Gadżety

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Gadżety

Postprzez chriss1967 » 21 sie 2019, o 16:16

Hej dobrzy ludzie ludziska kibice The Reds, witajce, zwraca się do Was ponad 40letni kibic
LFC (w sensie stażu oczywiście 😀)
Ciekawe kto doradzi, mianowicie miałem ostatnio swojego człowieka w Londynie i poprosiłem go aby rozejrzał się za sportowymi gadżetami właśnie Liverpoolu. Usłyszałem że takowych brak ci mnie nieźle zdziwiło. Czy zna ktoś miejsca w tym mieście gdzie można zaopatrzyć się w np koszulki szaliki czapki etc. Z góry dziękuję.
chriss1967

Re: Gadżety

Postprzez Olaf » 21 sie 2019, o 17:08

Pytanie czy to koniecznie musi być kupione w Londynie? Jest sporo alternatyw by nabyć produkty klubowe na licencji, począwszy od oficjalnego sklepu online https://store.liverpoolfc.com/?_ga=2.92 ... 1566399377 , czy rodzimy https://www.podstadionem.pl/sklep/liverpool.html , gdzie również spory wybór. Pozdrawiam
My nosimy welwetowe swetry , nasz kolor zawsze czerwony
http://www.lastfm.pl/user/ynwa85
ObrazekObrazek
Olaf
bez zaliczki

12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership12 years of membership

Postprzez Kirkbyboy » 22 sie 2019, o 09:46

Jeśli chodzi o Londona.... to każdy sportsDirect oraz inne sklepy że sprzętem sportowym (problem jest jedynie taki że królują tam marki związane z CFC Arsenalem WHU TOT etc)
Sklepu klubowego lfc tam brak.....
Ale wszystko można dostać dzisiaj na necie - jeśli nie jest to zbytnio duży problem to polecam jw oficjalna stronę lub kolega też może zakupić przez www z dostawą do Londka
Kirkbyboy

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez chriss1967 » 27 sie 2019, o 14:45

Dzięki koledzy za odpowiedzi. Oczywiście ja to wszystko wiem co do linków etc. Tylko że tak jak napisalem, w pewnej chwili tych wakacji miałem w Londynie i tylko tam wysłannika, którego poprosiłem aby znalazł mi taki Store z tymi właśnie gadżetami no i dostałem odpowiedź że brak co mnie zdziwiło. Stało się jednak tak że wysłannik wrócił do Polski a ja zanim przeszedłem etapy rejestracji na stronie ( dluuuugie) to pytanie straciło na czasie. Pomimo to zapytalem z ciekawości aby potwierdzi lub nie ten fakt. Ja mam niestety tak że to co kupione na miejscu, w kraju dystrybucji (pewnie nie produkcji ) TO SMAKUJE MI LEPIEJ. No ale to była jednorazowa sytuacja i skorzystam zapewne z oficjalnych linków w takim przypadku. Więc dzięki za odp. I tylko LFC. ( ależ mi się w końcu marzy ten tytuł w PL) tyle lat czekania praktycznie jedno pokolenie. Co wy na to są wreszcie szanse? Skład przecież praktycznie niezmieniony, zgrany. Wierzymy do końca.
chriss1967

Powrót do Różności