Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez SEB » 24 mar 2020, o 16:05

Przepraszam. Mam kwarantannę i przesadziłem z TVP panowie.
Obrazek
SEB

1 year of membership

Postprzez ks77 » 24 mar 2020, o 18:14

Zdarza się. Choć masz odwagę się odezwać, nie to co ManiacK czy jak on tam ma
ks77

Postprzez ynwa19 » 24 mar 2020, o 22:10

https://www.sport.pl/pilka/7,65080,2581 ... orego.html

Jeżeli to prawda i ten transfer by wyszedł to można powiedzieć tylko jedno:Edwards Ty skubany geniuszu! :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez Mufi » 24 mar 2020, o 23:58

consigliere napisał(a):
Mufi napisał(a):W LM rok temu out w 1/8, w tym też się zanosi/zanosiło. Ten zespół się skończył na Ronaldo i teraz wychodzi jak bardzo overrated jest Zidane, niby niesamowity wygrał 3x z rzędu LM, ale jeden zawodnik odszedł i nie ma gry... A jak już wchodzić z szczegóły, co do tych tytułów LM, to wiemy jak je wygrał (2016 wałek w 1/2 z Bayernem, 2018 KariusHelp, gdzie zresztą w poprzednich fazach bez kontrowersji się nie odbyło, jedynie w 2017 zasłużenie. A warto dodać, że ten Real kadrowo był najlepszy w EU).

gdyby twój - wyjątkowo prostacki - sposób myślenia miał jakikolwiek pokrycie w rzeczywistości to w maju zeszłego roku ze zwycięstwa w Lidze Mistrzów cieszyłby się nie Liverpool, a Juventus :wink:

czy Zidane jest trenerem przereklamowanym? w pewnym stopniu tak, ale udało mu się coś czego nie dokonał ani Ancelotti, ani Mourinho, a oni przecież też mieli do dyspozycji Ronaldo. Real się po prostu zestarzał i wypalił, potrzebował świeżej krwi, wymiany pokoleniowej co nieuchronnie wiąże się ze spadkiem poziomu gry. nie wydaje mi się że ich regres potrwa długo, nie z takimi możliwościami kadrowymi i finansowymi. kwestia sezonu, góra dwóch.
swoją drogą to deprecjonowanie sukcesów Realu jest strasznie infantylne, równie dobrze można powiedzieć że tryumf w CL Liverpoolu to był MilikHelp.

"Prostacki sposób myślenia (...) zwycięstwa w Lidze Mistrzów cieszyłby się nie Liverpool, a Juventus" - wywnioskowałeś to po tym, że Juve ma teraz CR7 ? Dla twojego ZAJEBISTEGO sposobu myślenia - Ronaldo grał w Realu od 2010, nie 2016 ... Może zrozumiesz.

"Real się po prostu zestarzał" - no tak, średnia wieku składu 24 lata od 4 lat :D nie da się ukryć. Nie zestarzał, tylko ten klub tak bardzo stanowił Ronaldo, że po JEGO odejściu ten klub nic nie gra. Chłop tam ładował po 40+ bramek co roku, a ten Real to jednak tylko w LM sobie "super" radził.

"nie wydaje mi się że ich regres potrwa długo, nie z takimi możliwościami kadrowymi i finansowymi." - no, pokazują własnie jakie to mają możliwości :lol: :lol: .

"ale udało mu się coś czego nie dokonał ani Ancelotti, ani Mourinho, a oni przecież też mieli do dyspozycji Ronaldo."
Chłopie, ale oni nie mieli w tym Realu fury szczęścia i co drugiego sędziego za sobą ...

"deprecjonowanie sukcesów Realu" - haha, no Panie wygrałeś. Ja tylko wyjaśniłem dlaczego Zidane jest overrated, nic nikomu nie odejmowałem.

"równie dobrze można powiedzieć że tryumf w CL Liverpoolu to był MilikHelp." - Jednak jest różnica jak Ci bramkarz ratuje sytuacje w grupie, a jak Ci BR masakruję poczynania w FINALE LM.

Piszesz do mnie, że mam prostacki sposób myślenia - za to Ty, raz - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, dwa -wkomponowujesz w tekst kompletnie odrębne sytuacje. Gratuluje nie prostackiego sposobu myślenia. Twój można nazwać jednym słowem - ABSURD.
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery