Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Tutaj możecie pisać o wszystkim o czym chcecie napisać i podzielić się z innymi.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Komórki, mp3 Player-y, ipod-y, Palmtop-y

Postprzez diablinadali » 20 maja 2019, o 12:53

Polecicie odtwarzacz mp3? Po 10 latach mój szczęśliwy Samsung z powodu spuchniętej baterii kończy swój żywot. Z wymagań jedynie ⩾ 2GB pamięci i żeby był stosunkowo mały. Jest tego cała masa, a większości marek nawet nie kojarzę z nazwy i nie wiem czy warte uwagi. Coś do 100 zł byłoby idealne, choć i takie za 30 zł widzę, ale jak wspomniałem, nie wiem na ile to jest warte ceny.
Edit: Zapomniałem dodać, że mały ekran byłby idealny. Lubię czasem w aucie podpiąć mp3 pod złącze i mój dotychczasowy YP-K3JQB po prostu świetnie się komponował (tak, jestem estetą :D)
Ostatnio edytowano 20 maja 2019, o 13:01 przez diablinadali, łącznie edytowano 1 raz
diablinadali

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Edamskiser » 20 maja 2019, o 12:59

iPod nano starszej generacji
Edamskiser

4 years of membership4 years of membership4 years of membership4 years of membership

Postprzez KosaLFC » 9 lip 2019, o 07:04

Witam, mam taki problem, chcąc pobrać Netflix wyskakuje mi taki błąd "twoje urządzenie nie jest zgodne z ta wersją " Sklep Play nie wyszukuje wgl netflixa w wyszukiwaniu A przez Internet jest taki błąd, na przeglądarce w telefonie (Samsung Galaxy s8) wyskakuje błąd i się nic nie odtwarza. Co może być przyczyną?
KosaLFC

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez Suchar » 9 lip 2019, o 11:19

Nie masz przypadkiem zrootowanego telefonu albo nieoryginalnego softa (lineageos lub cos podobnego)?
Obrazek
Suchar

10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership10 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Różności