Ksiazki

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ksiazki

Postprzez Woogie92 » 20 cze 2019, o 22:03

Poszukuję książek z gatunku thrilleru/kryminału psychologicznego i tu pytanie do was drodzy użytkownicy czy macie do polecenia coś ciekawego w tej tematyce ?
Woogie92

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez Cangur » 20 cze 2019, o 22:24

Cangur

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 20 cze 2019, o 22:35

Anatomia to analiza 10 meczów, a te 125 lat to cała historia. Obie są warte uwagi szczególnie, że są taniutkie.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez DrGonzo » 21 cze 2019, o 01:36

Woogie92 napisał(a):Poszukuję książek z gatunku thrilleru/kryminału psychologicznego i tu pytanie do was drodzy użytkownicy czy macie do polecenia coś ciekawego w tej tematyce ?
Ostatnio edytowano 30 wrz 2019, o 00:01 przez DrGonzo, łącznie edytowano 1 raz
DrGonzo

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez mirko » 21 cze 2019, o 08:07

Woogie92 napisał(a):Poszukuję książek z gatunku thrilleru/kryminału psychologicznego i tu pytanie do was drodzy użytkownicy czy macie do polecenia coś ciekawego w tej tematyce ?

Polecam Chmielarza - Źmijowisko
mirko

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez ynwa19 » 29 wrz 2019, o 12:54

Właśnie ukończyłem książkę "L.F.C 125 LAT-Historia alternatywna"-kto jeszcze nie przeczytał temu gorąco polecam-:)
Czyta sie łatwo i przyjemnie oraz można dowiedzieć się różnych interesujących rzeczy.
Książka jest podzielona na 125 krótkich rozdziałów i liczy zaledwie 480 stron.

Rozdział 116 to "Stambuł" i z niego cytat "cofnijcie się do tego szczególnego momentu.Przypomnijcie sobie,gdzie i z kim byliście,kiedy dotarło do waszej świadomości,że Liverpool Football Club po raz piąty został klubowym mistrzem Europy,pomimo tego że po pierwszej połowie meczu był skazany na porażkę".

No właśnie-ja byłem w domu i oglądałem to epickie starcie z synem(wtedy 11 lat,już kibic Arsenalu ale życzący nam wygranej) i pamiętam moją odpowiedź na jego pytanie w przerwie:
"Tato to już chyba po meczu co albo ty wierzysz jeszcze w jakiś cud?"
Moja riposta"realnie rzecz biorąc to jest po zawodach ale wierzyć będę do końca chociaż nie ma do tego żadnych podstaw".
Jakże pięknie było się pomylić z tą "realną oceną"-:)
A jak cudownie smakowało potem piwo marki....Carlsberg,które specjalnie na ten mecz kupiłem!

I teraz zwracam się do was z prostym pytaniem:gdzie byliście i jak przeżyliście ten cudowny wieczór?

PS do pracy jakoś na drugi dzień dotarłem ale ciężko było :D
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez michalfc8 » 28 paź 2019, o 19:25

Szukam książek związanych (trenerami, piłkarzami, historia) z Liverpoolem. Mam książki:
-Steven Gerrard Autobiografia
-LFC 125 lat. Alternatywna historia
-Jurgen Klopp. Robimy hałas

Na dniach zamierzam dokupić:
-NieRealna kariera. Jerzy Dudek
-Uwierzyć w siebie do przerwy 0:3 - Jerzy Dudek
-Anatomia Liverpoolu. Historia w dziesięciu meczach
-Salah. Narodziny gwiazdy

Co jeszcze polecacie? Niestety lub stety szukam tylko w naszym narodowym języku.
Obrazek
michalfc8

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności