Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez bugi » 11 cze 2019, o 18:31

Ten gość,który to wstawił albo jest głupi albo głupiego gra. Od razu po strzeleniu bramki, na żywo cenzura była jak najbardziej i nie pokazali jak jedzie na kolanach i co robi, bo widocznie nie byli pewni czy Piątka nie poniosą emocje i czy po prostu nie zacznie świętować w swoim stylu. Jeśli jednak nie świętował to na końcu bzpiecznie puścili z cieszynką jak już mieli powtórki. A i też bardzo wątpię, że piłkarz, który słynie ze swojej charakterystycznej celebracji, jest to jego wizytówką, powtarza to przy każdym golu, tutaj tego nie zrobił - jak dla mnie zalecenie odgórne.

Ktoś mi powie, ten Izrael jest jakiejś specjalnej troski, że trzeba ich traktować specjalnie?
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sijdn » 11 cze 2019, o 19:20

Nie ma co nawet tego komentować. Oczywiście, że nie cieszył się w charakterystyczny dla siebie sposób, ponieważ graliśmy z Izraelem. Żyjemy w chorym świecie i taka jest prawda. Nienawidzę poprawności politycznej. To już jest tak żenujące, że brakuje mi słów. Zaraz by Krzysiek został antysemitą etc.. Jak już powiedziałem, żyjemy w chorym świecie i nie zanosi się na to, żeby się poprawiło... :dry:
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez Bakan » 13 cze 2019, o 22:30

Zapraszam na podsumowanie zgrupowania kadry, noty po Macedonii i Izraelu:

https://www.youtube.com/watch?v=0NUfUVRvT5k
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny narodowe