Alisson Becker

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Alisson Becker

Postprzez CzerwonyBartek » 21 sty 2020, o 15:06

[email protected] Skoro jest wolność słowa, to chłopaku, Mortimer może napisać wszystko co zechce. może napisać wszystko co nie podoba mu się w postach innych użytkowników, i świetnie, że umie to napisać i wychwycić ;)

Spoiler:
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Przemko » 21 sty 2020, o 16:38

Jaguar napisał(a):Ostatnie Twoje zdanie pokazuje zatem na jakim poziomie jesteś. Skoro jest wolność słowa, to chłopaku, kamil6 może napisać wszystko co zechce, może napisać wszystko co nie podoba mu się w grze Alissona, i świetnie, że umie to napisać i wychwycić.

To zdanie pokazało twój poziom. Co takiego napisał Mortimer? Że każdy ma prawo do wypowiedzi, ale prosi, żeby niektóre zachowywać dla siebie - nie może o to poprosić skoro jest wolność?

Jaguar napisał(a):Pamiętam czasy Mignoleta, miał kiedyś taki moment, że zaczął grać lepiej na przedpolu, ale nadal uważałem, że jest źle i nie powinien grać w LFC. Eksperci lfc.pl zdeptali mnie w jednej chwili, gdy zachciało mi się napisać taki komentarz, nawet screenowali mnie na grupie fb, ale ja nadal tak myślałem.

Czego to dowodzi? Bo moim zdaniem niczego. Niby brzmi jak wstęp do jakiegoś bohaterskiego filmu biograficznego o Tobie "Sam przeciwko światu" a tak naprawdę to tylko jeden z wielu przykładów gdzie jedna grupa ludzi ma rację, a druga nie, a Ty akurat znalazłeś się w tej, a nie innej pośród wielu innych przypadków w których byłeś w tej drugiej. Tak to bywa w życiu każdego człowieka, że czasami ma rację a czasami nie, ale na ogół nie pamięta się tego po latach bo dzieje się to codziennie...
Obrazek
Przemko

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 21 sty 2020, o 17:28

Panowie albo zrobicie sami porządek ze swoimi postami albo jak wrócę po treningu wyczyszczę Was odpowiednio łącznie z odpowiednimi ostrzeżeniami, a jeśli trzeba wyciszeniami na jakiś czas.
Proszę zapoznać się z regulaminem forum napisanym - jeśli macie do siebie coś to piszcie na priv, forum służy wymianie poglądów, nie krytyce autorów wpisów.
Liczę na to, że sami to "ogarniecie".
Staż na forum też mnie nie interesuje więc proszę się pilnować wszyscy.

edit: czasem już nie mam do Was siły...
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kartas » 24 sty 2020, o 23:16

Czy Ali ma szansę na złote rękawice w tym sezonie? Gdzie można znaleźć zestawienie jak to w tej chwili wygląda?
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Zyska » 24 sty 2020, o 23:18

Kartas napisał(a):Czy Ali ma szansę na złote rękawice w tym sezonie? Gdzie można znaleźć zestawienie jak to w tej chwili wygląda?

Tak Ali jest liderem obecnie :https://www.transfermarkt.pl/jumplist/weisseweste/wettbewerb/GB1
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez grzyb » 25 sty 2020, o 00:10

Nie wierzę :D Myślałem, że jest w tyle i w tym sezonie nici z tego tytułu a tu chłop wskakuje do bramki i wyprzedza wszystkich :) Jest niesamowity.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez kotu151 » 25 sty 2020, o 00:28

A nieprawda. Ma 7 czystych kont. Plus 2 czyste konta Adriana. Stąd pewnie ten błąd. zobaczcie na oficjalnej stronie Premer League. Tam można sprawdzić najpopularniejsze statystyki. Obecnie jest na drugim miejscu. Co i tak jest świetnym wynikiem.
Obrazek
kotu151

Postprzez Domino212 » 25 sty 2020, o 00:29

https://www.premierleague.com/stats/top/players/clean_sheet
Nie wiem co dokładnie liczy transfermarkt, ale Alisson ma obecnie jeden mecz straty do czołówki.
Domino212

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Kartas » 25 sty 2020, o 01:19

Dzięki za odzew. Wiedziałem, że będzie dosyć wysoko ale nie wiedziałem, że aż tak. W końcu sporo meczów mu uciekło z powodu kontuzji. Szkoda bo by miał już niezłą przewagę, ale jestem pewien, że znowu powtórzy wyczyn z poprzedniego sezonu! :roll:
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Zyska » 25 sty 2020, o 10:16

Najwidoczniej transfermarkt liczy niepełne mecze, z Norwich i Brighton Alisson zachował czyste konta, ale nie rozegrał pełnych 90 minut.

E: ManiacK tak ponoć właśnie jest, że musi być cały mecz od deski do deski.
Ostatnio edytowano 25 sty 2020, o 11:05 przez Zyska, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zyska

Postprzez ManiacK » 25 sty 2020, o 10:36

Zyska napisał(a):Najwidoczniej transfermarkt liczy niepełne mecze, z Norwich i Brighton Alisson zachował czyste konta, ale nie rozegrał pełnych 90 minut.

Z Norwich to rozumiem, bo zagrał tylko 38min, ale co do Brighton, to w wyścigu o rękawice liczą się tylko mecze 90min? Bo z Brighton to już inna para kaloszy niż mecz z kontuzją, bo 2x więcej - 75min.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez RedEscelios » 30 sty 2020, o 01:31

Spokojny, momentami nudny mecz z młotami. Łatwe zwycięstwo, 3 pkt dopisane, wracamy do domu i zapominamy o meczu.

A to wszystko dzięki niemu. Goście oddali 2 groźne strzały, które pokonałyby niejednego bramkarza. Jaki spokój musi on dawać zespołowi...nawet gdy rywal wykorzysta chwilę słabości bloku defensywnego i odda groźny strzał, to na ostatnim posterunku mamy jeszcze asa w rękawie.

Warto było.. Warto było cierpieć tyle lat z różnymi wynalazkami na bramce, by doczekać takich czasów.
Brawo
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nevermore1969 » 30 sty 2020, o 08:56

świetny mecz Alissona! dwie znakomite interwencje (jedna po naszym koszmarnym błędzie) i duży spokój, brawo!
Nevermore1969

Postprzez DudekLFC21 » 30 sty 2020, o 09:58

Do dziś nie mogę wyjść z podziwu nad jego ustawianiem się, praktycznie za każdym razem gdy wydaję się, że przeciwnik oddaje bardzo trudny i groźny strzał to piłka leci prosto w niego, świetny bramkarz.
"Schodząc na przerwę, przegrywając 0:3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie" Jerzy Dudek
DudekLFC21

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez carlsberg » 30 sty 2020, o 10:05

No ja bym go tak nie chwalił, przy strzale Arnolda totalnie zaskoczony, myślami był chyba gdzieś na wakacjach, gdyby TAA lepiej przymierzył Alisson nawet by nie wiedział co się dzieje... :roll:
"Kiedy nie masz wsparcia ze strony trenera i kolegów z drużyny jesteś skończony" - HARRY KEWELL
carlsberg

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery