Wolverhampton - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Kto wygra?

Wolverhampton
1
3%
Remis
9
26%
Liverpool
24
71%

Liczba głosów : 34

Re: Wolverhampton - Liverpool

Postprzez RedEscelios » 23 sty 2020, o 02:28

Jedno ze spotkań, gdzie remis uznałbym za dobry rezultat. Oczywiście jedziemy jako faworyt, jako dominatorzy ale akurat przed wilkami czuje bardzo duży respect. Dwukrotnie zatrzymali City, z nami też szło im całkiem nieźle. A w sumie var był bardzo po naszej stronie wtedy (rozpatrywana ręka lallany, podczas gdy podanie wcześniej zagrywał ręka VVD a potem milimetrowy spalony gości).

Nie bardzo wiem, czego się spodziewać po nastawieniu gospodarzy-czy będą szarpać się o środek pola czy nastawia się na zabójcze kontry. Tak czy siak, to bardzo wymagający rywal
1:2, ale tak jak wspominałem, nie będę płakał po remisie
Obrazek
RedEscelios

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Nevermore1969 » 23 sty 2020, o 07:39

ciężki mecz, trudny teren, niewygodny rywal... może być różnie (każdy wynik realny)

ale ja liczę na pełną mobilizację i koncentrację The Reds (w tym unikanie głupich strat i własnych niewymuszonych błędów), na pełne zaangażowanie i przysłowiowe "gryzienie trawy" i chciałbym, aby chłopaki wykazali się lepszą niż to ostatnio bywało skutecznością, a jeżeli ta będzie na przyzwoitym poziomie to o wynik można być spokojnym... zadowoli mnie każdy wygrana (no cooooo, należę do tych raczej "skromnych") :)
Nevermore1969

Postprzez Egalot » 23 sty 2020, o 09:49

Wilki na pewno będą chciały napsuć krwi Liverpoolowi. I są drużyną, która ma do tego potencjał. Uważam zatem, że do tego meczu trzeba podejść z takim nastawieniem, jak do ostatniego meczu z Leicester. Wyjść na murawę, żeby pożreć przeciwnika. Zagotować taki mecz, żeby im się szybko odechciało czegokolwiek. Tylko się zastanawiam, czy mamy na to siły. Czy fakt, że graliśmy 4 dni temu sprawi, że jednak spróbujemy na trybie oszczędnym? Wtedy będzie ryzykownie i na styku.

Chociaż remis na terenie Wilków nie będzie katastrofą. Jednak nie możemy przegrać. Jest na to za wcześnie. Co prawda mamy sporą zaliczkę, ale City nie może poczuć krwi, bo się jeszcze obudzi. Po co nam to?

Dlatego bardziej bym optował za wejściem w ten mecz z przytupem. Zabić wszelkie ambicje przeciwników od początku spotkania. Wszak kolejny mecz dopiero za 6 dni. Meczu dla młodzieży po drodze nie liczę. Tam każdy z podstawy może odpocząć.

Jeszcze słówko co do składu. Niech wybiegnie taki sam jak z MU. Ewentualnie Fabinho za Oxa, jeśli jest na siłach. W sumie aż sam sobie się dziwię, bo nigdy nie byłem zwolennikiem Hendo w parze z Wijnaldumem, ale po ostatnim meczu, nie wyobrażam sobie innego składu. I całe szczęście Klopp też nie wyobraża sobie i nie wyobrażał wcześniej.
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez WhiteAngel » 23 sty 2020, o 19:10

VVD podobno jest chory. Chest infection, nie wiem ile to plotki ile to prawda
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Sektor51 » 23 sty 2020, o 19:21

Na treningu go nie było, więc niestety prawdopodobne.
Sektor51

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez erni9292 » 23 sty 2020, o 19:32

Zobaczymy, bez naszej skały może być ciężko przeciwko Wilkom.
erni9292

1 year of membership

Postprzez kamil6 » 23 sty 2020, o 19:56

[quote="erni9292"]Zobaczymy, bez naszej skały może być ciężko przeciwko

A co wy mordy opowiadacie...
C'mon Dejan!
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 23 sty 2020, o 20:39

Jest to potwierdzone czy tylko spekulacja ?
Wrubel84

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kamil6 » 23 sty 2020, o 20:56

Zaraz sie wszystko wyjasni, powinni za moment podac sklady...
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez michalfc8 » 23 sty 2020, o 21:00

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.

Subs: Adrian, Fabinho, Minamino, Origi, Matip, Jones, Williams.
Obrazek
michalfc8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Wrubel84 » 23 sty 2020, o 21:03

Po meczu z United Adaś nawet na ławkę się nie załapał.
Wrubel84

Postprzez Kartas » 23 sty 2020, o 21:22

Czasami dopiero dzień czy dwa po meczu wychodzi dlaczego dany zawodnik nie znalazł się w kadrze. Ostatnio tak było z Shaqirim.
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez zalewsky » 23 sty 2020, o 21:37

zalewsky napisał(a):Przewidywane składy
Wolverhampton 1-3-4-3
Rui Patricio - Dendoncker, Coady, Saiss - Doherty, Joao Moutinho, Ruben Neves, Jonny Castro - Neto, Raul Jimenez, Adama Traore

Liverpool 1-4-3-3
Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson - Oxlade-Chamberlain, Henderson, Wijnaldum - Salah, Firmino, Mane

Troszeczkę zaufania koledzy! :D
100-procentowa skuteczność! AVE JA! :D :D :D
zalewsky
Redaktor

Postprzez adamne » 23 sty 2020, o 21:59

Oczywiście liczę na zwycięstwo w tym meczu, ale powiem szczerze że w wypadku remisu też nie będę płakał. Możemy sobie na to pozwolić, potem już tylko 2-3 naprawdę trudne mecze nam zostaną. A jak ktoś ma nam zabrać punkty to niech będą Wilki.
Żeby tylko nie przegrać bo nam się seria skończy.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez lfc777 » 23 sty 2020, o 22:18

Ma ktoś linka do faulu Coadiego na Salahu ? Chętnie bym się upewnil. Nawet flashscore pisze że "Coady przyznał się do faulu", ale wiadomo jaka tam jest jakość komentarzy..
lfc777

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze