Charytatywne zbiórki pieniędzy

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Charytatywne zbiórki pieniędzy

Postprzez tyszek » 28 gru 2018, o 22:41

Chciałem wrzucić link do pewnej zbiórki, ale nie było tematu. Pomyślałem, że w jakimś stopniu założenie go może komuś pomóc, tak więc oto i jest.

Wszedłem na stronę kanonierów popatrzeć co tam armatki wypisują na temat jutrzejszego meczu z nami i trafiłem na taki artykuł. W takich sprawach przynależność klubowa nie gra absolutnie żadnej roli, tak więc wrzucam i tu.

https://www.siepomaga.pl/kanonierzycom- ... az-czwarty
- Nie uważam, że musisz być w 100 procentach zdrowy, by grać. Muszę być w 100 procentach kontuzjowany, żeby nie grać. - Jamie Carragher
tyszek

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Charytatywne zbiórki pieniędzy

Postprzez sc0user » 24 lip 2019, o 07:13

Wygrajmy wspólnie ten mecz! YNWA Mateusz!
https://www.siepomaga.pl/mateusz-pachulski

Mateusz urodził się zdrowy, mając rok jego serce stanęło. W wyniku niedotlenienia mózgu, obszary odpowiedzialne za ruszanie ciałem zostały uszkodzone. Ma niedowład wszystkich kończyn.
Wciąż walczy, On i Jego Rodzina. W wyniku czego potrafi mówić, ubrać się czy zrobić sobie kanapkę.
Choć sam prawdopodobnie nigdy w piłkę nie zagra, ten dzielny zawodnik jest fanem piłki. Kibicuje Realowi Madryt.

Piłka powinna łączyć, a nie dzielić. Bądźmy ponad podziałami, bo czy to Liverpool, Manchester United czy Real Madryt wciąż jest to coś, co tak wiele osób kocha ponad wszystko. Pomóżmy mu w spełnieniu marzeń. Jest szansa, że kiedyś wstanie z łóżka i będzie mógł kopnąć piłkę, którą tak uwielbia oglądać i poczuć się jak Jego idole.

Rodzina zbiera w tej chwili na bieżącą rehabilitacje, więc każdy najmniejszy datek bardzo się liczy.

Piszę tutaj do Was z prośbą, żeby pomóc Mateuszowi, jest tutaj Nas naprawdę wielu. Jeśli wspólnie zbierzemy siły, możemy w jeden dzień zapełnić wyznaczony przez nich cel.

Wysyłając ewentualny datek proszę wpiszcie hasło tego postu. "Wygrajmy wspólnie ten mecz! YNWA Mateusz!".
Pokażmy, już kolejny raz, że Liverpool i jego kibice to nie tylko klub, ale też rodzina.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam Serdecznie.
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Remek3 » 25 lip 2019, o 08:14

Witam bardzo szlachetny pomysł oczywiście, że warto pomagać fajnie, że powstała taka inicjatywa na tym forum. :D
Remek3

Postprzez FankaLFC » 22 sie 2019, o 11:09

Kochani, jeśli mogę prosić o pomoc. Dziewczyna z miasta, w którym się uczyłam zbiera na walkę z rakiem. Sprawa jest poważna i pilna, liczy się każda wpłata, a także udostępnianie linku do zbiórki.
https://www.siepomaga.pl/ula-tokarska :!:
Six times.
FankaLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez sc0user » 12 gru 2019, o 19:13

CZEŚĆ WAM,

Klaudia potrzebuje Naszej pomocy.
Samochód, którym jechała uległ wypadkowi przez co dziewczyna potrzebuje pieniędzy, by powrócić do zdrowia.

Bardzo bym prosił o datki. Nieważne czy to będzie 1 zł, 2 zł, 10 zł czy 10 000 zł. Każdy grosz się liczy.
Prosiłbym też o udostępnienie linku na fanowskich stronach czy prywatnych wallach na facebooku.

Nikogo do niczego nie zmuszam. Wcześniej prosiłem Was o wpłaty dla młodego kibica Realu i odzew był świetny, dlatego też liczę, że i tym razem okażemy się potężną siłą.

Z góry dziękuję w imieniu swoim i Klaudii.

https://zrzutka.pl/j9bfde

YNWA !
sc0user

2 years of membership2 years of membership

Postprzez luksi93 » 23 mar 2020, o 16:09

Witam,

Damian, 8lat potrzebuje pomocy.
Wykryto u niego nieuleczalną w Polsce chorobę (adrenoleukodystrofię). Rodzice się nie poddają i szukają pomocy poza krajem ale potrzebują naszej pomocy. Wklejam poniżej treść posta z FB pana Stonogi który zaangażował się w nagłośnienie sprawy:

Kochani Państwo!
Potrzebujemy Państwa Pomocy.

Damianek choruje na nieuleczalną chorobę.

Zbieramy pieniądze na OLEJ LORENZA i rehabilitację.
( 11 dni życia dziecka kosztuje 1300 zł)

1.Najważniejsze jest rozpowszechnaianie filmu

2.Potzrebne są pieniadze na olej, rechabilitację i najwazniejsze potrzeby dziecka

3.Pay Pal [email protected] z dopiskiem dla DAMIANKA

4.Konto rodziców dziecka 91 1090 1160 0000 0001 0721 4886
Marcin Stodolski
ul. Ostrowska 6, 63-400 Wtorek

5.Konto Fundacji Zbigniewa Stonogi Warszawa 38 1090 1841 0000 0001 3383 3389 z dopiskiem dla DAMIANKA

6.Możesz także podarować swój 1% podatku Fundacja Muszkieterów
KRS 0000109501
dopisek: Damian Stodolski
Fundacja Muszkieterów
ul. Św. Mikołaja 5
Swadzim
62-080 Tarnowo Podgórne
nr konta 27 1090 1463 0000 0000 4673 1720
(Santander)
tytuł przelewu: Darowizna- Damian Stodolski

A może ktoś wysłałby ukochane karty FIFA 2020
Adres Marcin Stodolski
ul. Ostrowska 6, 63-400 Wtorek
mail: [email protected]

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję :!:
P.S: Dodam że Damian jest rodziną mojej matki chrzestnej i nagłaśniam sprawę w jej imieniu.
Y.N.W.A
luksi93

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Powrót do Różności