Serie A

Liga francuska, hiszpańska, włoska itp.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Serie A

Postprzez nexetpl » 28 cze 2019, o 13:19

Rafael7 napisał(a):Milan wyrzucony z LE za naruszenie zasad FFP. Czyli co, zasady obowiązują, ale tylko względem mniej zamożnych klubów? Wszyscy dobrze wiemy, jak poczynają sobie niektóre kluby (takie 2 szczególnie...) na rynku transferowym, otrzymując upomnienia oraz kary pieniężne, które nie robią na nikim żadnego wrażenia. To jest straszne jak korupcja zaczyna wyniszczać ten piękny sport, jakim jest piłka nożna...

Nie wyrzucony, Gazidis dogadał się z UEFA, że wycofają się z rozgrywek, ale w zamian będą mogli przeprowadzić normalne okienko. Milan wykluczył się na własne życzenie, i tak w sumie wyłożyliby lachę na LE jak to zwykły robić włoskie kluby.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez danio442 » 28 cze 2019, o 17:56

Dla mnie to jest śmiech na sali co zrobił Milan. Gdyby awansowali do LM to zrobiliby wszystko,żeby w niej zagrać,a tak to mówią "w dupie mamy LE bo mniej kasy wpadnie i w czwartki mecze i przy pustych trybunach,weźcie Nas wyrzućcie a my zrobimy transfery w celu wejścia do TOP 4 w następnym sezonie". UEFA popełniła duży błąd przystając na to bo Milan miał czas do czerwca 2020 żeby się ogarnąć więc dopiero wtedy powinni zostać ukarani gdy tego nie zrobią,a tak to co? Wydadzą jeszcze więcej kasy i zamiast wtedy zostać wykluczeni to powiedzą,że karę już odbyli więc możecie nam naskoczyć. To tak jakbym powiedział w sądzie,że chcę iść do więzienia teraz a po wyjściu coś ukradnę albo kogoś zabiję bez konsekwencji... UEFA powinna im powiedzieć,że ok wywalamy was z tegorocznej LE ale przy okazji również wylatujecie z rozgrywek w 2óch kolejnych awansach,albo gracie teraz w LE i jak się nie ogarniecie to wylatujecie za rok.
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez nexetpl » 28 cze 2019, o 18:10

danio442 napisał(a):Dla mnie to jest śmiech na sali co zrobił Milan. Gdyby awansowali do LM to zrobiliby wszystko,żeby w niej zagrać,a tak to mówią "w dupie mamy LE bo mniej kasy wpadnie i w czwartki mecze i przy pustych trybunach,weźcie Nas wyrzućcie a my zrobimy transfery w celu wejścia do TOP 4 w następnym sezonie". UEFA popełniła duży błąd przystając na to bo Milan miał czas do czerwca 2020 żeby się ogarnąć więc dopiero wtedy powinni zostać ukarani gdy tego nie zrobią,a tak to co? Wydadzą jeszcze więcej kasy i zamiast wtedy zostać wykluczeni to powiedzą,że karę już odbyli więc możecie nam naskoczyć. To tak jakbym powiedział w sądzie,że chcę iść do więzienia teraz a po wyjściu coś ukradnę albo kogoś zabiję bez konsekwencji... UEFA powinna im powiedzieć,że ok wywalamy was z tegorocznej LE ale przy okazji również wylatujecie z rozgrywek w 2óch kolejnych awansach,albo gracie teraz w LE i jak się nie ogarniecie to wylatujecie za rok.

Dla mnie uczciwy deal, wymienili uczestnictwo w LE na możliwość przeprowadzenia normalnych transferów. Mnie jako Interiście nie podoba się wizja wzmacniającego się Milanu, ale dziwnie się robi w LM i Serie A, że na trzecim miejscu siedzi potężna ATALANTA.
Droga wojownika jest drogą samotną.
Obrazek
nexetpl

Postprzez Rafael7 » 17 lip 2019, o 17:58

De Ligt i jego saga transferowa zakończona!
https://www.google.com/amp/s/www.przegl ... 86gz5j.amp
Patrząc zupełnie obiektywnie to super transfer zarówno jak dla Juve i Holendra. Niemal pewne miejsce w składzie, co roku walka o LM.
To był mokry sen ; duet holenderski na środku obrony LFC na lata :roll:
Ale mamy rudego, który też się może okaże kozakiem 8)
Rafael7

1 year of membership

Postprzez Redi » 17 lip 2019, o 19:36

Rafael7 napisał(a):De Ligt i jego saga transferowa zakończona!
https://www.google.com/amp/s/www.przegl ... 86gz5j.amp
Patrząc zupełnie obiektywnie to super transfer zarówno jak dla Juve i Holendra. Niemal pewne miejsce w składzie, co roku walka o LM.
To był mokry sen ; duet holenderski na środku obrony LFC na lata :roll:
Ale mamy rudego, który też się może okaże kozakiem 8)

Ciężko nazwać to sagą, skoro prawdopodobnie nie rozmawiał nawet z innymi drużynami, a cała otoczka to wymysł mediów
Redi

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Bakan » dzisiaj, o 08:47

Zapraszam na mój artykuł o Cristiano Ronaldo w Juventusie. Uzasadniam w nim dlaczego uważam, że CR7 jest mocno przeceniamy po ostatnim sezonie.

https://www.facebook.com/77347436303875 ... 16&sfns=mo
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Ligi zagraniczne