Roberto Firmino

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Roberto Firmino

Postprzez list3r » 13 sie 2019, o 18:18

Tak zeby troche podniesc poziom skutecznie obnizany przez nowych uzytkownikow (i starszych tez zreszta) wrzucam dla tych co nie znaja (Dla tych co sie znaja tez. Niech maja.).

Polecam kanal bo gosc zna sie na rzeczy i wyglada na to, ze wraca do pracy wraz z nowym sezonem. Wrzucam tutaj bo analiza bardzo ladnie pokazuje to czego "znawcy" z forum, nie widza a mianowicie jak powazna role (i niestety malo widoczna) pelni w druzynie Firmino. Endzoj.

https://www.youtube.com/watch?v=XqmCBnMdYlg
list3r

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez wicked93 » 13 sie 2019, o 20:35

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie podważa roli Firmino, choć w poprzednim sezonie irytował na początku, ale kiedy już złapie optymalną formę dla siebie + dorzuci swoją markową "harówkę" to jest to zawodnik, na którego patrzy się z ogromną przyjemnością. O tyle dobrze, że jest to zawodnik, który nawet jeśli nie ma dnia, to gra w taki sposób, żeby jego kompanom grało się o wiele łatwiej.
wicked93

Postprzez PiotrekB » 14 sie 2019, o 22:08

Idealny przykład, dlaczego tak bardzo potrzebujemy Firmino - 2 minuty od wejścia i już zdołał wypracować wyrównującą bramkę z Chelsea.
Obrazek
PiotrekB

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ar90 » 14 sie 2019, o 22:31

Marudzę na Firo zawsze, ale szacun dla niego bo jest dla tej drużyny niezbędny
ar90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez MichaLFC » 15 sie 2019, o 00:49

Panie Firmino, Pan jesteś złoto, cóż za inteligencja, cóż za harówka w odbiorze, cóż za piłkarz, cóż za oczy wokół głowy, cóż, cóż, cóż za itp, itd...
Obrazek

MichaLFC

Postprzez ManiacK » 15 sie 2019, o 10:36

Żałuję, że nie mamy obok Fabinho takiego Kante, Firmino jest tak wspaniały technicznie, że chciałbym go więcej oglądać z przodu, ale jest nieoceniony również w pressingu i odbiorze, wspomaga naszych pomocników i mówiąc szczerze, gdyby nie Francuski DM w Chelsea, to wynik mógłby być podobny do tego w Manchesterze (tam akurat N'golo nie zagrał od 1szej minuty i widać było, jak go im brakowało).
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez welna20 » 25 sie 2019, o 11:27

https://twitter.com/i/status/1165492571382124545

Lepsze ujęcie wczorajszego zagrania Bobby'ego
welna20

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ManiacK » 25 sie 2019, o 11:36

welna20 napisał(a):https://twitter.com/i/status/1165492571382124545

Lepsze ujęcie wczorajszego zagrania Bobby'ego

Szkoda, że tego nie trafił, co nie zmienia faktu, że zagrał świetne zawody - brakowało tylko okraszenia ich golem. Świetne powroty pomagając w odbiorze, rozgrywanie na połowie przeciwnika, ten zawodnik jest niezastąpiony w naszej układance.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Wrona » 9 wrz 2019, o 15:10

Filmik który pokazuje 50 bramek Bobiego w Premierleague

https://www.facebook.com/premierleague/ ... 408727394/
Wrona

2 years of membership2 years of membership

Postprzez NavyBlue » 8 paź 2019, o 10:32

Siema mam pytanie. Zadam je w tym temacie bo nie mogę znaleźć odpowiedniego.

Chodzi o grę w kadrze przy tej przerwie na repry Boba, Fabsa i Sadio. Wiem, że Brazylia z Senegalem gra towarzysko w czwartek. Nie rzuciły mi się w oczy inne mecze Senegalu czy też Brazylii po weekendzie.

Czy jest szansa, że wrócą niezajechani po przerwie?

Wiem, że Robbo, Gini i VVD grają bodjże w czwartek i niedzielę, natomiast Hendo i TAA w piątek i poniedziałek.

Mecz z United dopiero w niedzielę tak więc cały tydzień na regenerację.

Chciałbym się upewnić tylko co do występów Senegalu i Brazylii. Z góry dziękuję za odpowiedź.
NavyBlue

Postprzez Malypablo » 8 paź 2019, o 10:53

Brazylia ma mecz w niedziele a Senegal za tydzień w piątek.
Malypablo

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 8 paź 2019, o 10:56

NavyBlue napisał(a):Siema mam pytanie. Zadam je w tym temacie bo nie mogę znaleźć odpowiedniego.

Chodzi o grę w kadrze przy tej przerwie na repry Boba, Fabsa i Sadio. Wiem, że Brazylia z Senegalem gra towarzysko w czwartek. Nie rzuciły mi się w oczy inne mecze Senegalu czy też Brazylii po weekendzie.

Wiem, że Robbo, Gini i VVD grają bodjże w czwartek i niedzielę, natomiast Hendo i TAA w piątek i poniedziałek.

Chciałbym się upewnić tylko co do występów Senegalu i Brazylii. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Brazylia gra jeszcze w niedzielę 13.10 mecz towarzyski z Nigeriią. Natomiast Senegal gra dzisiaj jakiś turniej z Mali i 18 października z Gwineą mistrzostwa narodów Afryki.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez NavyBlue » 8 paź 2019, o 11:02

BadBoy1920h napisał(a):
NavyBlue napisał(a):Siema mam pytanie. Zadam je w tym temacie bo nie mogę znaleźć odpowiedniego.

Brazylia gra jeszcze w niedzielę 13.10 mecz towarzyski z Nigeriią. Natomiast Senegal gra dzisiaj jakiś turniej z Mali i 18 października z Gwineą mistrzostwa narodów Afryki.

To kicha trochę jakby Sadio siedział tam do piątku. Jest jakaś szansa, że może opuścić ten mecz? Czy już wiadomo, że na pewno będzie grał?
NavyBlue

Postprzez BadBoy1920h » 8 paź 2019, o 11:26

Ciężko powiedzieć. Czasem trenerzy klubów i reprezentacji są w kontakcie i rozmawiają na temat danego zawodnika, by go nie wystawiać. Biorąc pod uwagę, że 20 października gramy ważny mecz z United, to upatruje szansę, że Sadio nie wystąpi właśnie w meczu reprezentacji.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez kacciq » 8 paź 2019, o 14:45

NavyBlue napisał(a):
BadBoy1920h napisał(a): Natomiast Senegal gra dzisiaj jakiś turniej z Mali i 18 października z Gwineą mistrzostwa narodów Afryki.

To kicha trochę jakby Sadio siedział tam do piątku. Jest jakaś szansa, że może opuścić ten mecz? Czy już wiadomo, że na pewno będzie grał?

BadBoy1920h napisał(a):Ciężko powiedzieć. Czasem trenerzy klubów i reprezentacji są w kontakcie i rozmawiają na temat danego zawodnika, by go nie wystawiać. Biorąc pod uwagę, że 20 października gramy ważny mecz z United, to upatruje szansę, że Sadio nie wystąpi właśnie w meczu reprezentacji.

Mogę Was Panowie uspokoić. 18 października jest mecz Mistrzostw Narodów Afryki, czyli turnieju organizowanego wyłącznie dla zawodników grających w rodzimych ligach. Zawodnicy z lig zagranicznych nie mogą w nim brać udziału. Główna reprezentacja Senegalu gra w tej przerwie reprezentacyjnej tylko jakiś turniej z Mali jutro i z Brazylią sparingowo w czwartek, później Sadio będzie miał wolne. Chyba, że wygrają z Mali, to czeka ich jeszcze finał tego turnieju, ale nie wiem kiedy. Prawdopodobnie w niedzielę.
kacciq

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery