Harry Wilson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Harry Wilson

Postprzez Mortimer » 25 sie 2019, o 18:38

josif napisał(a):https://twitter.com/ViktorFagerLFC/status/1165622854785875969?s=20

Dlaczego Klopp go nie chce? Bo chłopak ma 22 lata, a jego jedynym atutem jest tylko i wyłącznie lewa noga. A nie tego szuka Klopp. Dla klubów spoza top6 to będzie dobry zawodnik, ale nie dla zespołu, który zaczyna walczyć co sezon o mistrza.

Salah też ma tylko lewa nogę. Pewnie, że Wilson to nie ten poziom co Mo, ale argument o dobrej tylko jednej nodze jest słaby.
Mortimer

2 years of membership2 years of membership

Postprzez omnia » 25 sie 2019, o 19:03

Mortimer napisał(a):
josif napisał(a):https://twitter.com/ViktorFagerLFC/status/1165622854785875969?s=20

Dlaczego Klopp go nie chce? Bo chłopak ma 22 lata, a jego jedynym atutem jest tylko i wyłącznie lewa noga. A nie tego szuka Klopp. Dla klubów spoza top6 to będzie dobry zawodnik, ale nie dla zespołu, który zaczyna walczyć co sezon o mistrza.

Salah też ma tylko lewa nogę. Pewnie, że Wilson to nie ten poziom co Mo, ale argument o dobrej tylko jednej nodze jest słaby.

Zgaduje, że autorowi chodziło o to, ze poza strzałami nie ma nic do zaoferowania.
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Mortimer » 25 sie 2019, o 19:20

omnia napisał(a):
Mortimer napisał(a):

Zgaduje, że autorowi chodziło o to, ze poza strzałami nie ma nic do zaoferowania.

Z tym też bym się nie zgodził. W mojej opinii to będzie solidne wzmocnienie ławki na następny sezon. Ma dobry strzał, technikę, poda dokładnie, dosrodkuje i jeszcze wykończyć potrafi. Wszystko na przyzwoitym poziomie. Mam nadzieję że zostanie na przyszły sezon.
Mortimer

Postprzez aro8 » 25 sie 2019, o 19:50

Może po prostu Klopp chce zeby sie rozwijał niż siedział u nas na ławie. Być moż e wprzyszłości bedzie rzeczywistym wzmocnieniem, a nie jakimś zapchaj dziurą
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez adamne » 26 sie 2019, o 00:52

W zeszłym sezonie grał w Championship a w tym biega w Premier League, więc postęp jest. Moim zdaniem więcej wypożyczeń już nie będzie, albo udowodni że zasługuje na grę w LFC, albo sprzedamy go za niezłą kasę.
Jeśli zostanie, to myślę że mógłby zastąpić Shaqiriego, który coraz głośniej żali się na brak gry.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez MixonLFC » 26 sie 2019, o 14:32

Jeśli jest taka opcja to myślę że jeśli będzie regularny to zima zostanie ściągnięty z wypożyczenia. Może być typem wchodzącym za Salaha, ewentualnie za Mane na podmeczonego rywala. Ma papier na bycie gwiazdą ligi i na następcę Salaha jeśli zdecydował by się kiedyś odejść.

Harry stałe fragmenty z prawej, Arnold z lewej, brzmi świetnie 🙂
MixonLFC

1 year of membership

Postprzez omnia » 9 lis 2019, o 19:39

Harry z ładną brameczką po ładnej akcji.
https://streamable.com/4e3bv
W PL w tym sezonie 11 meczów, 4 bramki.
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez kacciq » 10 lis 2019, o 01:16

Ja chciałbym tylko zauważyć, że Wilson jest naszym trzecim strzelcem w tej kampanii. Mane 6, Salah 5, Harry 4.
kacciq

Postprzez Paviola » 10 lis 2019, o 08:31

Tym bardziej nie mogę zrozumieć, że on gra dla Howa, a nie dla nas, a u nas jest Shaq który jak jest zdrowy to w ogóle nie gra, a u Howa myślę, że byłby jednym z liderów drużyny. No cóż, albo będzie z chłopaka super zmiennik albo zostanie sprzedany za bardzo duże pieniądze.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez ziaja » 10 lis 2019, o 11:19

Paviola napisał(a):Tym bardziej nie mogę zrozumieć, że on gra dla Howa, a nie dla nas, a u nas jest Shaq który jak jest zdrowy to w ogóle nie gra, a u Howa myślę, że byłby jednym z liderów drużyny. No cóż, albo będzie z chłopaka super zmiennik albo zostanie sprzedany za bardzo duże pieniądze.

