Adrián

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Adrián

Postprzez Redzik90 » 9 sie 2019, o 22:48

Tak czy siak nie ma się mocno co czepiać. Ogólnie robi co powinien robić, jak dla mnie na plus. Grunt, że w takich sytuacjach nie musimy oglądać Kariusów i Bogdanów. :)
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez adamne » 9 sie 2019, o 23:07

Niepewne interwencje, statyczny na linii. Nieprzypadkowo go Fabian wygryzł, na dodatek gość w zeszłym sezonie zagrał 5 meczów więc jest zardzewiały. Oby Alisson nie wyleciał na dłużej, bo on Adrian na bramce będzie nas kosztował gole.
Nas się nie skreśla.
Andy Robertson
adamne

Postprzez Juluz » 9 sie 2019, o 23:13

Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to brak szybkiego wznowienia. Becker po złapaniu piłki od razu podnosi wzrok i szuka możliwej opcji do kontrataku. W przypadku Adriana niepotrzebnie kładł się z piłką. Wiem, że czepiam się szczegółów, a Adrian widocznie nie chciał szarżować mając korzystny wynik.

Nie obwiniam go za puszczenie bramki, zobaczymy jak będzie się prezentował w innych spotkaniach (o ile - odpukać - Becker nie wróci do składu).
Zapraszam na discord lfc-> klik!
Juluz
Moderator

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Eruanno » 9 sie 2019, o 23:47

niektóre osoby jakiś czas temu pisało, że Mignolet to jest "ręcznik", patrząc po dzisiejszym meczu można by powiedzieć, że wymieniliśmy Belgijski "ręcznik", na Hiszpański "ręcznik"

przy straconej bramce mógł zachować się o wiele wiele lepiej, jeżeli wyszedłby od razu i zdecydowanie do piłkarza Norwich, a nie cofałby się tyłem w kierunku linii bramkowej, to wtedy bardzo utrudniłby strzelcowi zadanie (skrócenie kątu, krótszy czas na podjęcie decyzji o strzale itd itp), dodatkowo do tego parę niepewnych i/lub złych interwencji, no i tak jak już Juluz wyżej wspomniał "Adrian niepotrzebnie kładł się z piłką" hmm... mam nadzieję, że Alisson jak najszybciej wróci do zdrowia, aczkolwiek jeżeli z przyczyn zdrowotnych Brazylijczyka będziemy zmuszeni zagrać Adrianem w bramce, to mam nadzieję że w następnym meczu Hiszpan zagra na przynajmniej dwukrotnie wyższym poziomie niż dzisiaj i że nie będzie widać rdzy w Jego grze
Eruanno

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Kartas » 10 sie 2019, o 00:16

Adrian na pewno sam nie przypuszczał gdy mówił o nadziei jak najszybszej gry w Liverpoolu, że nastąpi to tak szybko. Mignolet cały sezon przesiedział na ławce, a tu 1 kolejka i Ali z urazem. Jeden ma pecha a drugi dzięki temu trochę szczęścia. Oby Ali jak najszybciej wrócił bo nie mam ufności do innych bramkarzy
"Koniec! Zrobili to! Zrobili to! Zrobili to! Historia! Legenda! Liverpool! Klopp! Origi! Wijnaldum! Bohaterowie tego stadionu i tej ziemi" - Mateusz Borek po meczu Liverpool - Barcelona (4-0) 7.05.2019
Kartas

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Edamskiser » 10 sie 2019, o 00:23

Kartas napisał(a): Oby Ali jak najszybciej wrócił bo nie mam ufności do innych bramkarzy

Alisson też się dzisiaj nie popisał tym podaniem do napastnika Norwich :wink:

Redzik90 napisał(a):Tak czy siak nie ma się mocno co czepiać. Ogólnie robi co powinien robić, jak dla mnie na plus. Grunt, że w takich sytuacjach nie musimy oglądać Kariusów i Bogdanów. :)

No nie wiem, wg mnie nic ponad to co prezentowal Simon. 1/2 strzaly w swiatlo bramki wpadl, czyli statystyka najczesciej wypominana Mignoletowi zostala zachowana.
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez SzymonW » 10 sie 2019, o 00:50

Według mnie po tym meczu trudno go oceniać. Z tym poczekajmy. Przy bramce bez szans. Alison ostatnio gorszą z Citi wpuścił. Teraz trzeba mu życzyć wysokiej formy, bo jak na moje oko trochę teraz pobroni.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez grzyb » 13 sie 2019, o 19:57

No dobra To takie pytanie mam do ludzi którzy oglądali jego mecze gdy jescze coś tam grał. Jakie są plusy i minusy Adriana ? Ja kompletnie nie pamietam jego gry a na Yt z każdego można zrobić Allisona.
Piwa i pacierza nigdy nie odmawiam
grzyb

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez pawi1 » 14 sie 2019, o 07:26

grzyb napisał(a):No dobra To takie pytanie mam do ludzi którzy oglądali jego mecze gdy jescze coś tam grał. Jakie są plusy i minusy Adriana ? Ja kompletnie nie pamietam jego gry a na Yt z każdego można zrobić Allisona.

Oglądałem z ciekawości kompilacje z jego interwencjami, co sie rzuca w oczy to to, że często wypluwa piłke na boki lub przed siebie robiąc tym sporo zamieszania.
pawi1

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Redzik90 » 14 sie 2019, o 21:50

Co sądzicie o bramce? Obrona nie powinna dopuścić do takiej sytuacji, ale piłka mimo wszystko nie powinna wylądować w siatce.
Redzik90

Postprzez SzymonW » 14 sie 2019, o 21:54

Nie ma co się czepiać. Wyciągnął dwie genialne piłki.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez grzyb » 14 sie 2019, o 21:59

Nie no akurat tutaj zrobił co mógł dobry strzał Oliego. Jak narazie dobry mecz
grzyb

Postprzez Paviola » 14 sie 2019, o 21:59

Gdyby nie on to byłoby po meczu. Jak na razie chyba najjaśniejsza nasza gwiazda tego finału
Paviola

Postprzez 007 » 14 sie 2019, o 22:00

Widzę, że nasz nowy bramkarz został przez znawców na forum skreślony, zanim tak naprawdę rozpoczął karierę w klubie... Strzał z kilku metrów, sytuacja praktycznie sam-na-sam, zamknął krótki róg i większość środka bramki, piłka poszła w długi, gol w 99 przypadkach na 100.
007

15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership15 years of membership

Postprzez grzyb » 14 sie 2019, o 22:52

007 napisał(a):Widzę, że nasz nowy bramkarz został przez znawców na forum skreślony, zanim tak naprawdę rozpoczął karierę w klubie... Strzał z kilku metrów, sytuacja praktycznie sam-na-sam, zamknął krótki róg i większość środka bramki, piłka poszła w długi, gol w 99 przypadkach na 100.

Kto gdzie kiedy go skreślił ? 🤦‍♂️
grzyb

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery