Naby Keïta

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Naby Keïta

Postprzez endless » 6 lis 2019, o 15:38

Czepianie się Naby'ego jest trochę bez sensu. Facet jest świetny w grze na małej przestrzeni, szybko myśli i jest kreatywny. Ma zupełnie inną charakterystykę niż reszta naszych pomocników, warto mieć go w składzie. Wczoraj wyglądał nieźle i parę razy błysnął. Nie zapomniał jak się gra w piłkę, natomiast wciąż brakuje mu rytmu meczowego, pewności siebie i wydolności, ale widać, że pracuje i wierzę, że odpali. To jest ten typ piłkarza wokół którego cała gra musi się kręcić, żeby ten mógł rozkwitnąć, a, nie ukrywajmy, ciężko to zrobić w tak mocnym zespole. Klopp ma wielką wiarę w swoich podopiecznych i to jest niesamowite. Lallana był dla mnie niedawno piłkarzem całkowicie skończonym w Liverpoolu, ba, był graczem za słabym na PL, a dzięki zaufaniu Kloppa i dostaniu czasu potrafił wrócić do formy, która jest na tyle wysoka, że ja jestem spokojny jak wchodzi na boisko.
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez LiverpoolIsRed » 6 lis 2019, o 20:05

endless napisał(a):Czepianie się Naby'ego jest trochę bez sensu. Facet jest świetny w grze na małej przestrzeni, szybko myśli i jest kreatywny. Ma zupełnie inną charakterystykę niż reszta naszych pomocników, warto mieć go w składzie. Wczoraj wyglądał nieźle i parę razy błysnął. Nie zapomniał jak się gra w piłkę, natomiast wciąż brakuje mu rytmu meczowego, pewności siebie i wydolności, ale widać, że pracuje i wierzę, że odpali. To jest ten typ piłkarza wokół którego cała gra musi się kręcić, żeby ten mógł rozkwitnąć, a, nie ukrywajmy, ciężko to zrobić w tak mocnym zespole. Klopp ma wielką wiarę w swoich podopiecznych i to jest niesamowite. Lallana był dla mnie niedawno piłkarzem całkowicie skończonym w Liverpoolu, ba, był graczem za słabym na PL, a dzięki zaufaniu Kloppa i dostaniu czasu potrafił wrócić do formy, która jest na tyle wysoka, że ja jestem spokojny jak wchodzi na boisko.

Lallana za slaby na PL? Gralby w kazdym sredniaku w tej lidze. Bardzo doswiadczony pilkarz z duzymi umiejetnosciami ale przecietny na tle naszego zespolu. Lallana wrocil do wysokiej formy? Bo strzelil jedna bramke z United? Jest solidnym zmiennikiem z przecietna forma. Tyle i az tyle.
LiverpoolIsRed

Postprzez endless » 6 lis 2019, o 21:31

LiverpoolIsRed napisał(a):Lallana za slaby na PL? Gralby w kazdym sredniaku w tej lidze. Bardzo doswiadczony pilkarz z duzymi umiejetnosciami ale przecietny na tle naszego zespolu. Lallana wrocil do wysokiej formy? Bo strzelil jedna bramke z United? Jest solidnym zmiennikiem z przecietna forma. Tyle i az tyle.

Nie no sorry, w takiej formie w jakiej był w zeszłym sezonie to nie grał by w żadnym zespole PL. Po prostu fizycznie wyglądał absolutnie beznadziejnie. Teraz tak, zgodzę się, że w paru klubach trochę by pograł w pierwszym składzie. To, że Lallana jest jakoś super doświadczonym piłkarzem z dużymi umiejętnościami to nie do końca prawda. Młodszy Henderson zagrał 2x więcej minut w PL w swojej karierze. Ponad połowę swojej kariery Adam grał w Championship i League One i to tam najbardziej brylował. Doświadczony więc może i jest, ale raczej tak ogólnie piłkarsko - mówiąc o PL, to raczej przeciętnie. Zresztą zagrał w najwyższej klasie rozgrywkowej ze dwa, trzy sezony na niezłym poziomie. Teraz stał się, tak jak mówisz, solidnym zmiennikiem, ale za w najmocniejszym Liverpoolu w erze Premier League, co już samo przez się mówi o tym, że jego forma jest więcej niż przeciętna. Jednakże nie jest to temat o Lallanie, więc odniosę się jeszcze do Naby'ego. Tak jak dla Lallany aktualny poziom to sufit i już więcej się po nim nie spodziewam, tak dla Keity to nadal rozbieg (a uważam, że na tą chwilę dają tej drużynie mniej więcej tyle samo). Jak Gwinejczyk się rozkręci to może być dla nas taki trochę David Silva.
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery