardzo szanuje rzetelnosc i profesjonalne podejscie do informacji podawanych przez TVP, natomiast zastanawiajocy jest fakt kto odpowiada za dobor fachowcow do komentarzy meczy pilkarskich na lamach Waszej stacji?
Zapewniam ze nie jestem jedyna osoba ktora w ten sposob rozczarowaliscie.
Wierze, ze jako lojalny widz telewizji TVP a zwlaszcza jej programow sportowych uzyskam od Panstwa odpowiedz.
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez Krystek » 14 mar 2008, o 23:01

To ten taki koles z dredami ?? Powiem krotko: huja wie a sie udziela. Mysli ze jest smiesznym redaktorem to juz sie na pilce zna i ze moze obrazac Liverpool. 100% poparcia dla Shelby'ego :) Teraz pewnie powie ze Liverpool nie ma szans z Arsenal'em, w polfinale ze z Chelsea i ze w finale tez nie ma. Szkoda gadac...

EDIT: Uzyskales odpowiedz???
Obrazek
Obrazek
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly
Krystek

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez PePe » 14 mar 2008, o 23:07

I niech zgadne...odpowiedzi oczywiscie nie otrzymales...???
PePe

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 mar 2008, o 23:09

Shelby w ogole wszystko fajnie .... tylko ta ortografia w tej wiadomosci do Steca troszke nie ten level :roll:
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership13 years of membership

Postprzez Daniel » 14 mar 2008, o 23:09

Wyksztalcenie w kierunku dziennikarstwa to nie wszystko, Panie Stec.
Ten czlowiek nigdy nie imponowal mi swoja wiedza, jeszcze nie powiedzial/napisal czegos, co byloby dla mnie nowoscia. Chyba na sile stara sie byc takim Janem Tomaszewskim polskiego dziennikarstwa sportowego. Cos mu nie wychodzi.
Sympatie i antypatie nalezy tez schowac do kieszeni gdy jest sie gosciem w studiu Ligi Mistrzow w Telewizji Publicznej. I to juz nie chodzi o bezpodstawne komentarze na temat Liverpoolu, a ogol 'wiedzy' Steca.
A ten list i tak nic nie da, TVP ma wszystkich w dupie, a maile od widzow z uwagami to kwestia umowna.

POZDRO.
Proud to be RED.
"The most important thing that we all must remember is that this football club is much more important and bigger than anybody." Kenny Dalglish
Obrazek
Daniel
Honorowy Moderator

rafal stec

Postprzez shelby3001 » 14 mar 2008, o 23:12

telewizja polska nic sobie z tego nie zrobila, podziekowali mi za komentarz a ich ekspert nagina dalej.
wiec wasze wsparcie na jego blogu na podanym poprzednio linku mialoby ogromne znaczenie.

zwazywszy ze jest olbrzymia szansa ze TVP pokaze starcie Arsenalu z Liverpoolem bylaby duza szansa ze pan Stec odnioslby sie do naszych uwag.

nie pozwolmy zeby niekompetentna osoba prywatne poglady publikowala na lamach calej Polski wystawiajac naszej ukochanej druzynie smieszny wizerunek.

wstawiajcie komentarze pod jego blogiem!

WASZ NA ZAWSZE SHELBY3001
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Postprzez lfc » 14 mar 2008, o 23:22

Naprawde nie masz co robic tylko bedziesz wojne prowadzil ze Stecem?Bez kitu...
Przytocz mi cytaty z jego wypowiedzi, czym on tak obrazil Liverpool i gdzie byl nieobiektywny.

@Air

To bylo na tyle straszne, ze trzeba, az do niego pisac e-maile i spamowac forum?Daj mi czas do jutra, a przypomne sobie 5 "lepszych" tekstow na temat LFC(do jura bo teraz ide spac :lol: ) :roll: .
Ostatnio edytowano 14 mar 2008, o 23:31 przez lfc, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
lfc

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez AirCanada » 14 mar 2008, o 23:25

Marek mnie na przyklad rozwalilo po wszystkie czasy haslo po pierwszym meczu na Anfield Road, kiedy zapytany przez Kurowskiego 'Kto awansuje z tej pary?'

Odpowiedzial: 'Nie ma watpliwosci, to Inter' :lol:

lfc tego nie powiedzialem :D
Ostatnio edytowano 14 mar 2008, o 23:34 przez AirCanada, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
AirCanada
Ojciec Chrzestny

Postprzez Kaki » 14 mar 2008, o 23:25

Niestety, media w tym pieprzonym kraju sa tak stronnicze, ze leb odpada. Poza tym, wkurza mnie takie zapraszanie pseudoekspertow, ktorzy zielonego pojecia nie maja o tym, co gadaja. Ja rozumiem, np taki Gmoch (he he) to moze sie wypowiadac na ten temat, ale nie jakis Stec (w ogole, skad sie ten gostek wzial?!), co powinien sie zajmowac co najwyzej jakas publikacja slow ludzi, ktorzy maja o tym jakies pojecie, badz tez jakims ogolnym podsumowaniem przebiegu meczu.
Ogolnie, to wkurza mnie TVP, bo na jaki sport by nie patrzec, to polowa tych "ekspertow" nie jest w stanie powiedziec wiecej niz przecietny smiertelnik w jakims stopniu zainteresowany ta dyscyplina.
Kaki

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Johnny Szostie » 14 mar 2008, o 23:26

tak to czytam i czytam... i stwierdzilem, ze dobrze sie stalo, ze to NIE ja napisalem do Steca

jeszcze mnie Roslon rozbroil podczas komentowania naszego meczu z Newcastle, cos tam o Owenie i tym, ze powinnismy byc wdzieczni bo kupil go od nas sam wielki Real, lol
Johnny Szostie

Postprzez kam15 » 14 mar 2008, o 23:27

Shelby - masz u mnie - jak chyba u kazdego popracie...
Pozwole sobie przytoczyc list od pewnego (prawdopodobnie) fana LFC zamieszczony w Pilce Noznej - nr 6 - 5 luty 2008

"Liverpool zawsze wileki

Eksperci, fachowcy oraz kibice angileskiej klubowej pilki noznej powszechnie zachwycaja sie wielka trojka, ktora wq opinii publicznej stanowia: Arsenal, Manchester United i Chelsea. Zapominaja przy tym niestety o najlepszym w historii brytyjskim klubie. Chodzi tu oczywiscie i Liverpool FC. Niezliczone achy i ochy pod adresem Kanonierow, Czerwonych Diablow, i Niebieskich nie maja uzasadnienia w obliczu w onliczu podsumowania dokonan tychze klubow na arenie miedzynarodowej, w porownaniu z Liverpoolem, czesto niedocenianym i stawianym na pozycji outsidera w bataliach z gigantami. The Reds sami zanotowali w europejskich rogrywkach (5x PMK i CL, 3x w Pucharze UEFA, 3x Superpucharze Europy) niz Arsenal, Manchester United i Chelsea razem wziete. Jesli ktos nie wierzy niech rzetelnie sprawdzi. W samej rywalizcji o Puchar Mistrzow Liverpool prowadzi 5:2 z trzema pozostalymi wielkimi klubami(Manchester United - 2 puchary, Arsenal i Chelsea - ani jednego). Ale skupmy sie tylko na ostatnich latach i odpowiedzmy na kluczowe pytania. Ktory z angielskich klubow po raz ostatni wygral Lige Mistrzow? Liverpool w 2005 roku! A puchar UEFA? Liverpool w 2001 roku! Superpuchar Europy? Liverpool w 2005 roku! A ktora z angielskich druzyn grala ostatnio w finale europejskich rozgrywek? Liverpool w 2007 roku!!! Nie wspominamy wiec o zmierzchlej przeszlosci, a stwierdzamy( i ja tez stwierdzam) jedynie aktualny stan rzeczy. Takie sa fakty. Tak wiec powinnismy troche wiecej szacunku okazywac wobec Liverpoolu oraz mniej piac z zachwytu an widok pieknej, lecz bezproduktywnej na arenie miedzynarodowej gry Kanonierow, Czerwonych Diablow i Niebieskich"

Robert K
Rogow

Wiec panie Stec - ku*** - moze mi pan wytlumaczyc tak jak moim przedmowca oraz ogromniej ilosci urazonych panskimi wypowiedziamy kibicow w polsce i na swiecie - dlaczego pierdoli pan same brednie w tym studiu TVP - czy panu ktos ku*** za to placi? Jaki klub wygral najwiecej razy lige angielska? Liverpool 18 sztuk!!
Wiec niewiem o co do cholery chodzi ale chcialbym aby pan to wyjasnil....
Pozdrawiam
kam15

Postprzez shelby3001 » 14 mar 2008, o 23:35

zgadzam sie z Kaki

i rowniez zgadzam sie z AirCanada.

ale widze ze kolega "lfc" nie zwrocil uwage na mase podobnych detali za kazdym razem jak Stec pojawia sie na wizji i ma do skomentowania pare z udzialem Liverpoolu.

w brytyjskiej SkySports, BBC, czy ITV a takze na irlandzkiej Setanta na komentarze takie moga sobie jedynie pozwolic autorytety futbolu
a takich paradoksalnych sytuacji z ekspertem z nikad w szanujacej sie telewizji poprostu byc nie moze!

szkoda ze tak malo osob to dostrzega...
mydla oczy zupelnie jak za PRLu

specjalne pozdrowienia dla Johna!
ciesze sie ze tu jestes, bo zawsze milo Cie czytac!
Obrazek
shelby3001
Entertainment

Następna strona

Powrót do Europejskie puchary