Gry

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Gry

Postprzez Szpieg1 » 9 sie 2019, o 06:56

Wiecie może gdzie można kupić na PC fifę 20 w edycjach mistrzowska i Ultimate?
Prócz Origina rzecz jasna.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez josif » 9 paź 2019, o 18:13

Ma ktoś Fifa 20? Prawda to, że występuje bug, w którym w trybie kariery kluby grają drugimi składami?
War. War never changes
josif

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Zizi92 » 9 paź 2019, o 18:56

Tak to prawda, nie ma sensu tej kariery nawet rozpoczynać.
Obrazek
Schecter Demon FR

Akustyk Tensona ;]
Zizi92

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez 1010Arx » 9 paź 2019, o 19:02

josif napisał(a):Ma ktoś Fifa 20? Prawda to, że występuje bug, w którym w trybie kariery kluby grają drugimi składami?

Nie mam FIFY, ale z tym bugiem to prawda. Zapewne wydadzą jakąś łatkę i wszystko będzie w normie, ale i tak "nieco" wstyd wypuścić grę z tak widocznym i prostym bugiem :) Choć jeśli dobrze pamiętam, to tam od dawna były problemy z rezerwowymi. Moja ostatnia FIFA to 14 i pamiętam, że denerwowało mnie, że w większości klubów gra rezerwowy bramkarz. Były nawet tak absurdalne sytuację, że City miało Harta, kupowali Courtoisa i jeszcze jednego gościa z overallem 84+, a i tak grał ten ponad dwumetrowy Rumun z overallem 74, którego nazwiska nie mogę sobie przypomnieć, a cała reszta wyżej wymienionych bramkarzy nie grała w ogóle. Oczywiście to nie było aż tak irytujące jak cały rezerwowy skład, ale jednak...
Obrazek
1010Arx

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 9 paź 2019, o 19:12

Jak dla mnie granie ze sztuczną inteligencją jest bezsensowne, żywy przeciwnik to jednak to.
Kariera może i byłaby fajna gdyby nie to straszliwe bezbłędne oskryptowanie sztucznej inteligencji gdzie nawet na niższych poziomach trudności ich błędy są rzadkie. Oczywiście ten nowy bug to śmiech na sali -
28% przychodów całego EA (!) to kasa z Ultimate Team właśnie z Fify więc widać, że pozostałe tryby mają w nosie.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Szmuggler » 10 paź 2019, o 08:12

Mam Fifę20 i nie ma żadnego buga jeżeli chodzi o drugie składy.
Szmuggler

Postprzez Dani_LFC » 15 lis 2019, o 10:14

Witam,
Mam problem w fifie 20 na ps4. Podczas rozgrywki online- sezony oraz mecze towarzyskie ze znajomymi (glownie jak gram przeciwko Juve i Napoli gra niemilosiernie przycina. Wczesniej ten problem zauwazylem gdy gralem LFC i wybieralem stroje domowe. Przy wyjazdowkach nie ma zadnego problemu. W opcji FUT nie ma tego problemu.

Problem z netem wykluczam bo tak jak wspominam, nie we wszystkich trybach to wystepuje. Spotkal sie ktos z was z taka sytuacja ? Chwilowo po aktualizacji fify problem ustal ale po kilku meczach powrocil.
Dani_LFC

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez juniorr333 » wczoraj, o 15:34

Ktoś chętny zagrać meczyk w fife20 na ps4?
juniorr333

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności