Georginio Wijnaldum

Spekulacje i inne ciekawostki związane z Liverpoolem i kadrą zespołu.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Georginio Wijnaldum

Postprzez strastage » 8 maja 2019, o 00:14

Wieczór jest dzisiaj cudowny, jak występ Wijnalduma, dlatego w dobrym tonie jest pochwalić zawodnika po takim występie. Wiedziałem, że biali nie potrafią skakać, lecz nie wiedziałem, że Wijnaldum potrafi, i to aż tak wysoko. :) Gratulacje dla niego i całego zespołu.
strastage

2 years of membership2 years of membership

Postprzez kariok » 8 maja 2019, o 00:23

Ktoś ma jakiś filmik z porównaniem obok siebie bramek inspirujących comeback Gerrard'05 i Wijnaldum'19? :D
kariok

Postprzez Aldor » 8 maja 2019, o 00:44

PyrkaLFC napisał(a):Kolejne 2 gole o olbrzymim znaczeniu! I to jak nawinął dwóch piłkarzy Barcelony w środku pola... ma ktoś gifa? Jak tu gościa nie kochać :)

@Down Thx Bruh ;)

Nie wiem dlaczego tak bladzilem. :lol:
Ja juz zlego slowa nie powiem moze sobie nawet do konca zycia grac jak Poulsen nawet i tak bede zachwalal bo takie wiczory, takie mecze zdarzaja sie maksymalnie 2-3 razy w zyciu.
No chyba, ze jest sie kibicem Liverpoolu. :lol:
Obrazek
Aldor

11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership11 years of membership

Postprzez PyrkaLFC » 19 maja 2019, o 01:46

Aldor napisał(a):
PyrkaLFC napisał(a):Kolejne 2 gole o olbrzymim znaczeniu! I to jak nawinął dwóch piłkarzy Barcelony w środku pola... ma ktoś gifa? Jak tu gościa nie kochać :)

@Down Thx Bruh ;)

Nie wiem dlaczego tak bladzilem. :lol:

Błądzić jest cechą ludzką, grać jak Wijnaldum - Boską ;)

Uwielbiam tego zawodnika,co za prze kozak, to wejście z Barceloną, to jest jakiś wyższy level grania w piłkę :)
Becker - Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Alonso, Mascherano, Gerrard - Salah, Firmino, Mane :roll:
https://streamable.com/j3pcz?fbclid=IwA ... s9stQEFQiU ;)
PyrkaLFC

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Poprzednia strona

Powrót do Kadra i Transfery