Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Postprzez ynwa19 » 24 sty 2020, o 21:07

Jeszcze nic nie jest co prawda rozstrzygnięte w TYM sezonie ale prawdopodobieństwo,że marzenie stanie się faktem :D i 30-letnia posucha dobiegnie końca jest bardzo duże.

W tym "niepoważnym" :P wątku chcę od Was uzyskać odpowiedź na postawione wyżej w tytule pytanie lecz nie chodzi tutaj o stronę sportowa ale o.....zabobony,dziwne skojarzenia,magię liczb,rytuały,sny,wizyty u wróżki itd
Napiszcie o czymś co wpłynęło/wpływa-;)w jakiś sposób na aktualną kampanię i sprawi,że to będzie TEN sezon.

U mnie to są 2 "fakty" a mianowicie:
-kupiłem koszulkę Alissona a na plecach mam moją ulubioną liczbę jako numer czyli ....19(wiadomo z czym to się kojarzy)i to w kolorze złotym a to oznacza złoty sezon :)
-30 lat czekamy na tytuł a ostatni wygraliśmy jak wyemigrowałem z Polski i to jest też 30 lat naturalnie-takie dwie rocznice.....no nie ma zmiłuj! "klątwa" TEGO mistrzostwa musi pęknąć :D

Kibic piłkarski to częstokroć człowiek przesądny więc podzielcie się z wszystkimi Waszym hokus-pokus :P

PS sorry za te emotki ale jaki wątek taki styl.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Re: Dlaczego LFC zostanie mistrzem Anglii-wątek "niepoważny"

Postprzez andrzej000 » 24 sty 2020, o 21:17

nie wiem czy to sprawka czarow ale juz kilka lat temu chcialem miec oryginalna koszulke LFC. czekalem, czekalem, czekalem az w maju chyba 2019 w koncu kupilem i w czerwcu w koncu moglem ja ubrac. :P

znak?
może?

to musi byc TEN sezon, nie widze innej mozliwosci :!:
andrzej000

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Zyska » 24 sty 2020, o 21:23

andrzej000 napisał(a):nie wiem czy to sprawka czarow ale juz kilka lat temu chcialem miec oryginalna koszulke LFC. czekalem, czekalem, czekalem az w maju chyba 2019 w koncu kupilem i w czerwcu w koncu moglem ja ubrac. :P

znak?
może?

to musi byc TEN sezon, nie widze innej mozliwosci :!:

Kupuj co roku!!! :D

Pozdrawiam
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez andrzej000 » 24 sty 2020, o 21:45

Mam już dwie. Obie z motywami tych cienkich pasków. Na jednej Standard Chartered na drugiej Crown Paints.
Ten motyw pasków który NB umieścił nawiązując do lat świetności to kolejny taki znak 😉.
andrzej000

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MasterItaliano » 24 sty 2020, o 21:51

Urodzilem sie 30 dnia miesiaca, w dzienniku w liceum numer 30, na wszystkich koszulkach LFC tez 30, oprocz 1 - domowej tzw telewizorowej, na mecze na Anfield ubieram domowke z sezonu 2006/2007 tez z numerem 30 :) poza tym tylko w tym sezonie Guinness do kazdego meczu i mocno 3mam kciuki! :) kibicuje LFC od 2001 roku, a 2+0+0+1=3! 28 marca bede na meczu Legend, zabieram pierwszy raz 3letniego syna na mecz... takze liczba 3 jest ze mna na stale :) pozdro!
MasterItaliano

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Sobi » 24 sty 2020, o 22:41

Ja tylko napiszę, że nie mam żadnych przesądów o mistrzostwie i uważam to za głupia rzecz. Jestem w 100% za Kloppem i mentalnością naszego zespołu. Będę się cieszył z wygrania ligi dopiero, gdy to faktycznie stanie się rzeczywistością, faktem dokonanym. Kto jak kto, ale myślę, że kibic LFC powinien doskonale wiedzieć o wewnątrzym bólu, któremu towarzyszą słowa "a mogło być tak pięknie". Mówcie i róbcie co wam się podoba oczywiście, ale ja osobiście nie będę przyznawał mistrza dla LFC dopóki nie zobaczę trofeum w rękach Hendo.
W Liverpoolu są dwie wielkie drużyny: Liverpool i jego rezerwy.” - Bill Shankly
Sobi

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez msobolo » 25 sty 2020, o 00:16

Ale wątek :D Ja osobiście przesądów nie mam. Kibicuję od 2004 i wiem, że zbyt wiele razy byliśmy tak blisko i nic z tego nie wyszło. Teraz wiem, że to jest TEN rok. Zwyczajnie nie może być inaczej. Już można to powiedzieć. 16 a zaraz pewnie 19 pkt to za dużo żeby nam to odebrać.
msobolo

2 years of membership2 years of membership

Postprzez ar90 » 25 sty 2020, o 10:01

Prosta sprawa, żadne zabobony, tylko poważne odpowiedzi potwierdzone faktami.
1. Urodziłem się w 1990, ale nigdy nie mieszkałem "u siebie". To u rodziców, to w wynajmowanym mieszkaniu, a w tym roku wprowadzam się do swojego domu.
2. Miałem w życiu kilka dziewczyn, ale dopiero od niedawna mam narzeczoną, kibice Liverpoolu to ludzie poważni i stateczni, więc dopiero teraz mogą zdobyć mistrzostwo, bo sie ustatkowałem.
3. Zdarzało się oglądać mecze LFC w różnych sytuacjach, ale w tym sezonie każdy mecz oglądam tak samo. Ostatnio z Wolves, na początku drugiej połowy postanowiłem zaprzestać mojej meczowej tradycji i szybko się zemściło.
Tradycja ta jest prosta: piwko musi być otwarte, piwko musi być sączone (lub wychlane) ale jak piwka nie ma, to gra się nie klei. Mówię wam, to jest niepodważalne. Oczywiście po starcie gola z Wolves poszedłem do lodówki po browarka i sami wiecie jak się skończyło. To są fakty, mozna zmienić temat na "wątek śmiertelnie poważny" :P
ar90

Postprzez ynwa19 » 25 sty 2020, o 23:52

No właśnie!
Jak mawiał Bill futbol to "śmiertelnie poważna sprawa".
Dalej Szanowni Koledzy nie krępujcie się i opowiadajcie o Waszych fetyszach :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez adamne » 26 sty 2020, o 02:07

Ja zawsze jak kupowałem w FPL jakichś graczy LFC, to szybko łapali kontuzje, kartki albo spadek formy. Szczególnie jeśli byli kapitanami. Miałem na kapitanie na przykład Sadio jak kopnął w twarz Edersona a zaraz potem miał uraz uda i Trenta jak złapał kontuzję rok temu.
W tym sezonie postanowiłem że nie będę miał żadnych zawodników Liverpoolu w składzie i to działa! Tzn. jakieś kontuzje są, ale żadna jeszcze nie zrobiła nam dużej krzywdy i pewnie idziemy po mistrza.
Chociaż muszę się przyznać że w tej kolejce połaszczyłem się na podwójne punkty i kupiłem 3 zawodników LFC, ale to Free Hit więc tylko na jedną kolejkę, za tydzień wrócę do starego składu.
Na razie jest OK, jeszcze tylko mecz z Westhamem, mam Trenta, Robbo i Firo - jak któremuś z nich coś się stanie w środę to możecie mnie winić.

@MichaLFC: Czego się nie robi dla ukochanej drużyny :) Ale tak jak napisałem, na tę jedną kolejkę mam i to na kapitanie, zaryzykowałem, oby wyszedł z tego bez szwanku.
Ostatnio edytowano 26 sty 2020, o 03:12 przez adamne, łącznie edytowano 1 raz
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez MichaLFC » 26 sty 2020, o 02:30

adamne napisał(a):W tym sezonie postanowiłem że nie będę miał żadnych zawodników Liverpoolu w składzie i to działa!

Serio ? Nie masz Alexa Arnolda ? Ałaa... :D
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 26 sty 2020, o 09:35

Ja w zeszłym roku miałem "rok sukcesów". Drużyna Toronto Raptors wygrała ligę NBA, Liverpool został zwycięzcą LM, a na koniec w czerwcu się ożeniłem :). Same sukcesy. Rok wcześniej kupiłem mieszkanie, zdałem prawo jazdy i egzamin w pracy. Wszystko powolutku zaczęło się układać, podobnie jak sprawy w Liverpoolu. W grudniu dostałem koszulkę oryginalną ze swoją ksywką na plecach i nr 8 od teściowej. Od tego czasu zaliczyliśmy 7 spotkań z czystym kontem.

A w czym widzę przyczyny tak dobrej gry naszej drużyny ? Przede wszystkim cierpliwość, zaangażowanie, trening. To właśnie cierpliwość na boisku, zaangażowanie w meczu i treningi Kloppa dają nam takie wyniki jakie mamy. Ten sezon potwierdza, że Liverpool od czasu tryumfu w LM jest najlepszą drużyną na świecie i zwycięży w Premier league.
Wrubel84

Postprzez pawi1 » 26 sty 2020, o 14:53

Urodziłem sie w 89 Więc wtedy kiedy zdobyliśmy ostatni tytuł , teraz urodził mi się Syn więc klątwa zdjęta haha
pawi1

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 26 sty 2020, o 15:07

pawi1 napisał(a):Urodziłem sie w 89 Więc wtedy kiedy zdobyliśmy ostatni tytuł , teraz urodził mi się Syn więc klątwa zdjęta haha

Ostatni tytuł zdobyliśmy w 1990 roku.
Był to oczywiście sezon 1989/1990 ale tytuł zdobywa się na koniec sezonu więc w 1990 roku :)
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Zyska » 27 sty 2020, o 09:04

30 lat temu pożegnaliśmy komunę w Polsce a teraz komuna wraca.
Obrazek
Zyska

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Następna strona

Powrót do Różności