Alisson Becker

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Alisson Becker

Postprzez kariok » 12 sty 2020, o 01:37

A pamiętam że jak przychodził to głównym zarzutem wobec tego transferu było że wypluwa piłki... :D
kariok

1 year of membership

Postprzez MILF » 12 sty 2020, o 01:39

Achterberg wykonał swoją robotę. 8)
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez mlodylol » 12 sty 2020, o 12:06

Świetny mecz naszego bramkarza, widać poprawę w łapaniu piłki, do tego bardzo dobrze czyta grę. Dla mnie MOTM wczoraj.
mlodylol

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez MILF » 13 sty 2020, o 20:41

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez AlleyLFC » 20 sty 2020, o 15:01

Mimo asysty to gra nogami Alissona jest koszmarna. Musi poćwiczyć w tym aspekcie,bo często wywala po autach nawet gdy przeciwnik nie naciska.
AlleyLFC

1 year of membership

Postprzez pille » 20 sty 2020, o 15:27

pille

1 year of membership

Postprzez Django » 20 sty 2020, o 15:28

Alisson to najlepiej grający nogami bramkarz na świecie. Lepiej tylko gra(ł) Neuer. Oglądam dużo meczów naszej drużyny i wczoraj był pierwszym, gdzie więcej niż 1 podanie było niecelne.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez pille » 20 sty 2020, o 15:40

Procent celności podań bramkarzy w ostatnich meczach Live za whoscored:
Ali vs de Gea 75:59
Ali vs Gazzaniga 74:48
Ali vs Henderson 96:11(sic!)
Ali vs Rui Patricio 85:68
Ali vs Schmeichel 90:79

I jeszcze takie coś znalazłem :
https://twitter.com/7amkickoff/status/1218618334427537408/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1218618334427537408&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Farticle-7904805%2FKepa-Arrizabalaga-worst-save-percentage-goalkeeper-Premier-League.html

Faktycznie-Ali jest w tym rankingu na saaamym koońcuuu.

Echhh...co za post. :(
pille

1 year of membership

Postprzez Flymf » 20 sty 2020, o 16:24

AlleyLFC napisał(a):Mimo asysty to gra nogami Alissona jest koszmarna. Musi poćwiczyć w tym aspekcie,bo często wywala po autach nawet gdy przeciwnik nie naciska.

xDˣᴰ Klopp kupił bramkarza który chyba jest najlepiej grajacym nogami bramkarzem na świecie i takie kwiatki. Beckerowi czasami zdarza się jakieś dziwne, nieskie wybicie środkiem. Ale to już chyba taka cena za umięjętność posłania celnego podania na 50m.
Once red always red.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez kamil6 » 20 sty 2020, o 16:33

Ja nawet zaryzykuje stwierdzenie ze Allison jest przeplacony ale to syndromSalaha, tak by kosztowal ok. 40 mln, dzieki bogu nie jest zbyt doswiadczany dzieki perfekcyjnej defensywie, jednak sytuacji z Milikiem nie mozna mu zapomniec bo przyczynila sie znacznie do wygrania w tamtym CL
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Django » 20 sty 2020, o 17:08

kamil6 napisał(a):Ja nawet zaryzykuje stwierdzenie ze Allison jest przeplacony ale to syndromSalaha, tak by kosztowal ok. 40 mln, dzieki bogu nie jest zbyt doswiadczany dzieki perfekcyjnej defensywie, jednak sytuacji z Milikiem nie mozna mu zapomniec bo przyczynila sie znacznie do wygrania w tamtym CL

Nie wiedziałem, że na świecie istnieje tak mocny alkohol, który trzyma (niektórych bardzo mocno) jeszcze 3 tygodnie po Sylwestrze...

Wg mnie interwencjami z samych tylko półfinałów i finału LM ubiegłego sezonu spłacił się z nawiązką.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kamil6 » 20 sty 2020, o 18:04

Django napisał(a):
kamil6 napisał(a):Ja nawet zaryzykuje stwierdzenie ze Allison jest przeplacony ale to syndromSalaha, tak by kosztowal ok. 40 mln, dzieki bogu nie jest zbyt doswiadczany dzieki perfekcyjnej defensywie, jednak sytuacji z Milikiem nie mozna mu zapomniec bo przyczynila sie znacznie do wygrania w tamtym CL

Nie wiedziałem, że na świecie istnieje tak mocny alkohol, który trzyma (niektórych bardzo mocno) jeszcze 3 tygodnie po Sylwestrze...

Wg mnie interwencjami z samych tylko półfinałów i finału LM ubiegłego sezonu spłacił się z nawiązką.

Tak czulem ze ktos nawiaze do polfinalow CL w tamtym roku, jak dla mnie wszystkie strzaly Barcelony byly anemiczne lub w bramkarza, Messi, Suarez czy Filipek, teraz wejdz na youtube, sprawdz te strzaly i porownaj z bramkami w innych spotkaniach Barcelony, Suareza np w spotkaniu z Realem na Camp Nou rok temu, Coutinho z United w cwiercfinale czy wiekszoscia Messiego w jego karierze, nie ujmuje Allisonowi i nie czepiam sie bo nie ma do czego, wygral CL, o maly wlos takze Lige rok temu, teraz jest zdecydowanym liderem, mozna by bylo dewagowac ale zwyciezcow sie nie sadzi, mysle ze gdyby nie tak dobre wyniki i mocna defensywa jak pisalem troszke bysmy inaczej go odbierali, ja osobiscie uwazam ze nie jest to klasa swiatowa jak Oblak, swego czasu de Gea czy Neuer, jak Ter Stegen. Raczej bym go zaliczal do klasy Edersona czy Courtua(moglem sie pomylic przy jego nazwisku)
Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia lub śmierci. Jestem bardzo rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, iż jest o wiele, wiele ważniejsza. - Bill Shankly
kamil6

Postprzez Django » 20 sty 2020, o 19:16

kamil6 napisał(a):

Tak czulem ze ktos nawiaze do polfinalow CL w tamtym roku, jak dla mnie wszystkie strzaly Barcelony byly anemiczne lub w bramkarza, Messi, Suarez czy Filipek, teraz wejdz na youtube, sprawdz te strzaly i porownaj z bramkami w innych spotkaniach Barcelony, Suareza np w spotkaniu z Realem na Camp Nou rok temu, Coutinho z United w cwiercfinale czy wiekszoscia Messiego w jego karierze, nie ujmuje Allisonowi i nie czepiam sie bo nie ma do czego, wygral CL, o maly wlos takze Lige rok temu, teraz jest zdecydowanym liderem, mozna by bylo dewagowac ale zwyciezcow sie nie sadzi, mysle ze gdyby nie tak dobre wyniki i mocna defensywa jak pisalem troszke bysmy inaczej go odbierali, ja osobiscie uwazam ze nie jest to klasa swiatowa jak Oblak, swego czasu de Gea czy Neuer, jak Ter Stegen. Raczej bym go zaliczal do klasy Edersona czy Courtua(moglem sie pomylic przy jego nazwisku)

A finał??

Co do półfinałów... Myślę, że Mings po strzale Messiego wpadłby z piłką do bramki, o Kariusie nie wspominając...

Skoro uważasz, że nie jest to klasa światowa, to dlaczego wygrał plebiscyt na najlepszego bramkarza 2019 roku? M.in. przez to, że w większości wyręcza go defensywa, ale gdy przyjdzie kolej na niego, to choćby to była jedyna interwencja w meczu, to zawsze jest na posterunku. A taką koncentrację utrzymać przez cały czas jest rzeczą bardzo trudną.
Ostatnio edytowano 20 sty 2020, o 19:23 przez Django, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Django

Postprzez kamil6 » 20 sty 2020, o 19:20

Django napisał(a):
kamil6 napisał(a):

A finał??

Co do półfinałów... Myślę, że Mings po strzale Messiego wpadłby z piłką do bramki, o Kariusie nie wspominając...

Nie no ziomus, jak pisalem. Trzeba byc nie do konca normalnym zeby w takim momencie sie spierac o takie rzeczy, wszyscy sa w formie a to co pisze to tylko przypuszczenia, jest narazie jest git i niech tak zostanie
Pozdrawiam
kamil6

Postprzez everlast » 20 sty 2020, o 20:05

Oblak slabo wychodzi do dosrodkowan takze nie wiem czy by sie w angielskiej sprawdzil. Do tego tam to dopiero jest defensywa. Rozumiem, ze skoro Allison nie jest to jedynie Oblak jest klasa swiatowa? Do tego ma wady, ktore tuszunie defensywna taltyka Atletico
everlast

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery