Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Po prostu wszystko związane z najlepszymi kibicami na świecie.

Moderatorzy: ramar, zoltoczerwony, Juluz, Daniel, Gonzo, Szpieg1, AirCanada

Re: Koszulki LFC - gdzie kupujecie ?!

Postprzez Szymek » 18 maja 2019, o 16:27

BadBoy1920h napisał(a):https://farm8.staticflickr.com/7805/47323284642_3cedf56b47_o.jpg

To i ja zapytam. Gdzie znajdę taka kurtkę?

Tutaj jest, ale tylko rozmiar M

https://store.liverpoolfc.com/lfc-manag ... 18-19-blk/
Szymek

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez arvedui » 21 maja 2019, o 13:29

danio442 napisał(a):
RedEscelios napisał(a):Ostatnio dowiedziałem się, że w Polsce nie będą dostępne koszulki bramkarskie na przyszły sezon. Info od jednego ze sklepów internetowych, który zawsze ma w ofercie nasze stroje.
W związku z tym, wiadomo cos o kolejnej puli koszulek dodanych na oficjalnej stronie sklepu? Kiedy można się spodziewać uzupełnienia?

Podobno po 25 maja mają być w oficjalnym sklepie.

Ponoć bramkarskie dopiero w sierpniu, jak donosi prosto z Liverpoolu Radek Chmiel.

Dobre pytanie, bo ceny zadziwiająco konkurencyjne jak na solidny, uczciwy biznes.
Ostatnio edytowano 21 maja 2019, o 14:17 przez arvedui, łącznie edytowano 1 raz
arvedui
Redaktor

6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership6 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 21 maja 2019, o 14:13

Marcin16 napisał(a):http://www.klubykoszula.pl/

Ktoś wypróbował? Ceny kosmicznie niskie, ale "repliki" tajlandzkie nie zawsze trzymają jakość

Kupował ktoś, coś stąd? Zakupiłem sobie jakiś dresik na orlika, ale zero kontaktu z ich strony, a jakieś 2 tygodnie temu zamawiałem... pieniążki oczywiście od razu do nich przelałem.
Jesteś pierwszy - jesteś zwycięzcą. Jesteś drugi - jesteś nikim.
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez sebix129 » 21 maja 2019, o 15:54

HappyBlancik napisał(a):
Marcin16 napisał(a):http://www.klubykoszula.pl/

Ktoś wypróbował? Ceny kosmicznie niskie, ale "repliki" tajlandzkie nie zawsze trzymają jakość

Kupował ktoś, coś stąd? Zakupiłem sobie jakiś dresik na orlika, ale zero kontaktu z ich strony, a jakieś 2 tygodnie temu zamawiałem... pieniążki oczywiście od razu do nich przelałem.

Zobacz sobie opis w zakładce "Dostawa i Warunki" :lol:

Dostawa i Warunki
Twoja satysfakcja jest gwarantowana przy zakupach w klubykoszula.pl. Towar można zwrócić w celu wymiany uszkodzonej, o ile wniosek zostanie złożony Zwrot w ciągu 5 dni od dnia otrzymaniu towaru. Towar można zwrócić się o zwrot lub sklepu kredyt, jeśli towary nie zostały użyte, o ile wniosek o zwrot składany jest w ciągu 5 dni od dnia, w którym je zdobyć. Opłata może ubiegać się o dotacje.

Testujemy nasze produkty zanim zaczniemy oferowanie ich do sprzedaży. Mamy również zbadać każdy kawałek towar zanim wysyłamy żadnych rozkazów. Jeśli nie można używać żadnych produktów, prosimy o kontakt z nami, jak będziemy szczęśliwi, aby pomóc. klubykoszula.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia urządzenia lub akcesoriów w trakcie lub po użyciu.

wymiana

Wadliwe towary mogą być wymieniane na tej samej pozycji, o ile wniosek o zwrot składany jest w ciągu 5 dni od dnia, w którym otrzymują swoje towary. Brak zmiany zostaną wprowadzone po tym okresie 5 dni. Wszelkie koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

Wkład

Towar można zwrócić do pełnej refundacji, o ile:

1. Wniosek powrotu jest złożony w terminie 5 dni od dnia otrzymaniu towaru.

2. Element nie został użyty.

3. Wszelkie materiały wysyłki ,, Instrukcja opakowania (e), karta gwarancyjna oraz Dostarczone akcesoria, części i akcesoria dołączone do zwracanych towarów.

4. Zwrot wysyłki opłata jest zapłacona przez klienta.

Każdy zwracany towar, które nie spełniają powyższych warunków do pełnej refundacji podlega opłacie opłat powrotu. Opłata powrotna będzie bezpłatny dla wszystkich produktów z otwartym opakowaniu, używane lub brakujących materiałów wysyłki, opakowania, instrukcje użytkowania (e), karty gwarancyjne, akcesoria, części zamienne i / lub akcesoriów.

Nie są przyjmowane zwroty towarów, które są uszkodzone, zniekształcone, porysowana, maltretowanych lub zaginionych oryginalnego opakowania. W tym przypadku, refundacji lub wymiany jest zaszczycony i towar zostanie zwrócony do klienta na koszt klienta. Jeśli klient nie jest w stanie zapłacić za koszty wysyłki zostaną odrzucone towary.

Należy pamiętać, możemy zdecydować się na spłatę pełnej kwoty zwróconego przedmiotu, jeśli zdecydowaliśmy się być właściwe.

Składki są publikowane w tej samej formie zapłaty za zakup zazwyczaj w ciągu 14 dni.

Bezzwrotna okoliczności

1. lubi produkt po otrzymaniu go.

2. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zanim kupisz od nas, jeśli nie jesteś pewien rozmiaru. W przeciwnym razie nie będzie akceptować swój niewłaściwy rozmiar powrocie prośbę.

3. Standardowa wielkość kwestionowana.

4. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji, zanim kupisz od nas, jeśli nie jesteś pewien materiału. W przeciwnym razie nie będzie akceptować swoje błędne żądanie materiału do tyłu.

5. Nie chcesz naszych produktów.

6. klubykoszula.pl zachował najwyższą właściwą interpretację naszej polityki powrotów.

"Opłata może ubiegać się o dotacje."
"podlega opłacie opłat powrotu"

polska język trudna język :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Swoją drogą trochę za szybko im chyba zapłaciłeś bo coś tu śmierdzi :dry:
sebix129

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Postprzez MojNick » 21 maja 2019, o 18:21

Wygląda to na typową stronę oszustów z tłumaczeniem w translatorze. Niskie ceny by nabić jak najwięcej osób i zniknąć..
MojNick

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez arvedui » 21 maja 2019, o 19:05

Powiem nawet że nawet adres: klubykoszula.pl wygląda na tłumaczenie jakiegoś clubshirt.com albo co.
arvedui
Redaktor

Postprzez Szpieg1 » 21 maja 2019, o 21:10

Przede wszystkim NIE KUPUJE SIĘ ze stron/sklepów internetowych, które nie mają:
1. Regulaminu
2. Cytowanej ustawy konsumenckiej, ewentualnie KC
3. Danych kontaktowych firmy (adres, NIP, ewentualnie REGON spółki)

Nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś ryzykuje nawet 20 zł na kupowanie na tak podejrzanym sklepie.
Szpieg1
Moderator

8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership8 years of membership

Postprzez HappyBlancik » 22 maja 2019, o 11:44

No nic, zaślepiony byłem śmieszną ceną koszulek, i jakoś musiałem zrekompensować sobie brak koszulek bramkarskich w oficjalnym sklepie ale 200 zł to nie majątek.
Pytanie, czy jest sens coś z tą sprawą robić, zgłosić gdzieś czy odpuścić bo to i tak igła w stogu siana?
HappyBlancik

7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership7 years of membership

Postprzez Szpieg1 » 22 maja 2019, o 11:59

Dla mnie też 200 zł nie jest fortuną ale osobiście zgłosiłbym to na policję by taki sklep zniknął.

Ale najpierw: widzę, że jest tam e-mail sklepu, wezwij sprzedawcę do wydania towaru np. w ciągu 3 dni roboczych
oraz zażądaj numeru przesyłki.
Po tym jeśli nie będzie żadnego odzewu to 4 dnia drukuj wszystkie potwierdzenia (przelewu, zakupu, informacje na stronie dotyczące zakupu) i zgłaszaj na policję.

Dodatkowo warto także zgłosić ten sklep do UOKiK - brak wymaganych ustawowo danych, brak regulaminu z ustawą konsumencką itd. (nawet jak otrzymasz jakimś cudem ten towar).

edit: Czy przy potwierdzaniu zamówienia (e-mail ze sklepu) pojawiły się jakieś dane adresowe czy tylko sam e-mail?
Jakiś telefon?

edi2: dołącz numer konta do zgłoszenia na policje (potwierdzenie przelewu z tym ich numerem konta bo to też istotne)
Szpieg1
Moderator

Postprzez HappyBlancik » 22 maja 2019, o 13:29

Szpieg1 napisał(a):Dla mnie też 200 zł nie jest fortuną ale osobiście zgłosiłbym to na policję by taki sklep zniknął.

Ale najpierw: widzę, że jest tam e-mail sklepu, wezwij sprzedawcę do wydania towaru np. w ciągu 3 dni roboczych
oraz zażądaj numeru przesyłki.
Po tym jeśli nie będzie żadnego odzewu to 4 dnia drukuj wszystkie potwierdzenia (przelewu, zakupu, informacje na stronie dotyczące zakupu) i zgłaszaj na policję.

Dodatkowo warto także zgłosić ten sklep do UOKiK - brak wymaganych ustawowo danych, brak regulaminu z ustawą konsumencką itd. (nawet jak otrzymasz jakimś cudem ten towar).

edit: Czy przy potwierdzaniu zamówienia (e-mail ze sklepu) pojawiły się jakieś dane adresowe czy tylko sam e-mail?
Jakiś telefon?

Żadnych danych, podpisują się tylko jako koszulkikluby i adres e-mail. Przelew także poszedł na konto z UK
E: jest w ogóle jakaś szansa na odzyskanie tych 2 paczek czy nie ma opcji i tylko ich zgłosić, aby więcej ludzi nie nacieli?
HappyBlancik

Postprzez Szpieg1 » 22 maja 2019, o 19:44

Nie wiem czy jest szansa na odzyskanie ale najpierw wezwij ich do wysłania towaru i podania numeru przesyłki tak jak pisałem bo widzę, że sklep funkcjonuje już długo (2013) - napisz może w 2 językach (angielskim i polskim) bo widać, że z translatora korzystają.
Szansa ogólna pewnie jest ale jeśli okaże się, że to szwindel to zapewne poczekasz co najmniej rok, dobrze by było by inni się nie nacinali...
Szpieg1
Moderator

Postprzez Szymek » 22 maja 2019, o 19:50

Zrób tak jak kolega Szpieg1 proponuje. Jeśli to nie zadziała to spróbuj sposobu poniżej:

Jeśli płaciłeś kartą kredytową spróbuj zgłosić to do banku z którego poszły pieniądze przesyłając opis zdarzenia, dowody wpłaty i dowody na brak kontaktu ze strony sprzedającego. Być może bank będzie w stanie wykonać cash-back. Jeśli płaciłeś przelewem też spróbuj zgłosić to bankowi. Może pomogą.
Szymek

Postprzez Dubel » 22 maja 2019, o 19:51

Jedno, co mogę jeszcze podpowiedzieć, to cierpliwość. Sam kilka lat temu zamawiałem replikę koszulki, która jak się okazało szła z Tajlandii. Czekałem ponad 4 tygodnie i kiedy już się pogodziłem z utopieniem kasy do drzwi zapukał listonosz. Oprawa strony, łamana polszczyzna itp. może świadczyć o tym, że faktycznie koszulka jest już w drodze, ale jeszcze trochę może to potrwać. Na przyszłość jednak również zalecałbym jednak nieco dopłacić i wziąć z pewniejszego źródła. Jak to się mówi - chytry dwa razy traci... Nie mniej życzę żeby jednak się ułożyło jak trzeba ;)
Obrazek
Dubel

Postprzez HappyBlancik » 22 maja 2019, o 22:35

Okej, zatem tak zrobiłem. Wysłałem wiadomość, iż proszę w ciągu 3 dni przesłać nr przesyłki, w innym przypadku zgłaszam sprawę na policje.

Odezwę się jeszcze do banku, czy jest możliwość zwrotu gotówki przez bank, w co raczej wątpię. W innym przypadku faktycznie wydrukuję wszystko co związane z zakupem koszulki i przejdę się na policję, tak dla zasady...
Spróbuję wysłać do nich jeszcze wiadomość po angielsku, zobaczymy.
HappyBlancik

Postprzez BadBoy1920h » 22 maja 2019, o 23:16

HappyBlancik napisał(a):Okej, zatem tak zrobiłem. Wysłałem wiadomość, iż proszę w ciągu 3 dni przesłać nr przesyłki, w innym przypadku zgłaszam sprawę na policje.

Odezwę się jeszcze do banku, czy jest możliwość zwrotu gotówki przez bank, w co raczej wątpię. W innym przypadku faktycznie wydrukuję wszystko co związane z zakupem koszulki i przejdę się na policję, tak dla zasady...
Spróbuję wysłać do nich jeszcze wiadomość po angielsku, zobaczymy.

Bank będzie mógł zwrócić Ci pieniądze, lecz będziesz musiał mieć potwierdzenie z policji, ze zgłosiła ta sprawę i zostałeś oszukany ( jednak mam nadzieję Na szczęśliwe zakończenie)

P.S jeśli chodzi o ING to jest duża szansa. Dwóch znajomych miało taka sytuację i pieniądze wróciły na konto.
"A żyć możesz dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć"
BadBoy1920h

5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership5 years of membership

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LFC Fans