A) Wilson to zawodnik jednowymiarowy. Czyli mam na myśli, że nie uczestniczy za bardzo w budowaniu akcji. Jest od prostej gry. Robi liczby, ale w grze go prawie nie ma. To samo co Shaqiri.

B) Shaqiri by zapewne teraz dostawał więcej minut jak to było rok temu, gdyby nie kontuzja gdzie dopiero wraca na następną kolejkę.

C) Wilson jest młodszy, musi grać co kolejkę by zwiększać swoje umiejętności i wartość. U nas by nie grał tyle.

Wilson nie dostanie szansy, bo jak by miał dostać to już by dostał. Jest łagodnie mówiąc chowany na sprzedaż i to za dużą kasę. Po sezonie sprzedamy go w okolicach 40-50 milionów.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez consigliere » 10 lis 2019, o 11:42

Paviola napisał(a):Tym bardziej nie mogę zrozumieć, że on gra dla Howa, a nie dla nas, a u nas jest Shaq który jak jest zdrowy to w ogóle nie gra, a u Howa myślę, że byłby jednym z liderów drużyny. No cóż, albo będzie z chłopaka super zmiennik albo zostanie sprzedany za bardzo duże pieniądze.

Harry przez długie tygodnie to akurat grał w tym Bournemouth słabo. był regularnie zmieniany między 60, a 70 minutą. dopiero teraz się przebudził. imo wciąż nie udowodnił że wysłanie go na wypożyczenie było błędem.

ziaja napisał(a):A) Wilson to zawodnik jednowymiarowy. Czyli mam na myśli, że nie uczestniczy za bardzo w budowaniu akcji. Jest od prostej gry. Robi liczby, ale w grze go prawie nie ma. To samo co Shaqiri.

:shock: o Shaqirim można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to że "nie uczestniczy w budowaniu akcji". facet w Stoke i reprezentacji Szwajcarii pociągał za wszystkie sznurki, odpowiadał za rozgrywanie, kreowanie a często i finalizację.
i nie jest też tak że jest człowiekiem "od prostej gry" bo jakby nie patrzeć Shaqiri to jeden z bardziej kreatywnych zawodników w kadrze The Reds. pomyliłeś go z Milnerem.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ziaja » 10 lis 2019, o 13:05

consigliere napisał(a): :shock: o Shaqirim można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to że "nie uczestniczy w budowaniu akcji". facet w Stoke i reprezentacji Szwajcarii pociągał za wszystkie sznurki, odpowiadał za rozgrywanie, kreowanie a często i finalizację.
i nie jest też tak że jest człowiekiem "od prostej gry" bo jakby nie patrzeć Shaqiri to jeden z bardziej kreatywnych zawodników w kadrze The Reds. pomyliłeś go z Milnerem.

Shaiqiri uczestniczy w takim samym stopniu jak Wilson. Ma problem z utrzymaniem pozycji, wszystko prawie chce grać do przodu. Posiada fantastyczne ostatnie podanie i strzał. Ale jeśli chodzi o utrzymanie piłki w grze to się nie nadaje. Bardzo dużo strat notuje, słabo wygląda w pressingu. On jest trochę jak gra na Orliku wszystko do przodu byle by zdobyć gola. Przez to, że gramy mało bezpośredni futbol i oparty o utrzymanie piłki i rozszerzanie gry na bokach on przez to nie gra. A prawdopodobnie jest to najbardziej kompletny zawodnik w Liverpoolu jeśli chodzi o czyste umiejętności.
Obrazek
ziaja

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez MikiMauss » 16 lis 2019, o 20:00

I Harry znowu z golem. Do tego asysta. No ciekawy jestem co będzie w przyszłym sezonie, czy Jorguś zostawi na sezon w drużynie, czy wpadnie grubsza kasa za niego. Bo w kolejne wypożyczenie wątpię.
MikiMauss

Postprzez LiverpoolIsRed » 16 lis 2019, o 20:38

Bez sensu go sprzedawać jeżeli nie znamy tak naprawdę jego możliwości. W Liverpoolu wśród gwiazd On może wejść na bardzo wysoki poziom, a ma nadal młody wiek i świetne predyspozycje. Jurgen zna się na "szlifierce". Po co nam wydawać teraz hajs gruby za jakiegoś lewego skrzydłowego jeżeli nie wiadomo czy się sprawdzi i czy w ogóle byłby lepszy od takiego Wilsona. Ponoć Pepe był blisko nas, a jak się okazuje nie jest wcale taki wystrzałowy jakby sie mogło wydawac. Harry powinien do nas jak najszybciej wrócić i ogrywac się. nie mamy kim grać w ataku jeśli chodzi o ławkę.
LiverpoolIsRed

Postprzez omnia » 30 lis 2019, o 18:45

omnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery