Off topic

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Off topic

Postprzez PiaS93 » 17 sie 2019, o 13:06

Ktoś może wie gdzie kupię taką czapkę ? w oficjalnym sklepie nie ma,tylko zwykła bejsbolówka.

Obrazek
PiaS93

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez aro8 » 17 sie 2019, o 13:07

Tak bardzo tą czapke, utożsamiam z Kloppem, ze wpierwszej chwili gdy ją zobaczyłem, wydało mi sie, że tma pisze Klopp, a nie LFC
aro8

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Sektor51 » 17 sie 2019, o 13:49

W sklepie przy stadionie widziałem tę serie w kilkunastu kolorach.
Sektor51

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez PiaS93 » 17 sie 2019, o 15:45

To słabo,miałem na myśli bardziej kupno online :P
PiaS93

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sokół » 17 sie 2019, o 16:59

Na początku maja kupiłem taką czapkę na: podstadionem.pl
Czapka fajna, ale to nie jest dokładnie taka, jaką nosi JK. :)
Z LFC od 1998 r.
"...Bramkarz może grać znakomicie, a zawiedzie jeden raz... i jest winowajcą." Ian Rush
last.fm
twitter
sokół

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Teszni1 » 9 wrz 2019, o 14:20

Prawdę mówiąc długo zastanawiałem się w jakim dziale to umieścić. Kiedyś naturalnie wybrałbym wątek "polityka", ale od dawna takowy już nie istnieje. Jako młoda osoba, która ma pewien wgląd w to, jak to wygląda od środka, chciałbym, abyście zagłębili się i pochylili choć trochę nad tematem niedofinansowania NFZ. Idą wybory, a nic tak nie motywuje polityków jak słupki wyborcze i presja ze strony obywateli.
Pod linkiem znajdziecie apel starszych ode mnie kolegów po fachu, którzy chcą zwrócić uwagę Polaków jak i kandydujących na na prawdę ważne kwestie. Od wielu lat problem ten uważany jest za niemożliwy do zrealizowania i konsekwentnie kolejne rządy uciekają się do PRowych zagrywek lub w ogóle nic nie robią. Polska pod względem ludności jak i wielkości gospodarki na tle UE stoi na prawdę na solidnym poziomie, a jednak we wskaźnikach dot. ochrony zdrowia plasujemy się czubie- niestety ale tylko tym dolnym.
https://polskatochorykraj.pl/

Pozdrawiam :)
"I never succeeded in bringing to the field what was going on in my brain. I had the talent for the fifth division, and the mind for the Bundesliga. The result was a career in the second division." ~ Jurgen Klopp
Teszni1

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez OWeN » 10 wrz 2019, o 21:57

Ma może ktoś info czy książka Owena będzie w języku polskim? Jeżeli będzie to kiedy?
Obrazek
OWeN

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez CzerwonyBartek » 26 wrz 2019, o 19:56

Cześć. Nie wiem czy kogoś zainteresuje dyskusja na ten temat (oraz czy to dobry dział), ale gdybyście dzisiaj mieli obstawiać, jak rozlokowalibyście miejsca na podium w 4 najsilniejszych ligach europy? Mój typ:
Anglia:
1,2 - My i City. Nie chcę wyjść na pesymistę, więc tu pominę dokładne typowanie. Jednak uważam, że City ma mimo wszytko zbyt mocną ławkę i w styczniu/lutym zredukują/powiększą przewagę.
3- Chelsea

Hiszpania:
1- Real
2-Barcelona
3- Atletico
początkiem sezonu, wydawało mi się, że kryzys jaki dopadł Barcelonę i Real da możliwość ekipie Simeone na zdobycie trofeum. Jednak to jak wspaniale wykorzystali otrzymaną szanse na odskoczenie rywalom, zaczyna mnie przekonywać w poglądzie, iż projekt Simeone zaczyna się wypalać, a dość przeciętna jak na nich kampania z zeszłym roku, to nie był przypadek.

Włochy:
1- Juventus
2- Napoli
3- Inter
Juve według mnie kadrowo i finansowo poza zasięgiem rywali. Inter to początek nowego projektu. Bardzo obiecującego ale jednak wydaje mi się, że wcześniej czy później dopadnie ich kryzys związany właśnie z tym iż sporo trybików tam będzie w tym sezonie nowych. Napoli według mnie, nieznacznie ich prześcignie.

Niemcy:
1 - Bayern
2- BVB
3- RB Lipsk
Jak chodzi o Bayern to kopiuj wklej moje zdanie jak o Juventusie. RB Lipsk, niezwykle obiecujący projekt oparty o młodych piłkarzy i młodego trenera. Będę im kibicował aby na stałe zadomowili się na podium w lidze niemieckiej.

Wgl bardzo fajnie, że pojawiły się w niemczech i włoszech ekipy które będą mam nadzieje wstanie podjąć walkę z tymi duetami będącymi przez długi czas poza zasięgiem reszty stawki. Sezon tylko na tym zyska. I pod względem sportowym i pod względem generowanych emocji.
The world is yours
CzerwonyBartek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez RedEscelios » 27 wrz 2019, o 11:44

Jako ze leżę na l4 z zakazem chodzenia, to oglądam kazdy mecz jaki się nawinie, wiec to mocne podwaliny pod dyskusje w sieci :D

Anglia
Tu moim zdaniem przyszedl sezon, ktory rozbije pojecie top 6. Top 2 jakie zna kazdy i peleton walczacy o lokaty 3-6. Mimo dobrego startu (i duzych szans na przedłużenie passy zwyciestw w najbliższych kolejkach) uwazam ze City jest zbyt potężne, zebysy zdołali ich przegonić. Nie ma defesywy, ktora realnie jest w stanie powstrzymac ofensywę obywateli. Ta rotacja jaką juz teraz przeprowadza Guardiola jest imponujaca. Ich jedynym problemem jest obrona, ktora obecnie sie troche posypała.
City z koroną, my za nimi i... I kto? Totalna niewiadoma. United w rozsypce, Chelsea nowy projekt, Totki w dołku, Arsenal to niewiadoma, a Lisy, Młoty i sąsiedzi zza plotu czają sie na europejskie puchary.
Ale niech bedzie 3 Chelsea 4 Tottenham

Hiszpania
Malo poświęcam uwagi la lidze, ale odkąd pamiętam sympatyzuje Atletico. W lato skład ulegl totalnej zmianie, dlatego uwazam, ze będą sie rozkręcać z biegiem sezonu.
Trzymam za nich kciuki :wink: a wyscig widzę tak:
1 Simeone 2 Valverde (o ile to on skonczy sezon w Barcelonie) 3 Zidane

Niemcy
Krótko : do boju bvb :) nudzi dominacja Bayernu, liczę na detronizacje. Miedzy innymi za pyszałkowatość wladz klubu z monachium.

Włochy
No niestety Juve bez powaznego rywala. Bardzo cieszy odbudowa Interu, ktory powoli wraca na wlasciwe tory. Napoli jak co sezon- ma aspiracje i na tym sie skończy :wink:

A kogo upatrujecie w gronie faworytów LM?
Jak dla mnie to bez nowosci : guardiola chce wygrac LM z obywatelami, Ronaldo z Juve, wladze Bayernu jak co sezon.
Obrazek
RedEscelios

Postprzez Mitchell » 27 wrz 2019, o 18:11

Świetny materiał z Melwood. Przyjechała FIFA20.
https://www.youtube.com/watch?v=28HABZJ358g

Nie znam tej gry. Ciekawi mnie czy 90 to dużo?
Jest realna różnica w zabawie pomiędzy 90 a 85?
Ile ma Messi a ile taki Klich?

Fajne interakcje między chłopakami. Chyba lepiej to ogarniają ode mnie, bo rozmawiali i zależało im na statystykach.
Pewnie kwestia ambicji. :)
Chat o Liverpoolu, klubach Premier League i ciekawych meczach.
Zapraszam
Mitchell

14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership14 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 27 wrz 2019, o 18:19

Jest realna różnica ale skill jest ważniejszy niż staty, a najważniejsze są składowe ocen, a nie ocena ogólna.
no i zależy o jakim trybie mówimy, normalnej rozgrywki online/kanapowej czy może FUT bo to 2 różne gry w grze.
Szpieg1
Moderator

Postprzez MILF » 28 wrz 2019, o 21:39

Hej. Poszukuję dobrego dietetyka z okolic Trójmiasta.
Mam 25 lat, wzrost około 185 cm, waga ok. 100 kg.

Trenuję amatorsko piłkę nożną 3 x w tygodniu.
W ubiegłym roku przeszedłem zabieg przepukliny pachwinowej, co znacząco wpłynęło na moją sylwetkę.

Nie jestem typem człowieka obżerającego się.

Ktoś coś?
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Poprzednia strona

Powrót do Różności