Ksiazki

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Ksiazki

Postprzez pepe92 » 8 wrz 2018, o 14:21

Witam, od zawsze mam problemy z wystąpieniami publicznymi dlatego postanowiłem podszkolić się w tym obszarze. Poleci ktoś jego zdaniem najlepsze i najciekawsze książki o tematyce wystąpień publicznych? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :)
pepe92

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 2 paź 2018, o 22:19

Witam, czy jest jakaś nie do końca legalna stronka, na której można pobrać pdf’y książek? Po polsku oczywiście.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Suchar » 2 paź 2018, o 23:19

HappyBlancik napisał(a):Witam, czy jest jakaś nie do końca legalna stronka, na której można pobrać pdf’y książek? Po polsku oczywiście.

Chomikuj.

+ szybki kurs szukania w google
tytul ksiazki site:adres strony file:rozrzeszenie pliku
np.
skazani na shawshank site:chomikuj.pl file:epub
Obrazek
Suchar

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 29 sty 2019, o 15:57

Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/142332/k ... egu-i-krwi
PonuryGrabarz

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez mirko » 29 sty 2019, o 16:31

Potwierdzam Dla mnie trylogia rewelacyjna Historia z elementami fantasy.Ale czyta się rewelacyjnie.I zaczyna uwielbiac Króla Łokietka.Opisy waśni z Krzyżakami i skąd to uwielbienie do Węgrów wyjaśnione jest wspaniale.
mirko

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez Cieszek98 » 29 sty 2019, o 20:14

Witam, poszukuję książek w gatunku kryminał/thriller z elementem psychologicznym, ostatnio przeczytałem "Krucyfiks" Chrisa Cartera i bardzo mi się spodobała ta książka oczywiście zamierzam przeczytać cały cykl od tego autora. Szukam właśnie czegoś w podobnym klimacie, polecacie coś ciekawego ?
Cieszek98

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez lorenalex » 29 sty 2019, o 20:30

PonuryGrabarz napisał(a):Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!

Dzieki. Sprawdze. Ja polecam tej samej autorki Legion.
He’s our centre-half, he’s our number four. Watch him defend and watch him score. He can pass the ball, calm as you like. He’s Virgil Van Dijk, Virgil Van Dijk!
lorenalex

1 year of membership

Postprzez Bondurant » 29 sty 2019, o 20:42

PonuryGrabarz napisał(a):Gorąco polecam serię książek o rozbiciu dzielnicowym napisaną przez Elżbietę Cherezińską. Powieść historyczna z motywami fantasy osadzona w czasach wielkiego rozbicia dzielnicowego. Podsumowując Polska Gra Tron!

Posiadam obecnie III tom " Płomienną koronę" czy nie przeczytanie dwóch pierwszych tomów diametralnie wpłynie na zrozumienie powieści? Czy można je traktować jako oddzielne historie?
Bondurant

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez PonuryGrabarz » 29 sty 2019, o 21:32

Bondurant napisał(a):

Posiadam obecnie III tom " Płomienną koronę" czy nie przeczytanie dwóch pierwszych tomów diametralnie wpłynie na zrozumienie powieści? Czy można je traktować jako oddzielne historie?

To jedna historia, wiec musisz zacząć od tomu pierwszego.
PonuryGrabarz

Postprzez ynwa19 » 12 cze 2019, o 14:10

I "Anatomia Liverpoolu" przeczytana-:)
Dobrze napisana, ukazujaca cala historie LFC ksiazka.
Co prawda w paru miejscach nie zadzialala korekta ale to drobiazg.
To kazdy kibic naszego klubu powinien przeczytac ba! powiem wiecej-powinien miec w swojej domowej biblioteczce-:)
Polecam-:)
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez rafido » 20 cze 2019, o 16:39

jak przeczytałeś to może odsprzedasz?
https://plumeria.sklep.pl/poziomka-regina-sadzonka
Ostatnio edytowano 2 sie 2019, o 13:45 przez rafido, łącznie edytowano 1 raz
rafido

Postprzez krystiann5 » 20 cze 2019, o 19:18

Osobiście gorąco polecam książkę "Ludzie znikąd" (była chyba nawet kiedyś polecana na lfc.pl). Czasem trochę chaotycznie napisana wg. mnie, ale na prawdę otwiera oczy na to jak działa scouting w dzisiejszych czasach.
Teraz zabrałem się za "Jak zostać piłkarzem" Petera Chroucha i pewnie gdybym miał więcej czasu to skończył bym ją w jeden wieczór, świetnie się czyta.
Następnie chciałbym przeczytać Anatomie Liverpoolu lub "Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata". Czytał ktoś ta drugą pozycje? Godna polecenia?
krystiann5

Postprzez zorenka » 20 cze 2019, o 19:53

czytałem, super sprawa, podpisuję się pod postem powyżej.
zorenka

Postprzez ynwa19 » 20 cze 2019, o 20:01

Do Rafido

Przykro mi kolego ale książka powiększyła moją prywatną bibliotekę-:)
Lecz jeszcze raz polecam jej zakup.Będziesz mógł zawsze do niej wracać-:)

Pozdrawiam.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez Dubel » 20 cze 2019, o 22:00

Anatomię Liverpoolu kupiłem młodemu w nagrodę za pasek na świadectwie i teraz wyrywamy ją sobie z rąk - lekko i przystępnie napisana, świetnie się czyta, pozycja obowiązkowa dla każdego fana The Reds :)
Obrazek
Dubel

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Różności