Chelsea - Liverpool

Rozmawiamy tutaj o wszystkich rozgrywanych spotkaniach Liverpoolu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Chelsea - Liverpool

Postprzez paranormalnY » 20 wrz 2019, o 10:59

No to czas na podbój Stamford Bridge

konferencja przedmeczowa: https://www.youtube.com/watch?v=28qT3nTG52g
love the game hate the business
Obrazek
paranormalnY

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Re: Chelsea - Liverpool

Postprzez adamne » 21 wrz 2019, o 02:41

Szósty z 38 finałów i okazja żeby poprawić morale po przegranej w LM. Niestety gramy z zespołem który nam, podobnie jak Napoli, ostatnio sprawia duże problemy. Ale jestem dobrej myśli, tym razem jest więcej czasu na odzyskanie świeżości i żadnych nowych kontuzj, a porażka liczę że doda Czerwonym sportowej złości.
Adrian - Robertson, Virgil, Matip, TAA - Fabinho, Henderson, Wijnaldum - Mane, Salah, Firmino.
Ostatnio edytowano 21 wrz 2019, o 21:41 przez adamne, łącznie edytowano 1 raz
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Ralf088 » 21 wrz 2019, o 11:38

Nie licząc meczu gdzie wygraliśmy z Tottenhamem na Wembley tak naprawdę w pozostałych meczach z czołówką nie wygraliśmy. Chelsea, United, Arsenal remisy, City porażka. Myśląc o mistrzostwie, no kurde pasuje pokazać że to my wygraliśmy Ligę Mistrzów, że to my w tamtym sezonie zdobyliśmy tyle punktów, że to my jesteśmy faworytem. No ale pewnie tak nie będzie i będą flaki z olejem. Obym się mylił, ale tu trzeba wyjść na boisko pokazać że Lampard to dobry trener ale jest nie ten próg co Klopp,i wywieźć z trudnego miejsca mega ważne 3 pkt. Taka wyjazdowa wygrana myślę że da chłopakom jeszcze większego kopa że faktycznie w tym sezonie można coś wygrać w Lidze, ale znając nasze szczęście to City wygra z Watfordem, my stracimy punkty i dalej będzie sraczka że City nas wyprzedzi :D Obym się mylił, ale ja stawiam na remis.
Ralf088

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez akhrem9 » 21 wrz 2019, o 12:34

Troche się boję tego londyńskiego młodzieńczego dynamitu. Klopp porównał ich nawet do swej młodej drużyny BVB. W pucharze o Superpuchar Europy mocno na nas siedzieli. Bolączką jest obrona i to tak doświadczona drużyna jak Liverpool powinna wykorzystać.
Ciekawe jak z Robertsonem. Mocno tyra jak konie w Zakopanem. Od dawna piszę, że skończy jak Glen Johnson czy Clyne. Nie można grać prawie 60 meczów w sezonie na takiej intensywności, również co 3 dni. To może skończyć się niestety roczną kontuzją. Lauraci wyglądał dobrze w sparach, powinien dostać szansę w krajowych pucharach a w lidze wiadome, że Milner.

Szkoda, że mając tylu graczy, zbytnio nie podnoszą jakości gry. Jeden Depay wniósłby więcej niż Szaqiri, Lallana i Origi. Oni mają jedynie momenty dobrej gry, na przestrzeni całego meczu są innymi puzzlami. Więcej siedzą też na ławce.

Keita może będzie dostępny, ale i tak nie wystąpi. To mecz dużej rangi a jemu nie można ufać. Po graczu, który znajdował się w trójce dryblerów BL nie widać, że to jakis magik dryblingu. Daję mu szansę do końca sezonu, później wypożyczenie.

Byle nie przegrać, remis będzie zadowalający.
akhrem9

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Flymf » 21 wrz 2019, o 12:56

Przed startem sezonu Lamps razem z OGS byli u mnie na pierwszym miejscu jeśli chodzi o trenerów którzy najszybciej stracą pracę . Wychodzi jednak na to że Frank tworzy naprawdę ciekawy projekt w Londynie. Pomimo wielu problemów kadrowych i braku jakościowych transferów podoba mi się ta paczka. Zawsze pozostają domysły czy czasem nie jest to efekt nowej miotły. Podoba mi się że facet inwestuje w Abrahama czy Mounta. I pomyśleć że swego czasu Tammy był zmiennikiem Solanke.

Co do meczu ewentualny remis wcale mnie nie zdziwi. Chelsea na razie jest trochę niestabilną drużyną i równie dobrze mogą się wyłożyć ale sądzę że przed własną publicznością będą chcieli zmazać porażkę z tragiczną Valencia.
Flymf

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez MKrzysiek » 21 wrz 2019, o 19:08

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie z Chelsea F.C, ale jednocześnie bardzo trudne bo na nieleżącym nam stadionie Stamford. CO do samego spotkania to musimy je obowiązkowo wygrać jeżeli chcemy utrzymać przewagę nad czołówką, ale nie będzie to łatwe patrząc na ostatnie wyniki Chelsea oraz fakt, że ta drużyna będzie na nas żądna rewanżu za porażkę z nami w meczu o Superpuchar Europy. Coś co z pewnością nie ułatwia nam wygranej w tym jest przewaga własnego boiska gdzie Liverpoolowi z reguły gra się ciężko

Skład na mecz z Chelsea
-----------------Adrian-------------
-Trent-Arnold-- Matip - Van Dijk - Milner
---------------Fabinho-----------------------
-----Oxlade-Chamberlain-----Henderson--
-----Salah-------------------Mane----------
---------------Firmino----------------------

Lawka rezerwowych
WInaldum, Lallanam Shaquiri, Gomez, Robertson, WIjnaldum, Van Den Berg, Lonergan
typowany wynik:
3:1 dla Liverpoolu (1 gol Mane, 1 Salaha, 1 Firmino)
MKrzysiek

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez tomi9 » 22 wrz 2019, o 13:41

Trochę nie na temat ale gdzie można obejrzec jeszcze raz mecz po meczu nie znając wyniku? Wiem że było coś takiego
- Liverpool FC jest ogromną częścią mojego życia - Steven Gerrard

Obrazek
tomi9

9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership9 years of membership

Postprzez Kurtz » 22 wrz 2019, o 14:34

tomi9 napisał(a):Trochę nie na temat ale gdzie można obejrzec jeszcze raz mecz po meczu nie znając wyniku? Wiem że było coś takiego

często na 8)
gdzieś tam jest odnośnik do https://www.fullmatchesandshows.com/
jeśli nie ma nic konkretnego, nic poza skrótem, to w komentarzach szybko pojawiają się linki

----------------------------------------------------------------------------
Jeśli dziś nie możesz oglądać live, to mam nadzieję, że obejrzysz tam powtórkę ciekawego zwycięskiego meczu :!:

Remis biorę w ciemno. Możemy go wygrać 4:2, ale i przegrać 2:0. Obawiam się i jednocześnie brakuje mi w Liverpoolu takich młodych nieobliczalnych jakich ma obecnie Lampard. :roll: ...żeby tak jakiś nagły boom w akademii...
Kurtz
Kurtz

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ManiacK » 22 wrz 2019, o 14:48

Pytanie, wiadomo coś co z Kante? Według mnie bez niego możemy być pewni wygranej, z nim w składzie Chelsea.. może dużo namieszać w meczu z nami. O Mounta się nie obawiam, bo raczej po kontuzji nie wejdzie do pierwszego składu, a Barkley to Barkley. Jeśli nie wyjdzie mu strzał życia, to spokojnie go przytrzymamy.
ManiacK

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Ralf088 » 22 wrz 2019, o 15:25

Nie grał sporo, więc takie 50 na 50, aczkolwiek wydaje mi się że Kante zagra.
Ralf088

Postprzez Paviola » 22 wrz 2019, o 16:32

I jednak zagra. Zła wiadomość, ale i tak damy radę.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez qensheimer » 22 wrz 2019, o 16:45

Obrazek
Data Niedziela 22.09, godzina 17.30
Stadion Stamford Bridge
Arbiter Micheal Oliver
Transmisja w polskiej TV CANAL+ Sport 2

H2H ostatnie 5 spotkań w PL
Liverpool 2:0 Chelsea
Chelsea 1:1 Liverpool
Chelsea 1:0 Liverpool
Liverpool 1:1 Chelsea
Liverpool 1:1 Chelsea

Forma w PL
Chelsea
Wolverhampton 2:5 Chelsea
Chelsea 2:2 Sheffield
Norwich 2:3 Chelsea
Chelsea 1:1 Leicester
Man Utd 4:0 Chelsea
Liverpool
Liverpool 3:1 Newcastle
Burnley 0:3 Liverpool
Liverpool 3:1 Arsenal
Southampton 1:2 Liverpool
Liverpool 4:1 Norwich

Składy
Chelsea 1-4-3-3
Kepa - Azpilicueta, Christensen, Tomori, Emerson - Kante, Jorginho, Kovacić - Willian, Abraham, Mount
Liverpool 1-4-3-3
Adrian - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Fabinho, Henderson - Salah, Firmino, Mane
qensheimer

1 year of membership

Postprzez adamne » 22 wrz 2019, o 17:22

Nie ma taryfy ulgowej, jak zwykle na Liverpool wszyscy się wykurowali. Na dodatek w Londynie pada a nam coś ostatnimi czasy gra nie idzie w brzydką pogodę.
Remis w tym spotkaniu nie będzie złym wynikiem, ale skoro United był w stanie rozklepać ich 4:0 to my też możemy. Otwieramy piwko i jedziemy.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Ralf088 » 22 wrz 2019, o 19:01

My to bez nerwów nie potrafimy, zaraz będzie nerwówka i płacz że przegraliśmy wygrany mecz...
Ralf088

Postprzez Paviola » 22 wrz 2019, o 19:05

Spoko, nasza drużyna jest zbyt doświadczona by nie wygrać tego meczu i błysk geniuszu Kante tego nie zmieni.
Paviola

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Następna strona

Powrót do Mecze