Reprezentacja Polski

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co związane z zespołami narodowymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Reprezentacja Polski

Postprzez bugi » 11 cze 2019, o 18:31

Ten gość,który to wstawił albo jest głupi albo głupiego gra. Od razu po strzeleniu bramki, na żywo cenzura była jak najbardziej i nie pokazali jak jedzie na kolanach i co robi, bo widocznie nie byli pewni czy Piątka nie poniosą emocje i czy po prostu nie zacznie świętować w swoim stylu. Jeśli jednak nie świętował to na końcu bzpiecznie puścili z cieszynką jak już mieli powtórki. A i też bardzo wątpię, że piłkarz, który słynie ze swojej charakterystycznej celebracji, jest to jego wizytówką, powtarza to przy każdym golu, tutaj tego nie zrobił - jak dla mnie zalecenie odgórne.

Ktoś mi powie, ten Izrael jest jakiejś specjalnej troski, że trzeba ich traktować specjalnie?
Obrazek
bugi

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez sijdn » 11 cze 2019, o 19:20

Nie ma co nawet tego komentować. Oczywiście, że nie cieszył się w charakterystyczny dla siebie sposób, ponieważ graliśmy z Izraelem. Żyjemy w chorym świecie i taka jest prawda. Nienawidzę poprawności politycznej. To już jest tak żenujące, że brakuje mi słów. Zaraz by Krzysiek został antysemitą etc.. Jak już powiedziałem, żyjemy w chorym świecie i nie zanosi się na to, żeby się poprawiło... :dry:
Liverpool został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu - Bill Shankly
sijdn

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Bakan » 13 cze 2019, o 22:30

Zapraszam na podsumowanie zgrupowania kadry, noty po Macedonii i Izraelu:

https://www.youtube.com/watch?v=0NUfUVRvT5k
Bakan

2 years of membership2 years of membership

Postprzez Bakan » 6 wrz 2019, o 08:23

Halo! Pobudka! Gramy dzisiaj!

https://youtu.be/tnDQQP4ND5w
Bakan

Postprzez ynwa19 » 6 wrz 2019, o 22:43

Żenująca kopanina w wykonaniu kopaczy! bo przecież nie piłkarzy.
Wstyd,wstyd,wstyd.
Przez życie idź z uśmiechem na twarzy
ynwa19

Postprzez SzymonW » 6 wrz 2019, o 22:46

Postanowiłem obejrzeć spotkanie ze Słowenią od 46 minuty. Jestem zażenowany. Poziom jak w meczu QPR-Milwall. Jak jeszcze ktoś będzie mi próbował wmówić, że Jurgen chciał Zielińskiego to chyba ze śmiechu nie wytrzymam.
SzymonW

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez ynwa19 » 6 wrz 2019, o 22:52

Nie obrażaj QPR i Milwall tym porównaniem-:)
Zielinski i PL-z czym do ludzi?
ynwa19

Postprzez Bakan » 7 wrz 2019, o 19:42

Podsumowałem wczorajsze spotkanie: https://youtu.be/kIfsSlUvu7s
Bakan

Postprzez Edamskiser » 7 wrz 2019, o 21:38

Bakan napisał(a):Podsumowałem wczorajsze spotkanie: https://youtu.be/kIfsSlUvu7s

Sluchaj, nie zebym Cie jakos krytykowal, ale musisz popracowac nad dynamika bo Twoje materialy moze i sa bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej, ale przedstawiasz je zbyt monotonnie, przez co ciezko jest przez nie przebrnac :( Jest potencjal, ale musisz poprawic forme.

No i nie siedz jak na jakims kiju od szczotki :D
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez NavyBlue » 7 wrz 2019, o 22:39

Edamskiser napisał(a):
Bakan napisał(a):Podsumowałem wczorajsze spotkanie: https://youtu.be/kIfsSlUvu7s

Sluchaj, nie zebym Cie jakos krytykowal, ale musisz popracowac nad dynamika bo Twoje materialy moze i sa bardzo dobrze przygotowane od strony merytorycznej, ale przedstawiasz je zbyt monotonnie, przez co ciezko jest przez nie przebrnac :( Jest potencjal, ale musisz poprawic forme.

No i nie siedz jak na jakims kiju od szczotki :D

Dokaldnie. Przygotowane jest ok ale prezencja autora przeraża. Zero luzu, spięty jesteś jak kontakt z wtyczką na pierwszej randce. Strasznie ciężko się to słucha. Ja nawet pierwszego Twojego odcinka nie dałem rady dociągnąć do końca.

Zrób coś z tym jak chcesz żeby ludzie to oglądali.
NavyBlue

Postprzez ynwa19 » 7 wrz 2019, o 23:25

Bakan

Mam nadzieję, że stwierdzenie iż obecna generacja jest złotą to taki żarcik?
Ona jest co najwyżej .....ołowianą bo na boisku poruszają się w takim tempie jakby mieli nogi z ołowiu.
Ponadto koledzy powyżej mają rację-Twoja prezentacja jest taka siermiężna i monotonna powiedziałbym.
Potrzebę więcej ikry!

Pozdrawiam i życzę powodzenia-:)
ynwa19

Postprzez Bakan » 8 wrz 2019, o 09:37

To, że mówicie, że moje przygotowanie jest na poziomie to największy komplement. W internecie jest mnóstwo materiałów, które są ładnie pocięte i w których prezenter dobrze czuje się przed kamerą ale na ogół treści tam zero. W tym kraju brakuje merytoryki, zarówno w sieci jak i w TV i tym chcę się wyróżniać. Luz mam nadzieję, że przyjdzie z czasem bo między obecnymi nagraniami a pierwszymi jest myślę progres a i ja sam czuję się coraz naturalniej.

Co do „złotej generacji” to oglądam piłkę od 98’ i żaden z selekcjonerów nie miał tylu piłkarzy, którzy regularnie graliby w silnych, zagranicznych ligach. Ta generacja jest złotą jeśli chodzi o jakość piłkarzy. A to, że nie przenoszą tego na poziom reprezentacji to pretensje właśnie do Brzęczka.
Bakan

Postprzez Django » 8 wrz 2019, o 10:33

Spoiler:

Nagrajcie jakiś materiał (przygotujcie się, poświęćcie czas, materiały, nierzadko pieniądze) i wrzućcie na YT - pośmiejemy się wszyscy i ponarzekamy, jaki kto taki i owaki. Jestem po kłótni z żoną, więc rozrywka mi się przyda...

A co do samego meczu - tu nie ma co analizować! Tu nie ma taktyki, tu nie ma pomysłu, tu nie ma chęci do gry, tu nie ma gryzienia trawy, tu nie ma niczego!! Przecież gdyby dziś Brzęczek objął City, to jestem gotowy postawić sporą sumkę, żeby z tym City spadł do Championship..

Aż teraz się zacząłem zastanawiać, jakiego koloru medal zdobylibyśmy z tą kadrą, gdyby selekcjonerem był Behhaker...
Obrazek
Django

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez t4bask0 » 8 wrz 2019, o 12:32

Django napisał(a):
Spoiler:

Nagrajcie jakiś materiał (przygotujcie się, poświęćcie czas, materiały, nierzadko pieniądze) i wrzućcie na YT - pośmiejemy się wszyscy i ponarzekamy, jaki kto taki i owaki. Jestem po kłótni z żoną, więc rozrywka mi się przyda...

A co do samego meczu - tu nie ma co analizować! Tu nie ma taktyki, tu nie ma pomysłu, tu nie ma chęci do gry, tu nie ma gryzienia trawy, tu nie ma niczego!! Przecież gdyby dziś Brzęczek objął City, to jestem gotowy postawić sporą sumkę, żeby z tym City spadł do Championship..

Aż teraz się zacząłem zastanawiać, jakiego koloru medal zdobylibyśmy z tą kadrą, gdyby selekcjonerem był Behhaker...

Najglupszy z możliwych argumentów. Czy trzeba być piekarzem żeby ocenić smak chleba?
Przecież każdy na Youtube nagrywa dla widzów, więc skoro widzom nie do końca się podoba i wskazują co należy poprawić to są to cenne wskazówki które z resztą Bakan przyjął do wiadomości, a nie nabijanie się z jego twórczości.

Czy jeżeli tobie nie podoba się jakiś film w kinie to zaraz kupujesz kamerę i nagrywasz lepszy?

Ja poza uwagami wskazanymi wcześniej dodałbym jeszcze troszkę przydlugie intro. Ale tak jak mówię, są to tylko sugestie, których oczywiście nikt nie musi brać pod uwagę.
t4bask0

Postprzez NavyBlue » 8 wrz 2019, o 13:08

t4bask0 napisał(a):
Django napisał(a):
Spoiler:

Najglupszy z możliwych argumentów. Czy trzeba być piekarzem żeby ocenić smak chleba?
Przecież każdy na Youtube nagrywa dla widzów, więc skoro widzom nie do końca się podoba i wskazują co należy poprawić to są to cenne wskazówki które z resztą Bakan przyjął do wiadomości, a nie nabijanie się z jego twórczości.

Czy jeżeli tobie nie podoba się jakiś film w kinie to zaraz kupujesz kamerę i nagrywasz lepszy?

Ja poza uwagami wskazanymi wcześniej dodałbym jeszcze troszkę przydlugie intro. Ale tak jak mówię, są to tylko sugestie, których oczywiście nikt nie musi brać pod uwagę.

Dokładnie. To nie ma na celu obrażać lub nabijać z kogoś a tylko opinia po obejrzeniu filmu co według widza mu nie pasuje. A Bakan masz jakiegoś kumpla który się też bardzo interesuje futbolem? Może to by było fajne rozwiązanie nagrywać takie rzeczy we dwójkę. Myślę, że też mogłoby coś takiego dużo zyskać. Przygotować sobie pytania i jeden pyta drugiego później pytający zadaje swoje pytanie. Coś co mogłoby urozmaicić odcinek. Bo merytorycznie jest wszystko fajnie ale jak coś ma przyciągnąć widza to trzeba też o inne elementy zadbać.

Niestety żyjemy w czasach w których większą oglądalność będziesz miał jak tam będzie mniej merytoryki a więcej show z jednoczesnym pokazaniu gołej dupy na koniec niż jakbyś miał nawet nie wiem jak dobry materiał, który przedstawisz na surowo.

Oczywiście nie żebym był fanem tej pierwszej opcji, ale trochę więcej luzu i jakieś małe urozmaicenie by się przydało:-). Nie chcę też wchodzić w kwestie finansowe, ale dodatkowo jak przedstawiasz materiał to może fajnie jakbyś na siebie rzucił światło z jakiejś lampy oraz dorzucił do kamery jakiś najtańszy mikrofon żeby zbierał lepiej Twoje słowa. Może fajną rzeczą by było żebyś przedstawiał te materiały jak Ćwiąkała, Pol czy Rudzki na swoich "lajwach" .
To tyle ode mnie. Nie mam na celu dogryzać tylko napisać co z mojego punktu widzenia możnaby zmienić.
NavyBlue

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drużyny narodowe