Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez Underwood » 1 gru 2019, o 19:29

PyrkaLFC napisał(a):
josif napisał(a):https://twitter.com/indykaila/status/1200900435420307457?s=20

Agent Sandro Tonaliego był dzisiaj widziany na Anfield.

Jeszcze gdyby wiązało się to z pozbyciem się Lallany w styczniu... :roll:

Jeszcze gdyby to była prawda 😉 to nie jest wiarygodne źródło informacji
Underwood

1 year of membership

Postprzez kijuss » 1 gru 2019, o 20:05

Niema opcji bysmy kupili Sancho. Za drogo i spoznia sie na treningi a tego wiadomo Klopp nie cierpi. Przyklad Sakho.
kijuss

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Flymf » 1 gru 2019, o 20:25

kijuss napisał(a):Niema opcji bysmy kupili Sancho. Za drogo i spoznia sie na treningi a tego wiadomo Klopp nie cierpi. Przyklad Sakho.

Może nie Sancho, ale jestem zdania że w najbliższe lato rozbijemy skarbonkę. Ten letni przestój z transferami może był głównie po to aby naładować skarbiec odpowiednią ilością pesos. Dlatego myślę że to nie cena a charakter Sancho może go zdyskwalifikować. Nie zdziwiłbym bym się też gdyby Klopp skierował swój wzrok na Maddisona,
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez adamne » 2 gru 2019, o 01:48

Jakieś transfery muszą być bo prawdopodobnie odejdzie kilku zawodników (Milner, Shaqiri, Lallana, Clyne) a i tak mamy bardzo wąską kadrę. Ale nie spodziewałbym się "rozbicia skarbonki". FSG nie lubi szastać pieniędzmi a niedługo ma ruszyć rozbudowa Anfield, która będzie kosztować 60M+.
Pewnie wydamy kilkadziesiąt milionów na 1-2 konkretne transfery, do tego jakaś okazja, kogoś się wypromuje z U23, ktoś wróci z wypożyczenia (Wilson?).
Jestem w stanie się założyć, że nie wydamy więcej niż GBP 100M netto.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kijuss » 2 gru 2019, o 10:01

Myślę ze jedno głosne nazwisko będzie musiało być choćby dlatego aby podnieść jeszcze sprzedaż koszulek. Tym bardziej ze zmieniamy firmę.
kijuss

Postprzez SEB » 2 gru 2019, o 11:03

Forumowi znawcy haha o oszczędzaniu.

Gramy na czterech frontach nadal, potrzebujemy jakościowych zmiennikow których obecnie brakuje.

Na koniec dodam tylko że Nike nie pozwoli by w obecnie najlepszym i najważniejszym klubie który będzie nosił koszulki z logotypem Nike najlepszym zawodnikiem pod ich patronatem był Henderson. :-)

Jedna bomba będzie na bank pytanie Sancho czy Havertz
Obrazek
SEB

Postprzez Paviola » 2 gru 2019, o 11:40

Będzie bomba czy też nie, ważne by zawodnik się sprawdził i jacyś w ogóle przyszli. Ceny nie grają, a najlepszym przykładem jest nasz klub i perły w postaci Robertsona, Mane, Salaha. Ile wydaliśmy my, a ile muły, a jaka jest różnica?
Paviola

Postprzez Nero » 2 gru 2019, o 13:25

Tak, ale w dzisiejszych czasach za Mane Soton zawołało by 60/70 milionów. W dobrym czasie zbudowlaiśmy ekipe i tylko się cieszyć. Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle. Mane zawsze może grać na prawym a Shakiri/Wilson czy Salah czują się tam zle noi Origi wygląda gorzej niż na szpicy. Wydaje mi się, że powinniśmy kupić już kogoś zimą, bo w lecie jak już ktoś słusznie zauważył niemal na pewno odejdzie kilku zawodników i być może Keita jeśli nie odpali. Troche zmian się szykuje. Apropo pomocy kiedyś przysnił mi się Fabinho w czerwonym trykocie i się sprawdziło, choć nic nie wskazywało na ten transfer, a dwa dni temu znowu miałem wizje Van de Baeka 8) ktoś taki też nie był by zły :)
Nero

Postprzez Edamskiser » 2 gru 2019, o 14:14

Nero napisał(a):(...) Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle.(...)

Jest taki zawodnik, ktory spelnia powyzsze kryteria. Oczywiscie mowie o Vardym :)
Ostatnio edytowano 2 gru 2019, o 17:25 przez Edamskiser, łącznie edytowano 1 raz
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 2 gru 2019, o 16:43

Czy Liverpool za Kloppa interesowal sie w ogole Chiesą? Uważam ze to bardziej ekonomiczna i byc moze lepsza opcja od Sancho.
LiverpoolIsRed

Postprzez consigliere » 2 gru 2019, o 19:28

Edamskiser napisał(a):
Nero napisał(a):(...) Uważam jeszcze, że w szczególności przy wzmocnieniu ataku należy się skupić na tym żeby nowy zawodnik mógł zagrać z powodzeniem na lewym skrzydle.(...)

Jest taki zawodnik, ktory spelnia powyzsze kryteria. Oczywiscie mowie o Vardym :)

:D Vardy na lewym skrzydle radzi sobie z równie dużym powodzeniem co Gomez na prawej obronie.
O Chiesie też myślałem ..ale raczej w dłuższej perspektywie, jako następcy Salaha/Mane. zawodnik z odpowiednimi umiejętnościami i charakterem.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Mortimer » 2 gru 2019, o 21:24

LiverpoolIsRed napisał(a):Czy Liverpool za Kloppa interesowal sie w ogole Chiesą? Uważam ze to bardziej ekonomiczna i byc moze lepsza opcja od Sancho.

Czy ja wiem, czy taka bardziej ekonomiczna wersja? Koleś jest kolejną nadzieją włoskiej piłki. Fiorentina nie puści go za frytki. Pewnie z 80 baniek trzeba by rzucić. Jak za włocha to sporo. Nie pamiętam, który z nich poradził sobie ostatnio w Anglii czy ogólnie w jakieś mocniejszej lidze.
Mortimer

Postprzez Bolo » 3 gru 2019, o 10:43

Jorginho 18/19? Graziano Pelle 14/15 i 15/16?
Bolo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Mortimer » 3 gru 2019, o 22:03

Bolo napisał(a):Jorginho 18/19? Graziano Pelle 14/15 i 15/16?

Jorginho to brazylijczyk, a Pelle to jednak nie ten poziom...
Mortimer

Postprzez okruch » 3 gru 2019, o 22:41

Mortimer napisał(a):Jorginho to brazylijczyk, a Pelle to jednak nie ten poziom...

Jorginho to Włoch brazylijskiego pochodzenia. Ale fakt faktem - rzadko kiedy Włosi robią karierę poza Serie A.
Obrazek
okruch

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery