Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Byli pilkarze LFC w nowych klubach

Postprzez Redzik90 » 16 sie 2019, o 21:11

11 bramek i 5 asyst pomocnika w sezonie kolego można nazywać różnie, ale nie pewno niewypałem. Niewypał to jest Valverde, że nie potrafi wykorzystać potencjału takiego znakomitego zawodnika jakim jest Phil. Szkoda, że tak namieszali mu w głowie i zrobili z niego kozła ofiarnego.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez stu94 » 16 sie 2019, o 22:19

Z pewnością można nazwać kolego niewypałem bo cyferki cyferkami ale oglądam praktycznie wszystkie mecze Barcy i Coutinho grał wręcz tak słabo że kibice sami go wygwizdywali. A sam Valverde i tak dużo szans mu dawał więc chyba tylko dla Ciebie nie grał tragicznie. Bo cały zarząd z kibicami i sztabem z pewnością będzie traktowało ten transfer jako największy niewypał dziękuję. Dobranoc
stu94

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redzik90 » 16 sie 2019, o 23:14

Jeśli go tak traktują, to życzę im kolejnych sukcesów z piłkarską szmatą jaką jest Neymarek zamiast Cou :) I mam wręcz ogromną satysfakcję, że teraz płaczą, iż Coutinho jest za słaby. Za te nieuczciwe gierki, namawianie go do transferu bez zgody klubu. Za takie coś powinni dostać transferowy zakaz, ale wiadomo jak jest w życiu. Straciłem resztki szacunku dla tego klubu.
Redzik90

Postprzez Wrubel84 » 17 sie 2019, o 01:01

Ciekawe czy Lewy da mu pograć, czy będą się wspierać na boisku. Cou po prostu stracił bardzo dużo, swój wizerunek gwiazdy, miejsce w podstawowym składzie, zaufanie. Nie wiem czy zaklimatyzuje się w Bayernie, głowa może nie wytrzymać. Na pewno stracił pewność siebie.
Podobno Barca chce w przypadku ewentualnego sprzedania dostać za niego jeszcze więcej niż zapłacili nam.
Wrubel84

Postprzez BadBoy1920h » 17 sie 2019, o 13:32

Raczej jest to niemożliwe tym co prezentuje. Ja z kolei gdzieś czytałem, że Barca byłaby zadowolona z kwoty 90 mln €
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez akhrem9 » 17 sie 2019, o 15:04

Podobno Bournemouth chce się pozbyć Ibe, wypożyczenie do Celticu z opcją wykupu. Więcej od nas raczej nie będą kupować, same niewypały.
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Zicku » 17 sie 2019, o 16:16

Wilson z golem :)
"Jesteśmy Liverpoolem, dlatego oczekiwania są tak wysokie." - Steven Gerrard
Zicku

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Redzik90 » 17 sie 2019, o 18:00

Danny Ings - jego bramkę powinno się pokazać barcelońskiej gnidzie z 9 na plecach. :) Niech chłop się uczy podejścia do fachu i szacunku od młodszego kolegi.
Redzik90

Postprzez Mortimer » 17 sie 2019, o 18:12

Redzik90 napisał(a):Danny Ings - jego bramkę powinno się pokazać barcelońskiej gnidzie z 9 na plecach. :) Niech chłop się uczy podejścia do fachu i szacunku od młodszego kolegi.

W zasadzie to nie miał się z czego cieszyć. Był tylko narzędziem w nogach Adriana
Mortimer

Postprzez Eskimos » 19 sie 2019, o 10:41

Coutinho oficjalnie wypożyczony do Bayernu:

Obrazek
Obrazek
Eskimos

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 19 sie 2019, o 13:06

− Dla mnie ten transfer oznacza nowe wyzwanie w nowym kraju, w jednym z najlepszych klubów w Europie. Nie mogę doczekać się gry dla FCB. Jak Bayern mam wielkie ambicje i jestem przekonany, że wraz z moimi nowymi kolegami osiągniemy nasze cele – powiedział Coutinho.

− To oczywiście wielki zaszczyt, kiedy tak wielki klub z tradycjami jak Bayern jest Tobą zainteresowany. Nie mogę doczekać się, aby założyć koszulkę tego klubu i zagrać dla Bayernu – mówił dalej Brazylijczyk.

https://www.dieroten.pl/art/show/oficja ... -fcb/32061

Chyba te słowa gdzieś już słyszałem :dry:
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez CRX2 » 19 sie 2019, o 14:27

Redzik90 napisał(a):Danny Ings - jego bramkę powinno się pokazać barcelońskiej gnidzie z 9 na plecach. :) Niech chłop się uczy podejścia do fachu i szacunku od młodszego kolegi.

A z czego tu się cieszyć gdy po strzeleniu bramki nadal przegrywasz, a do końca meczu zostało kilka minut?
CRX2

Postprzez LiverpoolIsRed » 19 sie 2019, o 18:53

Jak to? Bramkę strzelili w jakiejś 82 minucie. Mogli zremisowac jeszcze spokojnie gdyby nie nasze szczęście w końcówce meczu. Suarez przy stanie 1:2 na pewno by się cieszył z bramki przecież jest to wynik minimalny a czasu na strzelenie bramki która dalaby remis mieli wystarczająco dużo. Cała drużyna Soton była mega zmotywowana i po tej bramce czuć było świeżość i wielkie chęci. Ings pokazał wielka klasę, której wampir nie miał.
LiverpoolIsRed

Postprzez consigliere » 20 sie 2019, o 22:23

Szkoda ze Daniel zdecydował się na Turcję, miałem nadzieję że wykaże się większą ambicją i wybierze Ligę hiszpańska lub włoską. Pomimo że strzelił wiele naprawdę fenomenalnych bramek i dał kibicom The Reds sporo radości, pozostanie on dla mnie zawodnikiem niespelnionym. W dużym stopniu przez słabe zdrowie, ale i brak determinacji, charakteru.
Co do Coutinho - pomimo że bardzo cenię tego zawodnika, cieszę się że na Anfield nie wrócił. Generalnie takie powroty synów marnotrawnych bardzo rzadko wypalają. Bundesliga to dobry kierunek, niemiecka ziemia służy Brazylijczykom. A sam Bayern bardzo kogoś tak nieszablonowego potrzebował.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez grzyb » 25 sie 2019, o 15:58

Sterling gol.Strasznie żałuje że nie został u nas,pod okiem Kloppa by sie świetnie rozwinął.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC