Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Postprzez diablinadali » 20 maja 2019, o 12:53

Polecicie odtwarzacz mp3? Po 10 latach mój szczęśliwy Samsung z powodu spuchniętej baterii kończy swój żywot. Z wymagań jedynie ⩾ 2GB pamięci i żeby był stosunkowo mały. Jest tego cała masa, a większości marek nawet nie kojarzę z nazwy i nie wiem czy warte uwagi. Coś do 100 zł byłoby idealne, choć i takie za 30 zł widzę, ale jak wspomniałem, nie wiem na ile to jest warte ceny.
Edit: Zapomniałem dodać, że mały ekran byłby idealny. Lubię czasem w aucie podpiąć mp3 pod złącze i mój dotychczasowy YP-K3JQB po prostu świetnie się komponował (tak, jestem estetą :D)
Ostatnio edytowano 20 maja 2019, o 13:01 przez diablinadali, łącznie edytowano 1 raz
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Edamskiser » 20 maja 2019, o 12:59

iPod nano starszej generacji
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez KosaLFC » 9 lip 2019, o 07:04

Witam, mam taki problem, chcąc pobrać Netflix wyskakuje mi taki błąd "twoje urządzenie nie jest zgodne z ta wersją " Sklep Play nie wyszukuje wgl netflixa w wyszukiwaniu A przez Internet jest taki błąd, na przeglądarce w telefonie (Samsung Galaxy s8) wyskakuje błąd i się nic nie odtwarza. Co może być przyczyną?
KosaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Suchar » 9 lip 2019, o 11:19

Nie masz przypadkiem zrootowanego telefonu albo nieoryginalnego softa (lineageos lub cos podobnego)?
Obrazek
Suchar

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez SajmonLFC » 8 paź 2019, o 21:51

Witam pewnie wśród nas kibiców znajdują się tacy którzy znają sie na telefonach smartfonach orientują się i lubią te gadżety:) ja akurat potrafię się nimi tylko obsługiwać jakoś bardziej mnie nie kręcą a potrzebuje zakupić nowy telefon więc dlatego tutaj pytam o porade jaki i co możecie polecić.
Więc tak nie wymagam jakiegoś cudownego telefonu nie będę miał na nim wiele aplikacji robił pięknych zdjęć grał czy co tam się jeszcze robi na telefonach;p Dlatego też dużo nie chciałbym wydać najlepiej w przedziale 400-600 zł im taniej tym lepiej.
Moje wymagania to
- dobry głośnik do rozmów i dzownka
- żeby łapał dobrze zasięg
- intuicyjny aby był
- internet działał płynnie aby móc na szybko coś wygooglować i w mapy google aby go nie przerastały
- fajnie jakby miał troche pamięci
- aprat taki dośc sensowny ja potrzebuje w zasadzie robić zdjęcia wyłącznie do ogłoszeń handluje używanymi częśćmi i samochodami wiec aparat musi być sensowny ale nie jakiś mega
-wolę jakiś większy ekranik
Warto dodać aby był w miare trawły bo na warsztacie szybko może się zniszczyć ale raczej jakieś cuboty czy inne hammery mnie nie interesują to w zasadzie tyle z góry dziękuje za odpowiedzi i propozycje. MIło byłoby gdyby przy wrzuceniu propozycji ktoś napisał kilka słów od siebie o danym modelu.
"Futbol to prosta gra, komplikowana przez idiotów."
Bill Shankly
"Problem sędziów polega na tym, że znają zasady, lecz nie znają gry."
Bill Shankly
SajmonLFC

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez ElFirmino » 8 paź 2019, o 22:47

SajmonLFC napisał(a):Witam pewnie wśród nas kibiców znajdują się tacy którzy znają sie na telefonach smartfonach orientują się i lubią te gadżety:) ja akurat potrafię się nimi tylko obsługiwać jakoś bardziej mnie nie kręcą a potrzebuje zakupić nowy telefon więc dlatego tutaj pytam o porade jaki i co możecie polecić.
Więc tak nie wymagam jakiegoś cudownego telefonu nie będę miał na nim wiele aplikacji robił pięknych zdjęć grał czy co tam się jeszcze robi na telefonach;p Dlatego też dużo nie chciałbym wydać najlepiej w przedziale 400-600 zł im taniej tym lepiej.
Moje wymagania to
- dobry głośnik do rozmów i dzownka
- żeby łapał dobrze zasięg
- intuicyjny aby był
- internet działał płynnie aby móc na szybko coś wygooglować i w mapy google aby go nie przerastały
- fajnie jakby miał troche pamięci
- aprat taki dośc sensowny ja potrzebuje w zasadzie robić zdjęcia wyłącznie do ogłoszeń handluje używanymi częśćmi i samochodami wiec aparat musi być sensowny ale nie jakiś mega
-wolę jakiś większy ekranik
Warto dodać aby był w miare trawły bo na warsztacie szybko może się zniszczyć ale raczej jakieś cuboty czy inne hammery mnie nie interesują to w zasadzie tyle z góry dziękuje za odpowiedzi i propozycje. MIło byłoby gdyby przy wrzuceniu propozycji ktoś napisał kilka słów od siebie o danym modelu.

Od siebie mogę polecić Wiko view 2, mam ten telefonik już około roku i świetnie się sprawdza. Wyświetlacz duży, zdjęcia robi całkiem niezłe, nie ścina się i nie ma problemów z zasięgiem, bateria na dzień spokojnie wystarcza. Ja za swojego z outletu dałem 300zł i myślę, że jak kupisz go w podobnej cenie to będziesz zadowolony. Używam go na budowie, więc warunków nie ma łatwych, ale daje radę :lol: Mapy też bez problemu obsługuje i nie ma problemu z złapaniem gps. Jeśli dużo dzwonisz to odradzam ci Huawei i Sony, w tych telefonach miałem notorycznie problemy z zasięgiem.
ElFirmino

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności