Strona/forum i wszystko z tym związane

Tutaj możecie pisać o naszej stronie. Co chcielibyście, żeby się na niej znalazło lub co powinniśmy zmienić.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Strona/forum i wszystko z tym związane

Postprzez licznerek » 12 paź 2019, o 14:06

Strona i forum też były nieodłącznym elementem mojego kibicowania Liverpoolowi, ale widzę po swojej historii, że ostatni raz byłem w miarę aktywny w sezonie 2017/18. U mnie zmieniło się to, że wraz z wiekiem coraz lepiej szło mi z angielskim i dziś wolę czerpać wiedzę bezpośrednio ze źródeł anglojęzycznych. Co do forum, najmilej wspominam sezon 2013/14, gdzie pierwszy raz wiara w mistrzostwo była w pełni poparta tym, co się działo na boisku. W sezonie 2008/09 takich emocji nie było, bo jednak przez dłuższy czas oglądaliśmy plecy United, natomiast za Rodgersa mieliśmy kapitalną passę, a wszystkich swoim optymizmem zarażał Werbatin, a zaczął robić to już wtedy, gdy byliśmy na czwartym miejscu i jedyne o czym marzyliśmy to powrót do Ligi Mistrzów. To zapamiętam na długo, bardzo emocjonalny sezon.

Czasy w Liverpoolu się zmieniły i wydaje mi się, że łatwiej też pisze się o futbolu, gdy drużynie nie idzie. Zawsze jest coś do poprawienia, słabe punkty, które można wskazać i nie chodzi mi tu o hejterstwo czy skłonność do narzekania. Teraz mamy przywilej kibicowania najlepszej drużynie w dziejach Liverpoolu, bo tak właśnie jest. Tylko w 1977 i 1984 Liverpool zdobył mistrzostwo Anglii i Puchar Europy w jednym sezonie, ale wówczas w 1977 w 42 meczach ligowych ponieśliśmy 8 porażek, w sumie bilans był 23-11-8, a w 1984 bilans był 22-14-6. Inne czasy niż dziś i ciężko je ze sobą porównać, ale ja doceniam to, co ma teraz miejsce, sezon temu od podwójnej korony powstrzymał nas tylko punktujący jak szalony Manchester City.
Don't worry about a thing, cause with Jurgen Klopp is gonna be alright!
licznerek

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez raf » 13 paź 2019, o 21:56

Gall napisał(a):
raf napisał(a):

Mam wrażenie, że poza tym, że trochę nas zjadł typowy "brak czasu", chociaż to typowa wymówka, bo zawsze się znalazło tą godzinkę na napisanie tekstu, ale wolało się nie robić nic lub coś innego niż brać się za pisanie.

Problemem kolejnym było chyba właśnie to, że użytkownicy przestali komentować, przestali dyskutować w komentarzach to i nikomu się nie chciało pisać dłuższych tekstów. Nie raz miałem takie poczucie, że niepotrzebnie się zajmuje analizą meczów, bo i tak mało kto to czyta a roboty przy tym na dwa dni lekko. Nie mówiąc o jakiś bardziej sensownych tekstach, które wymagały jakiegoś researchu, statystyk, porównań, odniesień czy innych bzdurek. Zero komentarzy i człowiekowi jakoś się odechciewało starać. No chyba, że rzeczywiście trzeba było nabrać dystansu i pisać z założenia dla pisania, a komentarze czy będą czy nie to drugorzędna sprawa.

Raf myślałeś nad powrotem? :D

Trafiłeś w punkt. Niestety brak dyskusji sprawia często wrażenie kompletnego braku zainteresowania tekstem. Człowiek ma automatyczne przeczucie, że pisze głównie dla siebie. Mam niestety coś takiego, że strasznie dużo poprawiam i zmieniam w swoich tekstach, więc też na ogół to nie była robota na 3 godzinki, a inaczej zwyczajnie nie potrafię. Wiem też, że i tak to było nic przy ogromie pracy, którą musiałeś włożyć w analizy. Ja akurat uważałem je (i myślę, że nie byłem w tym zdaniu osamotniony) za jeden z lepszych działów - obok "Okiem Scousera" - na tej stronie, tylko zwyczajnie nie czułem się na siłach, żeby rozmawiać na dłuższą metę o taktyce. Problemem jest również to, że niedługo będę musiał ubiegać się o pozwolenie Izby Notarialnej na możliwość dalszego bycia redaktorem, bo jako aplikant notarialny mogłem to robić, bo mocno na to przymykali oko, a u notariusza już tak kolorowo nie jest, bo to niestety zawód zaufania publicznego - dużo rzeczy niby godzi w powagę zawodu, a przynajmniej tak się to ładnie określa :( Chciałbym napisać czasami felieton, ale zwyczajnie czasami brakuje mi pary po kilkunastu godzinach w kancy. Mam nadzieję, że dalej będę mógł robić to, co sprawia mi niesamowitą przyjemność i poprawię się, żeby strona nie zamieniła się (mimo, że to jej kwintesencja) w fabrykę newsów i nic poza tym. Może też hulus znajdzie czas na felieton, który zazwyczaj zajmował 20 minut czytania :D
raf
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Bondurant » 21 paź 2019, o 20:06

Poprawcie tabelę na stronie.

8. Burnley

Z góry. Dzięki.

EDIT: Dzięki za informacje Kolego. Zrobione / Air
Bondurant

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Egalot » 22 paź 2019, o 10:22

To i ja się przypomnę. Wywalcie proszę Moreno z czołówki strony :wink:
Obrazek
Egalot

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Dynksu91 » 2 lis 2019, o 22:34

Panowie moderatorzy,
Ranking ze strzelcami nie uwzględnia meczu z Tottenhamem (brak bramek Salaha i Hendersona)
W sekcji transfery brakuje zakończenia kariery przez Carraghera w lecie 2013
Dynksu91

Postprzez MILF » 8 lis 2019, o 09:26

Może umknęło to wcześniej mojej uwadze, ale od kiedy ziaja nie jest już redaktorem (bodajże taką funkcję pełnił)? :?
Decyzja indywidualna? :oops:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez ziaja » 8 lis 2019, o 14:53

MILF napisał(a):Może umknęło to wcześniej mojej uwadze, ale od kiedy ziaja nie jest już redaktorem (bodajże taką funkcję pełnił)? :?
Decyzja indywidualna? :oops:

Gdzieś od dwóch lat. Już nawet dobrze nie pamiętam. Ale brakowało mi czasu i raczej zajmowałem się drobnymi grafikami i w zadzie tyle.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 17 lis 2019, o 18:06

Wie ktoś co się dzieje z forum? Co chwilę mnie wywala jak chcę napisać nowy post lub przechodzę do innej zakładki więc muszę się co chwila od nowa logować...

Ja zawsze ustawiam zapamiętaj i nic to nie daje. Wczoraj i dziś mam takie problemy.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 17 lis 2019, o 18:33

Szpieg1 napisał(a):Wie ktoś co się dzieje z forum? Co chwilę mnie wywala jak chcę napisać nowy post lub przechodzę do innej zakładki więc muszę się co chwila od nowa logować...

Pisałem o tym wiele razy.. mi pomaga zaznaczenie na nowo opcji "zapamiętaj haslo"

Lecz tak czy siak sytuacja się powtarza średnio 2 razy w miesiącu.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Nasza strona