Wolverhampton - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Wolverhampton
1
3%
Remis
9
26%
Liverpool
24
71%

Liczba głosów : 34

Re: Wolverhampton - Liverpool

Postprzez kacciq » 24 sty 2020, o 11:15

Wrubel84 napisał(a):To już bardziej śmieszy niż denerwuje. Mniej football fantasy, football manager, fify a więcej szerszego spojrzenia na sprawy.
Pozbyć się jednego z najlepszych graczy drużyny to tylko kilka osób na forum by się podjęło, na szczęście nie Jurgen.

Powiedziałem, że nie zdziwiłbym się, co nie znaczy że tego chcę czy mówię że tak będzie. Gość musi po prostu zmienić swoje zachowanie i wtedy będzie ok, ale mówiliśmy o tym już w zeszłym sezonie, na początku tego, mówimy o tym teraz... a nie zmienia się nic. Czy on jeszcze kiedyś będzie grał dla drużyny? Chciałbym wierzyć że tak, ale wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobne. Nie plakałem po odejściu Suareza, Coutinho, nie będę płakał po odejściu Salaha. Najważniejszymi postaciami u nas są Ali, VVD, Hendo i Mane, każdego innego da się zastąpić.

P.S. Nie gram w Fifę ani FMa, a jedynie jestem w stanie obiektywnie ocenić grę Salaha przez ostatnie 1,5 sezonu. Klopp potrafi się wkurwić (Sakho) i zobaczymy jak długo jeszcze będzie znosił egoizm Egipcjanina.

@down
Przeciętnie, Minamino wszedł w trudnym momencie, grał zachowawczo i nie był specjalnie widoczny, ale też robił dobre wrażenie mobilnością i walecznością, gość po prostu potrzebuje czasu żeby wejść w ten zespół. OX nie był sobą, kilka dobrych zagrań ale ogólnie jeden z gorszych na boisku.
Ostatnio edytowano 24 sty 2020, o 11:35 przez kacciq, łącznie edytowano 1 raz
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Wiktor94 » 24 sty 2020, o 11:20

Niestety, nie mogłem obejrzeć wczorajszego meczu. Jak waszym zdaniem zagrali Minamino i Oxlade?
Wiktor94

Postprzez ynwa19 » 24 sty 2020, o 12:41

Faktem jest,ze Mo nie gra tak jak w pierwszym sezonie i nie wykreca takich kosmicznych statystyk jak wtedy ale to nadal bardzo przydatny zawodnik.
Tyle sie tutaj pisze o tym jaka role wypelniaja np Gini czy Bobby(czarna robota) a Salaha probuje sie oceniac w wiekszosci tylko i wylacznie przez pryzmat (nie)wykorzystanych sytuacji.
A przeciez Egipcjanin tez na boisku ciezko haruje.Sciaga na siebie uwage nie jednego ale wiecej obroncow,bierze aktywny udzial w pressingu,pomaga w obronie-to malo???

I oczywiscie faktem jest,ze gra czasami samolubnie(jak prawie wszyscy napastnicy) i rzuca sie to w oczy(wczoraj szczegolnie) lecz czy naprawde,na powaznie ktos chcialby aby on po tym sezonie odszedl?
Ktos napisal tez,ze Mo w tym sezonie nie zagral ani jednego dobrego spotkania-to jakis zarcik jest jak mniemam?
A takie mecze jak starcia z Arsenalem,Watfordem czy Bournemouth jako przyklady pierwsze z brzegu to co?

Szanowni Koledzy krytykujcie-co i sam czynie ale z umiarem i konstruktywnie,please :D
Dla mnie LFC z Salahem jest lepsze niz bez niego a Jürgen wie co robi i na pewno sobie po wczorajszym wystepie z nim porozmawia :P
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

1 year of membership

Postprzez arvedui » 24 sty 2020, o 13:10

Wiktor94 napisał(a):Niestety, nie mogłem obejrzeć wczorajszego meczu. Jak waszym zdaniem zagrali Minamino i Oxlade?

Ox najsłabszy na boisku, Robbo tuż za nim. Wyglądali na mocno zmęczonych. Minamino trudno oceniać, bo póki co trzeba na niego patrzeć trochę z innej perspektywy. Gwiazdą wieczoru w każdym razie nie został.
arvedui
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 24 sty 2020, o 18:03

kacciq napisał(a):Serio, on obecnie nie pasuje mentalnie do Liverpoolu i nie zdziwię się, jak latem Klopp się go pozbędzie. Nie dlatego, że strzela mniej goli czy wychodzi mu mniej dryblingów, ale właśnie dlatego że przedkłada swoje statystyki nad dobro drużyny, a na to sobie pozwolić nie możemy. Klopp przed zakupem zawsze patrzy na charakter piłkarza, dlatego nigdy nie zagra u nas jakiś Neymar, Mbappe albo inny Lingard :D

Cholera, mamy w składzie zawodników przedkładających własne statystyki nad dobro zespołu. To niedopuszczalne. Musimy się pozbyć Salaha jak najszybciej. Wtedy w przyszłym sezonie będzie bilans 23-0-0 a nie jakieś marne 22-1-0. Co on sobie w ogóle wyobraża,
Zastanawiam się co ja właśnie przeczytałem. To że często traci piłkę to nie znaczy, że jego drybling jest fatalny. To znaczy, że często próbuje swoich sił. To jak króciutko trzyma piłką przy nodze jest godne podziwu. I wiesz co, od czasu do czasu jak przechodzi kilku zawodników na raz, to przecieram oczy ze zdumienia, Strzały czasem nie mają odpowiedniej jakości, to prawda, ale zauważ, że tyczy się to bardzo często uderzeń w pełnym biegu.
Kogo wgl w takim razie ty byś widział w jego miejsce? Jest to dla mnie interesująca kwestia. Zwłaszcza, iż jedynego zawodnika na jakiego wymienił bym Mo wymieniłeś na końcu wypowiedzi.

[email protected] mi też on właśnie przypomina takiego Massiego tylko nie na sterydach :D
Ostatnio edytowano 24 sty 2020, o 20:43 przez CzerwonyBartek, łącznie edytowano 1 raz
The world is yours
CzerwonyBartek

Postprzez NavyBlue » 24 sty 2020, o 19:22

CzerwonyBartek napisał(a):
kacciq napisał(a):Serio, on obecnie nie pasuje mentalnie do Liverpoolu i nie zdziwię się, jak latem Klopp się go pozbędzie. Nie dlatego, że strzela mniej goli czy wychodzi mu mniej dryblingów, ale właśnie dlatego że przedkłada swoje statystyki nad dobro drużyny, a na to sobie pozwolić nie możemy. Klopp przed zakupem zawsze patrzy na charakter piłkarza, dlatego nigdy nie zagra u nas jakiś Neymar, Mbappe albo inny Lingard :D

Cholera, mamy w składzie zawodników przedkładających własne statystyki nad dobro zespołu. To niedopuszczalne. Musimy się pozbyć Salaha jak najszybciej. Wtedy w przyszłym sezonie będzie bilans 23-0-0 a nie jakieś marne 22-1-0. Co on sobie w ogóle wyobraża,
Zastanawiam się co ja właśnie przeczytałem. To że często traci piłkę to nie znaczy, że jego drybling jest fatalny. To znaczy, że często próbuje swoich sił. To jak króciutko trzyma piłką przy nodze jest godne podziwu. I wiesz co, od czasu do czasu jak przechodzi kilku zawodników na raz, to przecieram oczy ze zdumienia, Strzały czasem nie mają odpowiedniej jakości, to prawda, ale zauważ, że tyczy się to bardzo często uderzeń w pełnym biegu.
Kogo wgl w takim razie ty byś widział w jego miejsce? Jest to dla mnie interesująca kwestia. Zwłaszcza, iż jedynego zawodnika na jakiego wymienił bym Mo wymieniłeś na końcu wypowiedzi.

Ja osobiście doceniam to co robi Salah mimo, że czasem irytuje egoizm. Na początku to rzucało się w oczy, póżniej w nowym roku w tych wszystkich meczach widać było, ze Mo szuka też asyst. W ostatnim meczu znów próbował sam kończyć wiel akcji. Mo skupia na sobie obrone przeciwnika po ostatnich sezonach. Imponuje mi jego gra z obrońcą na plecach. Robi to fenomenalnie. Mimo swojego egoizmu dużo daje drużynie. Przyjdzie znów czas, że będzie szukał więcej asyst. Mo jest taką gorszą wersją Messiego, która i tak robi dużo zamieszania w obronie przeciwnika. Po jego stronie widzę więcej plusów nis minusów. Sezon jest jak narzie fenomenalny. Nie przesadzajmy z narzekaniem.
NavyBlue

Postprzez kacciq » 24 sty 2020, o 22:11

Dobrze macie rację, przyznaję że przesadziłem, przepraszam za podniesienie Wam ciśnienia.
Salah mnie niesamowicie wkurwia swoją grą i przede wszystkim postawą na boisku, dlatego nie żałowałbym jego odejścia, ale macie rację że dla drużyny pewnie nie byłoby to dobre. Dopóki funkcjonuje to tak jak teraz, to może sobie nawet wychodzić w trakcie meczu na siku jak Aubameyang.
Ciekaw jednak jestem naszej postawy w przypadku absencji Mane (a taka teraz pewnie się przytrafi, choć mam nadzieję że krótka), bo chyba każdy się ze mną zgodzi że to Senegalczyk jest najważniejszym ogniwem naszej ofensywy. Salah z Firmino będą to musieli teraz pociągnąć i mam pewne obawy, czy nie przytrafi nam się przez to jakaś wpadka, mimo łatwiejszego terminarzu w najbliższym czasie.
kacciq

Poprzednia strona

Powrót do Mecze