Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez t4bask0 » 17 lis 2019, o 00:05

LiverpoolIsRed napisał(a):"Polacy dają gazu":D

Hehehe jakie zabawne :DD HEHE holocaust hehe
Śmierć 6 milionów niewinnych osób hehe
Rozumiecie? Gazu hehe
Bo Izrael. Jak śmiesznie
Ostatnio edytowano 17 lis 2019, o 00:19 przez t4bask0, łącznie edytowano 1 raz
t4bask0

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez t4bask0 » 17 lis 2019, o 00:08

bugi napisał(a):Piątek wymiękł znów i się przestraszył i nie zaprezentował swojej słynnej cieszynki, którą nawet opatentował.
Co polityka i tzw "poprawność polityczna" robi ze sportem, to szkoda gadać ;) Widać że ten Izrael jest jakiś specjalnej troski

Rezygnacja z cieszynki to raczej dobra decyzja zważając na to że w kraju, w którym odbywał się mecz trwa wojna prawda?
t4bask0

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez bugi » 17 lis 2019, o 00:25

To może trzeba było od razu oddać walkower Izraelowi? A jak już wygraliśmy, może powinniśmy ich przeprosić teraz?
To nie jest normalne, powinien cieszyć sie z każdego gola tak samo jesli jest to jego firmowa cieszynka i powtarza ją po każdym golu. to pokazuje tylko że z Izraelem jest coś nie tak.
Idąc Twoim tokiem myślenia, Polacy nie pownni "strzelać" na bramkę bo przecież "strzelanie" źle się kojarzy i nie wypada strzelać w kraju objętym wojną... Logika poziom absurd.
Jeśli serio była by kręcona jakaś afera po ewentualnej cieszynce Piątka, to serio ten świat upada
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez SzymonW » 17 lis 2019, o 00:38

Polski kibic wbiega na boisko i bije niewinnego izraelskiego piłkarza. Skandal na cały świat. Ale ci Polacy to antysemici. A nie. To na odwrót. Uff. Nie ma sprawy.
SzymonW

Postprzez LiverpoolIsRed » 17 lis 2019, o 00:42

bugi napisał(a):To może trzeba było od razu oddać walkower Izraelowi? A jak już wygraliśmy, może powinniśmy ich przeprosić teraz?
To nie jest normalne, powinien cieszyć sie z każdego gola tak samo jesli jest to jego firmowa cieszynka i powtarza ją po każdym golu. to pokazuje tylko że z Izraelem jest coś nie tak.
Idąc Twoim tokiem myślenia, Polacy nie pownni "strzelać" na bramkę bo przecież "strzelanie" źle się kojarzy i nie wypada strzelać w kraju objętym wojną... Logika poziom absurd.
Jeśli serio była by kręcona jakaś afera po ewentualnej cieszynce Piątka, to serio ten świat upada

Była juz gruba afera po slowach jednego polskiego dziennikarza sportowego ktory okreslil wynik pierwszego meczu z Izraelem jako "pogrom".
LiverpoolIsRed

Postprzez Bakan » 18 lis 2019, o 16:04

Moje noty po sobotnim spotkaniu, zapraszam:

https://youtu.be/0c1arfH0dsc
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Aldor » 19 lis 2019, o 09:58

t4bask0 napisał(a):
LiverpoolIsRed napisał(a):"Polacy dają gazu":D

Hehehe jakie zabawne :DD HEHE holocaust hehe
Śmierć 6 milionów niewinnych osób hehe
Rozumiecie? Gazu hehe
Bo Izrael. Jak śmiesznie

No mi tez przypadl do gustu ten zart. 8)
Fajnie, ze Polacy ich tak latwo rozstrzelali, zreszta to byla czysta formalnosc nawet pomimo tragicznego stanu naszej druzyny narodowej.
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez bugi » 19 lis 2019, o 11:28

Tak na marginesie, ktoś oglądał bramki z meczu Włochy - Armenia? No takiego amatora jak bramkarz Armenii to jeszcze nie widziałem, przy 1, 3,4 i 6 bramce to niezły cyrk, polecam :D A myślałem że po meczu LFC- Arsenal 5-5 nic już mnie nie zaskoczy, a jednak :D
No i bardzo ładna bramka Armenii na plus.
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ynwa19 » 19 lis 2019, o 12:17

A mnie się marzy następująca sytuacja:
-Walia pokonuje dziś Węgry(nie rozwinąłem w sobie w stosunku do tzw bratanków żadnej wielkiej sympatii-są mi obojętni) i awansują na ME
-Szkocja kwalifikuje sie poprzez play-off choć to będzie niezwykle trudne aby(jeżeli wygrają półfinał)pokonać Serbię/Norwegię w decydującym starciu
-Irlandia daje radę na swojej ścieżce
-I wreszcie koledzy z Belfastu oraz okolic pozostają na innej drodze w play-off niż pobratymcy z Dublina i eliminują wszystkich(Islandia np)

Wtedy obie wyspy zameldowałyby się w komplecie na jednej imprezie rangi mistrzowskiej a tego jeszcze nie grano.
Lubię tych wszystkich wyspiarzy-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez consigliere » 19 lis 2019, o 14:05

SzymonW napisał(a):Polski kibic wbiega na boisko i bije niewinnego izraelskiego piłkarza. Skandal na cały świat. Ale ci Polacy to antysemici.

no i Agnieszka Holland miałaby o czym nakręcić nowy film :wink:

co do spotkania ze Słowenią - życzenie mam tylko jedno, żeby Bielik został przetestowany na środku obrony. jeżeli Brzęczek ma jakieś większe ambicje (a liczę na to że jednak ma), to musimy mieć w defensywie choć jednego obrońce który potrafi ze spokojem piłkę wyprowadzić.

ynwa19 napisał(a):-Irlandia daje radę na swojej ścieżce
-I wreszcie koledzy z Belfastu oraz okolic pozostają na innej drodze w play-off niż pobratymcy z Dublina i eliminują wszystkich(Islandia np)

Wtedy obie wyspy zameldowałyby się w komplecie na jednej imprezie rangi mistrzowskiej a tego jeszcze nie grano.

ja mam nadzieję że ten scenariusz sie jednak nie sprawdzi. już bez Irlandczyków poziom ostatniego Euro był dramatyczny.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez zalewsky » 19 lis 2019, o 15:01

consigliere napisał(a):ynwa19 napisał(a):
-Irlandia daje radę na swojej ścieżce

ja mam nadzieję że ten scenariusz sie jednak nie sprawdzi. już bez Irlandczyków poziom ostatniego Euro był dramatyczny.

No i niestety będziesz musiał się pogodzić z tym, że na Euro 2020 pojedzie kilka słabszych ekip. Ze względu na powstanie Ligi Narodów, zwycięzcy swoich grup w dywizji D, mają szansę gry na ME. Gruzja, Macedonia Płn., Kosowo lub Białoruś na pewno jedna z tych drużyn znajdzie się na Euro. Także sądzę, że Irlandia Płn. jest dużo mocniejsza od w.w ekip. :)
zalewsky
Redaktor

Postprzez ynwa19 » 19 lis 2019, o 15:21

Consiegliere

Jeżeli Szanowny Kolega chce nawrotu wysokiej jakości na ME to tylko w składzie 16 a nie 24 zespołowym.
Tego powrotu jednak,czyli starej formuły, po organizacji(UEFA) nastawionej w dużej mierze tylko i wyłącznie na finansowy zysk €£$ raczej bym się nie spodziewał.

Więc skoro jest jak jest to Irlandie(obie) są mi milsze niż jakaś BiH czy coś w ten deseń.
Ale każdy lubi coś innego-:)

EDIT:aktualny wynik w meczu Walia-Węgry bardzo mi się podoba-oby tak dalej!I Walijczycy blisko ME :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez bugi » 20 lis 2019, o 11:35

Co się musiało wydarzyć w ostatniej serii gier żebyśmy znaleźli się w koszunku pierwszym? Bo ciągle była gadka, że gramy o pierwszy koszyk, wygraliśmy i jesteśmy w drugim. Wiec o co chodzi?
Obrazek
bugi

Postprzez Teszni1 » 20 lis 2019, o 12:06

bugi napisał(a):Co się musiało wydarzyć w ostatniej serii gier żebyśmy znaleźli się w koszunku pierwszym? Bo ciągle była gadka, że gramy o pierwszy koszyk, wygraliśmy i jesteśmy w drugim. Wiec o co chodzi?

Za radio Zet:

"W pierwszym koszyku znajdzie się sześć drużyn, które wygrały swoje grupy eliminacyjne z największą liczbą punktów. W sześcioosobowych grupach nie będą liczyły się wyniki uzyskane z ostatnim zespołem w grupie. W przypadku reprezentacji Polski będą to dwa wygrane mecze z Łotwą (2:0 i 3:0). Uwzględniając tę zasadę, biało-czerwoni mają 16 punktów i to daje im dziewiąte miejsce na tle innych zespołów w eliminacjach – czyli trzecią pozycję w drugim koszyku."
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp
Teszni1

Postprzez Rafael7 » 20 lis 2019, o 12:22

Kolejne spotkanie na narodowym, i kolejny raz zawodnicy mają problemy z utrzymaniem równowagi. Przecież to jest zwykłe narażenie zawodników na niepotrzebne urazy. To się wydaje nie pojęte, żeby na takim poziomie PZPN nie potrafił zadbać o chociażby dobry stan murawy. Może Rudy zamiast pakować kasę do własnej kieszeni, powinien rozejrzeć się za lepszą firmą wykonawczą? ...
To już nawet po reakcjach zawodników widać, że coś nie jest w porządku.
Rafael7

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe