Koszulki

Wszystko o The Reds.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki

Postprzez Django » 7 cze 2019, o 14:16

Django napisał(a):Nie wiem... dla mnie biały zawsze był słabym kolorem... Najlepiej wyglądały wyjazdowe koszulki w kolorystyce szarej albo czarnej z czerwonymi akcentami (15/16, chyba był taki jako trzeci).

Zmieniam zdanie. Są świetne, trochę tottenhamowe (czyżby jakiś hołdzik, czy podziękowanie beetween the lines?:D), ale na zawodnikach wyglądają kozacko. Lepiej niż domowe...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Luc » 10 lip 2019, o 22:20

3 komplet:

Obrazek
Obrazek
Luc

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez danio442 » 22 lip 2019, o 01:26

Czarne bramkarskie koszulki będą znów w sprzedaży od 20 sierpnia. Powiem szczerze,że po prezentacji 3 kompletu zastanawiam się nad wyborem koszulki właśnie pomiędzy bramkarską jedynką,a trójką z pola. Ktoś ma/miał do czynienia z obiema koszulkami (tak wiem 3ci komplet dopiero wyszedł)?
danio442

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez ynwa19 » 22 lip 2019, o 11:29

Tegoroczne koszulki i to wszystkie 3 sa ......nijakie takie.
Tylko bluza bramkarska wyglada na udana i ja mam zamiar zakupic-:)
Chyba NB nie ma juz motywacji(czuje,ze przejdziemy do konkurencji) a szkoda bo koszulki z sezonow 17/18 i 18/19 uwazam za znakomite i z przyjemnoscia je kupilem i zakladam.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Redi » 22 lip 2019, o 12:04

ynwa19 napisał(a):Tegoroczne koszulki i to wszystkie 3 sa ......nijakie takie.
Tylko bluza bramkarska wyglada na udana i ja mam zamiar zakupic-:)
Chyba NB nie ma juz motywacji(czuje,ze przejdziemy do konkurencji) a szkoda bo koszulki z sezonow 17/18 i 18/19 uwazam za znakomite i z przyjemnoscia je kupilem i zakladam.

Na żywo z wysokości transmisji telewizyjnej, nasze trzecie stroje wyglądają ponadprzeciętnie.
Redi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez ynwa19 » 22 lip 2019, o 12:13

Kazdy ma inny gust i dobrze-:)
Mnie one jakos nie zachwycily.
Czekam na sprzedaz bluzy Alissona.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez milekynwa » 13 sie 2019, o 12:31

Panowie zamawiał ktoś koszulkę z oficjalnej strony z tym spersonalizowanym napisem na plecach? Jak wygląda jakość wykonania tego napisu i czcionka? Może mógłby ktoś podesłać zdjęcie? Byłbym wdzięczny.
milekynwa

Postprzez WhiteAngel » 13 sie 2019, o 23:15

milekynwa napisał(a):Panowie zamawiał ktoś koszulkę z oficjalnej strony z tym spersonalizowanym napisem na plecach? Jak wygląda jakość wykonania tego napisu i czcionka? Może mógłby ktoś podesłać zdjęcie? Byłbym wdzięczny.

Ogólnie jest bardzo duża nagonka na nowe koszulki, że już po 3-4 praniach numery się odlepiają itp, repliki z Chin są dużo lepszej jakości. Tak czytałem na reddicie na Liverpool FC gdzie w wątku ludzie narzekali i wrzucali zdjęcia. Ja swoją kupiłem w oficjalnym sklepie w dzień fianlu LM w Liverpoolu i wisi w szafie, więc raz założona tak więc więcej się nie wypowiem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LiverpoolFC.pl [*][*][*][*][*] 21 czerwca 2017 Pamiętamy [*][*][*][*][*]
WhiteAngel

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez milekynwa » 13 sie 2019, o 23:51

Dzięki. Widziałem sporo opinii wraz ze zdjęciami pod koszulkami w oficjalnym sklepie ale to pewnie pierwsze wrażenia zaraz po rozpakowaniu paczki. Może trzeba ją jakoś specjalnie prać? Ogólnie chciałbym nosić koszulkę na specjalne okazje czyli tylko w dni meczowe ;) Swoją drogą to kozackie są te koszulki retro które sprzedają również w oficjalnym sklepie.
milekynwa

Postprzez adamkif » 14 sie 2019, o 08:51

Wystarczy że po każdym praniu przeprasuje się przez szmatkę nadruk, wtedy pod wpływem temperatury klej się odświeży i nic nie będzie odchodzić.
adamkif

Postprzez Offsite » 22 sie 2019, o 23:02

Forbes wypisuję, że mamy deal z nike na koszulki od sezonu 20/21. https://www.forbes.com/teams/liverpool/#5f509d136045

Szkoda, New Balance według mnie dostarczał najlepsze koszulki w historii - jeśli wziąć pod uwagę całość, a nie pojedyncze projekty. Zestaw z tego sezonu jest mistrzowski! Szczególnie drugie i trzecie stroje.

Niestety to koniec, a szkoda. NB nie obsługuję wiele klubów, więc projekty koszulek mogły być dopieszczone. Nike jest natomiast firmą robioną w każdą dz.... nie spodziewałbym się w związku z tym niczego wyjątkowego. Krój pewnie jak każdy inny klub i inne kolory. Lipaaa
Czemu by się nie pochwalić - https://off-site.pl
YNWA!
Offsite

1 year of membership

Postprzez RedMen » 22 sie 2019, o 23:43

Offsite napisał(a):Forbes wypisuję, że mamy deal z nike na koszulki od sezonu 20/21. https://www.forbes.com/teams/liverpool/#5f509d136045

Szkoda, New Balance według mnie dostarczał najlepsze koszulki w historii - jeśli wziąć pod uwagę całość, a nie pojedyncze projekty. Zestaw z tego sezonu jest mistrzowski! Szczególnie drugie i trzecie stroje.

Niestety to koniec, a szkoda. NB nie obsługuję wiele klubów, więc projekty koszulek mogły być dopieszczone. Nike jest natomiast firmą robioną w każdą dz.... nie spodziewałbym się w związku z tym niczego wyjątkowego. Krój pewnie jak każdy inny klub i inne kolory. Lipaaa

Mam takie same odczucia ale jako maniak koszulek bo co sezon kupuje w lipcu domówke pocieszam się tym , że najkacz da spory hajsik a to wyjdzie tylko na dobre klubowi;)
RedMen

1 year of membership

Postprzez francoLFC » 23 sie 2019, o 09:56

Też mi się nie podoba zmiana NB na Nike. Od kilku lat Nike robi szablon dla wszystkich klubów, tylko zmieniają kolory i herb klubu. A co do kolorów to nie spodziewałbym się już tak pięknej czerwieni naszych koszulek jaką mamy od kilku sezonów.
francoLFC

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Liverpoolczyk » 23 sie 2019, o 12:36

Póki nie będzie to oficjalnie potwierdzone to ja dalej będę się łudził, że może wrócimy do adidasa. Bez wątpienia ta marka robi najlepsze stroje piłkarskie. Ogólnie sprzęt sportowy z trzema paskami jest zarówno świetnej jakości jak i ładny wizualnie.
Obrazek

Tu chodzi o wszystko. Honor naszego klubu. Dumę naszego miasta. Naszą reputację jako jednego z największych klubów na świecie. Mógłbym występować prawie w każdej innej drużynie i nie byłoby tak samo. - Pepe Reina
Liverpoolczyk

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez RedMen » 23 sie 2019, o 17:53

Liverpoolczyk napisał(a):Póki nie będzie to oficjalnie potwierdzone to ja dalej będę się łudził, że może wrócimy do adidasa. Bez wątpienia ta marka robi najlepsze stroje piłkarskie. Ogólnie sprzęt sportowy z trzema paskami jest zarówno świetnej jakości jak i ładny wizualnie.

Niestety myślę że tu wchodzi tylko Nike i NB W grę. Amerykanie mają pierwszego jeśli wyrównają ofertę nike. A co do Adidasa to moim zdaniem to samo co nike już jeden i ten szablon. Jak podobały mi się domowe Arsenalu tak nagle straciły w moich oczach jak zobaczyłem , że identyczne ma real wyjazdówki czy tam trzeci komplet.
RedMen

1 year of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Liverpool FC