Rozważania i spekulacje transferowe

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Rozważania i spekulacje transferowe

Postprzez arvedui » 14 cze 2019, o 07:55

Biorąc pod uwagę, jak obecnie działa skauting na najwyższym poziomie, a zdaje się, że Liverpool taki prowadzi, to nawet na ME U-21 czy MŚ U-20 nie ma już piłkarzy niebędących w bazie danych, może poza nielicznymi wyjątkami grającymi w Afryce czy w Azji. Co najwyżej mogą być gracze niesprawdzeni wśród seniorów/w Europie ale to po takich mistrzostwach się nie zmienia. Jeśli chodziłoby o zwrócenie uwagi na kogoś całkiem nowego, to podejrzewam, że trzeba by było zejść jeszcze jedną czy dwie kategorie wiekowe niżej. Ale wtedy na 99% nie mówimy o graczach do pierwszej drużyny.

Czasy wynajdowania sobie objawień Pucharu Narodów Afryki już minęły i to - jak się wydaje - bezpowrotnie. Być może, jeśli się nie prowadzi tak pogłębionego skautingu, to jakiś gracz z Botswany czy z Nigru może na PNA przykuć twoją uwagę, ale kto na tej podstawie odważy się wyłożyć gotówkę na stół?
arvedui
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Gerres » 14 cze 2019, o 09:02

Bruno Fernandes podobno maglowany przez Cristiano i Naniego pójdzie w ich ślady i przejdzie do United. Mam nadzieję, że to tylko świetnie układajaca się plotka.
Gerres

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez Django » 14 cze 2019, o 09:31

Gerres napisał(a):Bruno Fernandes podobno maglowany przez Cristiano i Naniego pójdzie w ich ślady i przejdzie do United. Mam nadzieję, że to tylko świetnie układajaca się plotka.

Przecież obaj od dawna nie grają w United, więc jaki jest sens w nakłanianiu zawodnika do transferu do konkretnego klubu?? Plota wyssana z palca jak nic.
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MILF » 14 cze 2019, o 09:54

LFC podobno odrzucił propozycję wypożyczenia dwóch swoich zawodników do ekipy Leeds - chodzi o Kenta i Wilsona.

https://www.footballinsider247.com/leeds-hit-by-double-transfer-hammer-blow/

Nie wiem czy włodarze nie nastawiają się na sprzedaż obu zawodników.. :?:
"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez Dexter22 » 14 cze 2019, o 10:18

Mi się wydaję, że Klopp chcę z Nimi przepracować okres przygotowawczy. Zobaczyć jak się zmienili przez rok i czy mogą dać coś extra w najbliższym sezonie. Po okresie przygotowawczym będzie podjęta decyzja w sprawie ich przyszłości.
Dexter22

Postprzez ElFirmino » 14 cze 2019, o 13:17

Dexter22 napisał(a):Mi się wydaję, że Klopp chcę z Nimi przepracować okres przygotowawczy. Zobaczyć jak się zmienili przez rok i czy mogą dać coś extra w najbliższym sezonie. Po okresie przygotowawczym będzie podjęta decyzja w sprawie ich przyszłości.

Też tak sądzę, Klopp zadecyduje czy jest sens wiązać z nimi przyszłość, jeśli nie to lepiej sprzedać niż wiecznie ich wypożyczać.
ElFirmino

3 years of membership3 years of membership3 years of membership

Postprzez MILF » 14 cze 2019, o 14:21

"Jestem najlepszym trenerem w Anglii, ponieważ nigdy nikogo nie oszukałem. Złamałbym mojej żonie nogi, jakbym grał przeciwko niej, ale nigdy bym jej nie oszukał." (Bill Shankly)
MILF

Postprzez consigliere » 15 cze 2019, o 09:16

arvedui napisał(a):Biorąc pod uwagę, jak obecnie działa skauting na najwyższym poziomie, a zdaje się, że Liverpool taki prowadzi, to nawet na ME U-21 czy MŚ U-20 nie ma już piłkarzy niebędących w bazie danych, może poza nielicznymi wyjątkami grającymi w Afryce czy w Azji. Co najwyżej mogą być gracze niesprawdzeni wśród seniorów/w Europie ale to po takich mistrzostwach się nie zmienia

zgadzam się z tobą co do tego że zapewne większość uczestnikow takich turniejów jest poddawanych wcześniejszym obserwacjom tyle że fakt iż są oni dopiero na początku swoich karier sprawia że ciężko niekiedy jest wartość i potencjał takich zawodników zweryfikować. najnowsza historia pokazuje że gracze którzy potwierdzili swoją jakość na Euro u21 później dokonywali dużego progresu także na niwie klubowej. na turnieju rozgrywanym w Polsce blyszczeli Asensio, Saul, Skriniar, Gnabry, Chilwell, Chiesa czy też Bruno Fernandes - wartość wszystkich tych zawodników w ostatnich dwóch latach bardzo wzrosła. nie da się tego samego powiedzieć o gwiazdach mundialu u20, tam ten element przypadku jest zbyt duży, a poziom turnieju zbyt niski aby wyciągać daleko idące wnioski.
Ostatnio edytowano 15 cze 2019, o 16:52 przez consigliere, łącznie edytowano 2 razy
w mojej głowie błękit niech się nie skończy..
consigliere

Postprzez MILF » 15 cze 2019, o 11:49

LFC i Kanonierzy wymieniani w gronie faworytów do ściągnięcia Hakima Ziyecha.

https://www.teamtalk.com/news/liverpool-arsenal-named-favourites-as-ajax-set-tempting-price-for-playmaker
MILF

Postprzez Mufi » 15 cze 2019, o 12:19

MILF napisał(a):LFC i Kanonierzy wymieniani w gronie faworytów do ściągnięcia Hakima Ziyecha.

https://www.teamtalk.com/news/liverpool-arsenal-named-favourites-as-ajax-set-tempting-price-for-playmaker

Kanonierzy ze swoim 40 milionowym budżetem, to mogą sobie najwyżej Praet'a z Sampy ściągnąć.

@down
Ci goście są z innych pozycji ...
Ostatnio edytowano 15 cze 2019, o 13:15 przez Mufi, łącznie edytowano 1 raz
Mufi

2 years of membership2 years of membership

Postprzez RedEscelios » 15 cze 2019, o 13:04

Wątpię..
Prędzej plotki o zainteresowaniu że strony LFC mają na celu wywarcie presji na otoczeniu Pepe, o ile prawdziwa jest informacja o ofercie, która oczekuje na akceptację.
Btw, dlaczego taki zawodnik miałby odchodzić do Arsenalu, i nawet do nas jako rotujący
Obrazek
RedEscelios

Postprzez stu94 » 15 cze 2019, o 13:18

Tak jak kiedyś liczyłem na Salaha gdy był w Romie a było o tym cicho tak teraz fajnie by było gdyby Lfc sięgnął po Ziyecha
stu94

Postprzez ar90 » 15 cze 2019, o 14:33

Ziyech - piłkarz fajny, ale we łbie ponoć ma bajzel, chyba nie w typie Jorgusia, chociaż kto wie....
ar90

1 year of membership

Postprzez SEB » 16 cze 2019, o 16:31

Można brać z przymrużeniem oka, jeśli coś jest na rzeczy to wiadomo dlaczego nadal nikogo nie sprowadzilismy i szukamy pieniędzy w sprzedaży niechcianych zawodników + zwalniamy komin płacowy. Sporo informacji odnośnie tajnego spotkania właścicieli, Kloppa i Mbappe w US i chęci przedstawienia młodemu zawodnikowi projektu Kloppa.
- Paul Joyce retweeted Mbappe’s video announcing he’s arrived in America
- In the video was Lebron James, a part owner in Liverpool FC, wearing a Liverpool cap
- Klopp is in the US now.

Media francuskie spekuluja o wymianie na lini PSG - Liverpool - Mbappe - Salah + gotówka
Obrazek
SEB

Postprzez wicked93 » 16 cze 2019, o 17:28

Sorry, ale to jakiś debilizm :shock:
wicked93

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kadra i Transfery