Harry Wilson

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Harry Wilson

Postprzez Redi » 20 lip 2019, o 09:03

@up

Już mieliśmy kilku szybkich, przebojowych w 1 na 1 - np. Ibe, Ojo, Ejaria.
Tacy jednoszablonowi zawodnicy są zbyt prości do odcięcia lub do wpuszczenia w błędne koło.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Django » 20 lip 2019, o 09:47

mrocznystefan napisał(a):Bardzo mnie cieszy gra Wilsona, Kenta i Brewstera w tym okresie przygotowawczym. Moim zdaniem są świetnym uzupełnieniem składu i na te pozycje nie potrzebujemy wzmocnień. No ale pewnie Django wie lepiej:)

Ja nie mówiłem o transferach do formacji ofensywnej. No ale pewnie wiesz lepiej.

No ale w przypadku jednej-dwóch kontuzji wychodzimy np na United z atakiem: Wilson, Brewster, Salah... No tak, nie no.. Rozniesiemy ich... Bajka.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mrocznystefan » 20 lip 2019, o 09:52

@up

W formacji ofensywnej mogą też grać Origi, Shaq i Ox
mrocznystefan

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez NavyBlue » 20 lip 2019, o 10:56

Django napisał(a):
mrocznystefan napisał(a):Bardzo mnie cieszy gra Wilsona, Kenta i Brewstera w tym okresie przygotowawczym. Moim zdaniem są świetnym uzupełnieniem składu i na te pozycje nie potrzebujemy wzmocnień. No ale pewnie Django wie lepiej:)

Ja nie mówiłem o transferach do formacji ofensywnej. No ale pewnie wiesz lepiej.

No ale w przypadku jednej-dwóch kontuzji wychodzimy np na United z atakiem: Wilson, Brewster, Salah... No tak, nie no.. Rozniesiemy ich... Bajka.

Django spokojnie. Coś w ten deseń wyszło na Barcelonę na Anfield. Może któryś w tym sezonie wskoczy na wyższy poziom (Origi, Wilson, Brewster). Popatrz na City. Bernardo w sezonie 17/18 grał mało a wymiatał tam de Bruyne. Wielu myślało, że przy absencji KDB będzie im dużo trudniej, bo był prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem w sezonie 17/18, a tu wchodzi za niego B.Silva i gra jak z nut. Ja wiem, że teraz przed sezonem myślimy, że to presezon i jaka musi być wielka różnica między poziomem Salaha, Mane, Firmino a np. Origiego, Wilsona, Brewstera. Piłka lubi różne historie i osobiście liczę, że przynajmniej jeden z tej trójki będzie na poziomie zbliżonym do naszych asów. Jurgen jak nikt na świecie może się do tego przyczynić.

Niektórzy mogą zarzucić, że Bernardo przychodził za grubą kasę jako gwiazda Ligue 1 a taki Brewster czy Wilson to skąd przyszli? Więc też za grubą kasę przyszli Walker i Mendy w przeciwieństwie do Robertsona z TAA?
Chyba nie trzeba przypominać, która para bocznych obrońców pozamiatała w tamtym sezonie.
Trzeba być dobrej myśli.
Klopp kiedyś też za drobne lub za darmo dostał Goetze, Lewego, Piszczka itp. a za grubą kasę przyszedł do BVB Immobile. Jurek wie co robi i widzi kogo ma w składzie i na jaki poziom może tych grajków wyciągnąć.
NavyBlue

Postprzez Offsite » 20 lip 2019, o 12:11

Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez consigliere » 20 lip 2019, o 20:22

Redi napisał(a):@up

Tacy jednoszablonowi zawodnicy są zbyt prości do odcięcia lub do wpuszczenia w błędne koło.

a czy notorycznie schodzący do środka i używający tylko jednej nogi Wilson nie jest "jednoszablonowy"?
Ejaria ma sporo mankamentów, ale szablonowość to akurat ostatnia rzecz którą można mu zarzucić. samo wrzucanie do jednego wora dwóch tak kompletnie różnych piłkarzy jak Ejaria i Ibe świadczy o ignorancji.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Redi » 20 lip 2019, o 20:26

consigliere napisał(a):
Redi napisał(a):@up

a czy notorycznie schodzący do środka i używający tylko jednej nogi Wilson nie jest "jednoszablonowy"?
Ejaria ma sporo mankamentów, ale szablonowość to akurat ostatnia rzecz którą można mu zarzucić. samo wrzucanie do jednego wora dwóch tak kompletnie różnych piłkarzy jak Ejaria i Ibe świadczy o ignorancji.

Ale przecież nasza taktyka opiera się na schodzących do środka skrzydłowych i dublujących ich nominalną pozycję bocznych obroncach... Oglądasz nasze mecze czasem?
Wilson ma dużo większe inklinacje do gry kombinacyjnej i zdecydowanie lepiej rozgrywa niż jego nierozgrywający wcale rówieśnicy
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez omnia » 20 lip 2019, o 21:04

Wilson jest najlepszym piłkarzem z grona: Ejaria, Kent, Woodburn, Ojo itp.. Przede wszystkim bronią go statystyki, które wypadają o niebo lepiej od jego rówieśników, które wyśrubował grając w cięższej lidze. Ma świetny strzał i widzę go jako dobrego zmiennika dla skrzydłowych. Kent ma wielki talent, ale nic z jego gry nie wynika. Woodburn dobrze się zapowiadał, ale nic w nim nie widzę. Wydaje mi się że powinien grać na szpicy, a nie w środku jak go ustawia Kloppo.
Z zawodników sprawdzanych w presezonie póki co widzę dużą szansę gry dla Harrego i Brewstera. Reszta młodzików raczej out.
omnia

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Offsite » 1 sie 2019, o 18:08

Podrzucam brameczkę: https://streamja.com/4V7O

Przykutał solidnie. Co do meczu to zaprezentował się znacznie lepiej niż w meczach poprzednich.
Widać, że lepiej mu się gra z seniorami dookoła niż z młodzikami, niestety brakuję mu trochę fizyczności. Jest łatwy do przepchnięcia. Czekam na sezon i kolejne występy, zobaczymy co z tego będzie :)
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez endless » 1 sie 2019, o 22:21

Liczę na to, że zostanie i w kilku meczach dostanie szansę. Ma nogę ułożoną niesamowicie, może się to nieraz przydać, bo brakuje tego u naszych pomocników.
endless

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez foggyvillage1985 » 1 sie 2019, o 23:11

Zawsze go lubiłem i nawet mecze Derby specjalnie oglądałem czy wcześniej Hull. Ale tak szczerze to powiem wam że nie potrafię ocenić jego potencjału w sensie przydatności dla naszego klubu. Ciekawe co Jurgen wykombinuje..
foggyvillage1985

Postprzez bugi » 2 sie 2019, o 01:16

Kurła, co za lewa noga. Ma nadzieję że będzie sadził takie bramy w PL
Obrazek
bugi

Postprzez era » 2 sie 2019, o 08:53

bugi napisał(a):Kurła, co za lewa noga. Ma nadzieję że będzie sadził takie bramy w PL

Z wypowiedzi Jurgena to wynika, że będzie, ale dla innego zespołu. Nie chce być tu pesymistyczny, ale wygląda na to, że czekamy na odpowiednią ofertę i bye. Szkoda by było, nasza ławka nie jest za szeroka, a każda noga co potrafi dobrze uderzyć z dystansu się przyda kiedy będzie od groma przeróżnych rozgrywek.
era

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez Redzik90 » 2 sie 2019, o 09:35

Będę mega rozczarowany jeśli Jurgen go puści. Można mu dać te pół roku i zawsze sprzedać w zimie jeśli będzie taka potrzeba.
Redzik90

2 years of membership2 years of membership

Postprzez BadBoy1920h » 2 sie 2019, o 11:24

Dziwię się, że zastanawiacie się lub debatujecie nad tym, czy zostanie. Już poprzednim sezonem na wypożyczeniu, pokazał, że zasługuje na to by zostać z nami. Mecze przedsezonowe tylko to pokazały. Jestem pewny, że często będziemy widzieć Wilsona na ławce a i czasem będzie wychodził na boisko.

omnia napisał(a):Wilson jest najlepszym piłkarzem z grona: Ejaria, Kent, Woodburn, Ojo itp..

Dokładnie 😉
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"

erni9292 napisał(a):
Flymf napisał(a):Pewne rzeczy się nie zmieniają (:

Twoje pierdolenie?
BadBoy1920h

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery