Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez everlast » 13 sty 2020, o 21:05

Tylko po co nam bramkarz? Adrian z 2-3 sezony jeszcze da radę. Alison to już w ogóle. To lepiej już Butlanda kupić bo cena pewnie za chwilę będzie podobna a jest HG
everlast

2 years of membership2 years of membership

Postprzez akhrem9 » 13 sty 2020, o 23:12

Spojrzałem sobie na transfermarkt i Adriana nigdy żaden klub nie kupił. Dziwne zjawisko. Żadnego gotówkowego transferu.
akhrem9

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 13 sty 2020, o 23:28

akhrem9 napisał(a):Spojrzałem sobie na transfermarkt i Adriana nigdy żaden klub nie kupił. Dziwne zjawisko. Żadnego gotówkowego transferu.

Stevena Gerrarda też :D Zaliczył jedynie trzy kluby w ciągu swojej kariery (oprócz wypożyczeń) więc nic w tym aż takiego dziwnego nie widzę. Przechodził zapewne zawsze jako wolny agent po wygaśnięciu kontraktu. Naprawdę ciekawym zjawiskiem to jest Balbo, od 'przygody' u nas mimo, że nawet przez jakiś czas sobie radził nieźle, kluby oddają go sobie między sobą za darmo.A ma to miejsce w odstępie zaledwie 3 lat. Live>Nice>Marsyllia>Brescia
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez akhrem9 » 14 sty 2020, o 12:33

https://youtu.be/FEam-3fZN3k
Szkoda, że już w maju będzie wolnym zawodnikiem. Przechodzi rywali jak tyczki, bardzo dużo i z powodzeniem drybluje. Do tego świetne warunki fizyczne, umiejętnie się zastawia i chroni piłkę.
Myślałem, że nic już z tego nikt nie uszyje a tu materiał na Premier League się robi. Ludzie piszą, że nie poradził sobie w Rangersach, że ma dużo czasu na holowanie piłki, która poprawia 5 razy i to tylko Championship. Mimo to, czuję duże zainteresowanie klubów z drugiej połówki tabeli zwłaszcza z wolną kartą.
akhrem9

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez SEB » 14 sty 2020, o 13:34

BREAKING: AS Roma asked Liverpool for Xherdan Shaqiri on loan today - as a Zaniolo replacement (he’s now injured). Liverpool refused to loan him out in January. [@fabriziorom] 👀 #LFC

Ktoś przyjdzie
Obrazek
SEB

1 year of membership

Postprzez july600lfc » 14 sty 2020, o 13:36

SEB napisał(a):BREAKING: AS Roma asked Liverpool for Xherdan Shaqiri on loan today - as a Zaniolo replacement (he’s now injured). Liverpool refused to loan him out in January. [@fabriziorom] 👀 #LFC

Ktoś przyjdzie

Przyjdzie, bo odrzuciliśmy ofertę wypożyczenia Shaqa? :P
july600lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez dajmon » 14 sty 2020, o 13:40

Luźne info o spotkaniu przedstawicieli LFC z agentem Kaia Havertza z Leverkusen 8)
https://twitter.com/indykaila/status/1216842412863229952
i jeszcze tutaj:
https://twitter.com/OptusSport/status/1217404838406811650
Ostatnio edytowano 15 sty 2020, o 13:27 przez dajmon, łącznie edytowano 1 raz
dajmon

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez roberthum » 14 sty 2020, o 13:55

dajmon napisał(a):Luźne info o spotkaniu przedstawicieli LFC z agentem Kaia Havertza z Leverkusen 8)
https://twitter.com/indykaila/status/1216842412863229952

Nawet bardzo luźne- "mamy zdjęcia, ale nie pokażemy" ;) Prędzej wylądują marsjanie niż to rzekome spotkanie było prawdą
roberthum

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez adamne » 14 sty 2020, o 14:57

july600lfc napisał(a):
SEB napisał(a):BREAKING: AS Roma asked Liverpool for Xherdan Shaqiri on loan today - as a Zaniolo replacement (he’s now injured). Liverpool refused to loan him out in January. [@fabriziorom] 👀 #LFC

Ktoś przyjdzie

Przyjdzie, bo odrzuciliśmy ofertę wypożyczenia Shaqa? :P

Chyba chodziło mu o to, że ktoś przyjdzie do Romy :roll:
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Muszka » 15 sty 2020, o 17:38

Więc jest w miarę pewne, że w letnim okienku sięgniemy po klasowego skrzydłowego do pierwszego składu, gdyż:

AFCON 2021 will be played between January & February next season, reverting back to the typical month scheduling after last summer's tournament - relevant news as ever for Ligue 1 & Ligue 2 clubs. @Mansour_Loum indicates this should be made official on 15th January.
Muszka

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez MILF » 16 sty 2020, o 12:02

Jurgen Klopp will not allow any senior Liverpool players to leave the club this month report the Daily Mirror.

https://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/jurgen-klopp-makes-decision-liverpool-21287274?_ga=2.71993808.2127198452.1579096115-745923653.1569847028
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez NavyBlue » 20 sty 2020, o 19:56

Ponoć Werner chciałby odejść z RB Lipsk latem a preferowanym przez niego kierunkiem jest Liverpool FC.
Liverpool jest również zainteresowany sprowadzeniem Timo Wernera w lecie. Prócz lfc zainteresowana tym zawodnikiem jest Chelsea.
Klauzula w kontrakcie TW w tej chwili to 60 mln euro, ale z każdym kolejnym rokiem ma spadać.

Źródło: Bild

Swoją drogą bardzo chętnie przywitałbym Timo Wernera latem. Ciekwe jak to się potoczy.
Niektórzy piszą, że Werner i Liverpool są sobie przeznaczeni.
NavyBlue

Postprzez ar90 » 20 sty 2020, o 20:16

Nie chcę mi się szukać, ale to pewnie było w tym temacie.
Werner miał powiedzieć (albo i nie, ale napisane zostało, że tak właśnie powiedział) że woli przejść do united niż do Nas. Aczkolwiek faktycznie, to chyba jedyny piłkarz który mógłby znacząco wzmocnić pierwszy skład LFC.
ar90

Postprzez NavyBlue » 20 sty 2020, o 20:45

ar90 napisał(a):Nie chcę mi się szukać, ale to pewnie było w tym temacie.
Werner miał powiedzieć (albo i nie, ale napisane zostało, że tak właśnie powiedział) że woli przejść do united niż do Nas. Aczkolwiek faktycznie, to chyba jedyny piłkarz który mógłby znacząco wzmocnić pierwszy skład LFC.

Werner powiedział, że woli United ale to było 2,3 lata temu. Teraz widocznie mu się odmieniło. Po co ma iść do United, kopać się po czole? W Live ma najlepszego trenera (rodaka), super kolegów z zespołu, większe cele, lepsze perspektywy. O konkurencje nie ma się co martwić bo Jurgen miejsce mu znajdzie, a i Mane i Salaha nie będzie w styczniu i lutym.

Bild jest z tego co się orientuję dobrym źródłem.

Zobaczymy co czas pokaże
NavyBlue

Postprzez kamil6 » 20 sty 2020, o 22:48

NavyBlue napisał(a):
ar90 napisał(a):Nie chcę mi się szukać, ale to pewnie było w tym temacie.

Werner powiedział, że woli United ale to było 2,3 lata temu. Teraz widocznie mu się odmieniło. Po co ma iść do United, kopać się po czole? W Live ma najlepszego trenera (rodaka), super kolegów z zespołu, większe cele, lepsze perspektywy. O konkurencje nie ma się co martwić bo Jurgen miejsce mu znajdzie, a i Mane i Salaha nie będzie w styczniu i lutym.

Bild jest z tego co się orientuję dobrym źródłem.

Zobaczymy co czas pokaże

Bild jest wiarygodnym zrodlem ale ostatnio troche szwabi, w kazdym badz razie cos jest na rzeczy i moze to byc prawda, zreszta ma podobno przyjsc w parze z Kai z Leverkusen, bedzie ciekawe okno i duze transfery takze zobaczymy w naszym wykonaniu. Nike, mistrzostwo i kto wie co jeszcze do czegos zobowiazuja, bo wiadomo, za rok jezeli sie teraz uda chcial bym zebysmy obronili krola podwora
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery