Premier League 2019/2020

Liga angielska i wszystko co z nią związane.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Premier League 2019/2020

Postprzez nexetpl » 4 lip 2019, o 20:52

KaylorLFC napisał(a):Stało się to co musiało się stać, Lampard nowym trenerem Chelsea, kontrakt na 3 lata.

Panie Abramowicz, pan nie wiesz, co pan czynisz
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez MichaLFC » 4 lip 2019, o 21:05

nexetpl napisał(a):
KaylorLFC napisał(a):Stało się to co musiało się stać, Lampard nowym trenerem Chelsea, kontrakt na 3 lata.

Może daj człowiekowi trochę popracować, a później osądzaj. Jak dla mnie jest to logiczny i normalny ruch ze strony Chelsea. Myślę, że nikt inny za bardzo nie chciał pchać się do klubu z zakazem transferowym, inna sprawa, że powinni zrobić wszystko co w ich mocy by zatrzymać Sarriego, ale cóż, wyszło jak wyszło. Jestem bardzo ciekawy jak Lamps sobie poradzi.
Obrazek

MichaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez consigliere » 4 lip 2019, o 21:27

MichaLFC napisał(a):
nexetpl napisał(a):

Może daj człowiekowi trochę popracować, a później osądzaj. Jak dla mnie jest to logiczny i normalny ruch ze strony Chelsea. Myślę, że nikt inny za bardzo nie chciał pchać się do klubu z zakazem transferowym, inna sprawa, że powinni zrobić wszystko co w ich mocy by zatrzymać Sarriego, ale cóż, wyszło jak wyszło. Jestem bardzo ciekawy jak Lamps sobie poradzi.

nie, nie jest to ani logiczny, ani normalny ruch. ja bym ten ruch nazwał populizmem, bo ma jedynie połechtać ego najmniej rozgarniętych fanów tego klubu. przed Chelsea najtrudniejszy sezon od lat, w tamtym sezonie doczołgali się do top4, przed startym nowego stracili największą gwiazdę i dwóch innych, pożytecznych zawodników na wiele miesięcy (Hudson Odoi i Loftus Cheek). ostatnią rzeczą jaką by w takim momencie klub prowadzony przez poważnych ludzi podjął byłoby zatrudnienie człowieka pozbawionego jakichkolwiek sukcesów trenerskich i z niemal zerowym doświadczeniem, i to jeszcze takiego który warsztatu uczył się w kraju który od lat nie wydał na świat porządnego trenera. dziwię się że przygoda Neville'a w Valencii jeszcze nie otworzyła ludziom oczu.
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez everlast » 4 lip 2019, o 23:42

Jakos Guardiola, Enrique, Donadoni,Van Basten, Mancini dostali prace bez sukcesow i z zerowym doswiadczeniem. Tylko nie wiadomo dlaczego w Angli boja sie dawac kluby swoim bylym zawodnikom. Do tego Lampard moze uczyl sie warsztatu w Angli, ale od Mourinho,Hiddinka,Pellegriniego, Scolariego,Ancelottiego,Beniteza. No i wlasnie teraz jest idealny moment,maja zakaz ,nikt od niego nie bedzie wymagac top 4,ma 1 rok spokojnej pracy.
everlast

1 year of membership

Postprzez Bakan » 5 lip 2019, o 07:04

Weźcie pod uwagę, że na rynku nie ma zbyt wielu topowych menadżerów to raz, dwa że nawet jeśli jakiś się trafi to nie jest powiedziane, że łatwo będzie go przekonać do pracy w klubie, który właśnie sprzedał swojego najlepszego piłkarza a z powodu bana nie może sprowadzić jego następcy i generalnie dysponuje dość przeciętna kadrę jak na swoje warunki. Do tego dochodzi bałagan kontraktowy i przymus skorzystania z listy 41 wypożyczonych piłkarzy, w której trzeba się błyskawicznie rozeznać i właściwie ocenić potencjał poszczególnych piłkarzy. Chelsea jest w sytuacji niesamowicie specyficznej i tylko ktoś z wewnątrz może to w mojej opini ogarnąć. Sensowny ruch.
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Rafael7 » 18 lip 2019, o 17:00

Swoją drogą w miejsce Beniteza został zatrudniony Steve Bruce. Dla mnie to zwykła komedia. Ciągle pojawiają się stare wygi angielskie, które ratują zespół przed spadkiem albo spuszczają je poziom niżej. Karuzela z nazwiskami kręci się w koło, tak jak w naszej Ekstraklapie...
Utrzymanie przez "Sroki" będą ogromnym sukcesem.
Rafael7

1 year of membership

Postprzez qensheimer » 18 lip 2019, o 17:22

Nie ma nadziei dla Newcastle dopóki rządzi tam Mike Ashley.
Po odejściu Beniteza wszystko się totalnie sypie, odchodzą kluczowi piłkarze, brak konkretnych uzupełnień. Ashley nie chciał wydać 16 mln na sprowadzenie Rondona, nie chciał zatrzymać Rafy, a pieniądze ma ponoć sypnąć na nowego napadziora pod postacią Joelintona z Hoffenheim (mówi się o kwocie 36 mln funtów), a gdzie reszta? Chciałbym, żeby Sroki się utrzymały, ale może pozytywnym bodźcem będzie jak znowu spadną i w końcu Ashley odejdzie z tego klubu. Jest już tam zbyt długo.
Newcastle, a także Norwich, Brighton, a także Sheffield (to może być najgorsza drużyna w historii PL) będą bronić się przed spadkiem.
A propo Sheffield Utd., jeśli ktoś ich nie widział... To w skrócie mogę powiedzieć, że to totalny tartak! Rzeźnicy i drewna w pasiakach. Burnley przy nich gra tiki-taką. Liczę, że w marcu już poznamy pierwszego spadkowicza i będą to właśnie popularnie The Blades.
qensheimer

1 year of membership

Postprzez Gall » 18 lip 2019, o 17:50

Newcastle nie zatrudni żadnego wielkiego menadżera dopóki jest właściciel taki a nie inny. Będą kandydatami do spadku i przypuszczam, że wystarczy pół roku do tego, aby znowu szukali kogoś nowego. Niestety szkoda klubu, ale może wreszcie ktoś się obudzi i na górze zajdą jakieś zmiany.

W międzyczasie: Wlifred Zaha po powrocie z PNA oznajmił Crystal Palace, że chce odejść już w tym okienku transferowym. No dla czołówki myślę będzie to ciekawy transfer, najbliżej był już niby Arsenal ale stanęło na plotkach i rzekomym odrzuceniu pierwszej oferty. Zaha niby dobry grajek, ale w czubie go nie widzę. Właśnie taki klub na 3-5 miejsce byłby w sam raz, bo to będzie albo kapitalny piłkarz albo przepadnie na tle równie dobrych.
http://brudnymecz.blog.pl/
Mój blog o piłce nożnej.
https://www.facebook.com/sborawskiblog <- mój fanpage.
Gall

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez akhrem9 » 18 lip 2019, o 18:05

Sheffield przynajmniej mają rozum. Fulham czy Cardiff mocno się wzmacniały, teraz Aston Villa wydała już 100 mln. Przynajmniej im ta kasa zostanie z awansu i praw TV po czym wrócą sobie do Championship. Nie ma sensu ładować funtów w przestarzałe gwiazdy z przeszłością w Premier League.
Myślę, że ich trener nie wytrzyma do grudnia nagonki i posmiewiska. Premier League to marzenie każdego szkoleniowca, ale będąc w jednej z najgorszych ekip rujnuje to wizerunek. Mają bardzo mądry zarząd nie wzmacniając się jak całkiem dobre na papierze Fulham. Będą jeszcze mądrzejsi, jeśli nie będą ratować się w styczniu jakimś Allradycem czy Pulisem.
Newcastle bardzo szkoda, ale jak to piszą na forach :fuck Mike Ashley.
Też jestem ciekawy, kiedy beton karuzeli trenerskiej zostanie skruszony. W Niemczech śmiało stawiają na 30 paro latków. Może Lampard i Gerrard będą niedługo nadzieja angielskiej piłki klubowej i przetrą szlaki niedawnym piłkarzom.
Ostatnio edytowano 18 lip 2019, o 18:35 przez akhrem9, łącznie edytowano 1 raz
akhrem9

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Fanlive94 » 18 lip 2019, o 18:28

Tyle, że Aston Villa robi mądre transfery, a nie na hura jak Fulham. Fajny tekst o nich jest na agielskim espresso.
Fanlive94

1 year of membership

Postprzez lfc13 » 26 lip 2019, o 09:55

Projekt stadionu naszych sąsiadów po drugiej stronie Stanley Parku.
Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A ... cQmkHS224q
lfc13

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Artur09lfc » 1 sie 2019, o 22:20

Artur09lfc

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Flips » 3 sie 2019, o 18:16

Co sądzicie o prawdopodobnym transferze Sane do Bayernu? Do końca okienka zostało malo czasu, więc ciężko bedzie znaleźć solidne zastępstwo, mimo iż Obywatele liczyli się z takim ruchem młodego Niemca. Przy ewentualnej kontuzji Sterlinga może zabraknąć skrzydłowego z krwi i kości tzn. z gazem, potrafiacego zrobić potrzebnego czasami wiatru. Mimo tego, że City zawsze stara sie przejmować inicjatywę, to na Anfield, Tottenham Stadium(glupio brzmi :D ) czy cięższych terenach w Europie może zabraknąć wykonawców do gry z kontry. Moim zdaniem ten transfer to troche strzał w kolano i może to być właśnie ten detal, który przechyli szalę mistrzostwa na naszą stronę.
Flips

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Redi » 3 sie 2019, o 18:39

Flips napisał(a):Co sądzicie o NIEprawdopodobnym transferze Sane do Bayernu? Do końca okienka zostało malo czasu, więc ciężko bedzie znaleźć solidne zastępstwo, mimo iż Obywatele liczyli się z takim ruchem młodego Niemca. Przy ewentualnej kontuzji Sterlinga może zabraknąć skrzydłowego z krwi i kości tzn. z gazem, potrafiacego zrobić potrzebnego czasami wiatru. Mimo tego, że City zawsze stara sie przejmować inicjatywę, to na Anfield, Tottenham Stadium(glupio brzmi :D ) czy cięższych terenach w Europie może zabraknąć wykonawców do gry z kontry. Moim zdaniem ten transfer to troche strzał w kolano i może to być właśnie ten detal, który przechyli szalę mistrzostwa na naszą stronę.

Poprawiłem, przy okazji jest to moja odpowiedź
Redi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Napoleoni » 7 sie 2019, o 09:47

Cześć! Razem ze znajomymi prowadzimy serię tekstów dotyczących Premier League (zapowiedzi spotkań, podsumowania, analizy). Jeśli macie ochotę, zapraszam do lektury i subiektywnej krytyki. Pozdrowienia :wink:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=423600821586751&id=146481272632042
Napoleoni

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Premier League